Regaib Kandili Sözleri

0
Advertisement

Mübarek üç ayların ilk kandili olan regaib kandili ile ilgili hem resimli hem de yazılı olarak sözler bulabileceğiniz sayfamız

Regaib Kandili Sözleri
*** Regaip Kandilinin başta sizlerin olmak üzere tüm İslam alemine huzur ve mutluluk getirmesini dilerim. Hayırlı kandiller.

*** Dua demek insan hayatının güzelleşmesi ve huzura kavuşması demek. Regaip Kandiliniz hyırlara vesile olsun tüm dularınız kabul olsun.

Regaib Kandili Sözleri

*** Sevgiyi paylaşmak için kalpler, dostluğu yaşatabilmek adına insanlar, af dilemek ve mağfirete ermek için de kandiller vardır. Regaib Kandilinizin hayırlara vesile olmasını diler kandilinizi kutlarım.

*** Kalpleriniz iman ve peygamber sevgisi dolu hayırlara vesile olacak kandiller dilerim.

Advertisement

*** Regaib demek bereket demek, regaib demek bolluk demek, regaib demek faziler demek. Yüce Rabbimin lütuflarından ve bağışlıyıcılığından istifade edeceğiniz bir Regaib kandili dilerim sizler için.

Regaib Kandili Sözleri

*** Yüce Rabbimin varlığı ebedi, merhameti sonsuzdur. Bu mübarek Regaib Kandili münasebeti ile kendisine dua eden kullarından olmanız dileklerimle kandilinizin hayırlara vesile olmasını canı gönülden dilerim.

*** Üç ayların başlangıcını müjdeleyen Ramazan ayına giden kapıyı açan Recep ayındaki mübarek Regaib Kandilinizin hayırlara vesile ve göğsü iman ile dolu tüm inananlara hayırlar getirmesi dileklerimizle…


Leave A Reply