Rüyada Ahşap Görmek Ne Anlama Gelir? Ahşap Ev, Ahşap Eşyalar Nedir?

0

Rüyada Ahşap görmek ne anlama gelir? Rüyada Ahşap İşlemek, ahşap eşyalar, ev görmek ne demektir? Ahşap ile ilgili rüyaların yorumları.

Rüyada Ahşap Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Ahşap Görmek Ne Demek?

Rüyada ahşaptan herhangi bir eşya veya ev görmek hayra alâmettir. Rüyada görülen ahşap ev, hane içinde mutluluk, refah ve bol kazanca işarettir. Ancak ahşap ev rüyasının iyi yorumlanabilmesi için ahşapın sağlam ve güzel olması gerekir.

Bununla beraber eski bir ahşap ev ise, hastalığa işarettir. Ahşap evin yıkılması yada yıkılacak kadar kötü durumda olması ise, sizi üzecek bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada bir yığın halindeki ahşaba bakmak, sıkı çalışma ile huzurlu bir gelecek sağlayacağınızın bir işaretidir. Ticaret ve nakit akışı demektir. Ahşap satın almak büyük masraflara işaret eder.

Ahşap İşçiliği

Kaynak: aregem.ktb.gov.tr

Rüyada Ahşap İşlemek

Rüyada ahşabı işlemek, birçok sorumluluğunuz olacağının bir işaretidir. Rüyasında ahşap çalışan, işeyen veya eşya yapan bir kişi çok sayıda başarıya imza atar.

Rüyanızda marangozlukla uğraşırsınız, bir başarınız sebebi ile ödüllendirileceğiniz anlamına gelir.

Rüyadaki Ahşap Eşyalar

Bir rüyada görülen tahta kaşık gizli bir romantizmi sembolize eder. Ahşap yemek takımları ile ilgili bir rüya , tasarruf etmeye başlama zamanının geldiğini gösterir.

Ahşap merdivenler, sahip olduğunuz planların çok faydalı olmadığı anlamına gelir, tekrar dikkatlice düşünmelisiniz.

Bir rüyada ahşap tabaklar kullanırsanız , hane halkı giderlerinizi iyi düşünmeniz gerektiğine dair bir işarettir.

ahşap ev

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Çürümüş Ahşap Görmek

Rüyada çürümüş ahşap göründüğünde, önemli aile mülklerinizi kaybedeceğinizin bir işaretidir. Rüyada ufalanan çürüyen bir tahta, aynı derecede kırılgan ve hassas olan sağlığınıza dikkat etmeniz gerekir.

Rüyada görülen çürümüş ahşap bazen ise, arkadaş çevresi içindeki birine karşı uyanık olmanız gerektiğinin, aksi halde aldatılmanız ihtimalinin yüksek olduğunun işaretidir.

Odun kesmek ise belirsiz, riskli bir işi gösterir. Niyeti pek belli olmayan bir insanla bir işe girmeye, yakınlık kuramaya işarettir.

Bir rüyada suda yüzen ahşap görmek, mutluluğunuzun sabun köpüğü gibi yok olacağının bir işaretidir.

Rüyada Ateşe Ahşap, odun atmak ise harcamalarınızda aşırıya kaçacağınız anlamına gelir. Bu sebepten daha dikkatli olmanız yolunda bir uyarıdır.


Leave A Reply