Rüyada Bahçe Duvarı Görmek Ne Anlama Gelir? Bahçe Duvarını Yıkmak

0

Rüyada Bahçe Duvarı görmek ne anlama gelir? Rüyada bahçe duvarını yıkmak, üstünden atlamak, boyamak, süslemek ne demektir? Bahçe duvarı rüya tabirleri

Rüyada Bahçe Duvarı Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Bahçe Duvarı Görmek

Rüyada görülen bahçe duvarı, kişinin akrabalarını simgeler. Ayrıca, kaleye, askere veya İslam dinine işaret eder. Bazen de, ilim veya devletin üst yöneticileri olarak yorumlanır.

Bir kimse rüyada bahçe duvarı görse, bahçe sahibinin ilmine ve onun dünya ve ahiret azabından koruyacak bir siper olduğuna işaret eder. Bahçe duvarı, savunma tutumlarınızı veya size sahiplik veya güvenlik hissi veren sınırlarınızın göstergesidir. Bazen bir şeyi üstlenmek veya başarmak için kendimize sınırlar koyarız. Duvar ayrıca ilerlemek için sosyal veya kişisel engelleri veya psikolojik blokları da tasvir edebilir.

Bahçe Duvarının Yıkılması

Rüyada bahçe duvarı yıkılması, ev halkından birisinin başarısızlığına işarettir. Bu kişi öğrenciyle kırık not alır, çalışıyorsa amirinden azar işitir. Bahçe duvarının yıkıldığını gören kimse hayal kırıklığına uğrayabilir, kendisini güvensiz hissedebilir. Eğer kişi bahçe duvarını kendisi yıkıyorsa, bu rüya olumlu yorumlanır. Sınırlarını aşmaya, kendine koymuş olduğu engelleri ortadan kaldırmaya delalet eder.

Bahçe duvarı

Kaynak: pixabay.com

Bahçe Duvarından Atlamak

Rüyada bahçe duvarından atlamak, terfi etmek anlamına gelir. Bahçe duvarının üzerinden kolaylıkla atlayan kimse, çalışmalarının meyvelerini toplayacaktır. Hatta hiç beklemediği kadar farklı bir mevkiye ulaşır. Bu kişi için sınırlar olmaz. Bahçe duvarından atlarken düşen kimse ise çabalamaya devam etmelidir. Başarısızlıklar gözünü korkutmamalı ve başarana kadar sınırları görmemezlikten gelmeye devam etmesi anlamına gelen bir rüyadır. Özellikler rüya sahibi bahçe duvarından atlarken düşerse, zorluklar karşısında pes etmemesi yolunda bir rüyadır.

Bahçe Duvarını Boyamak

Rüyada bahçe duvarını boyamak, temizlemek veya süslemek, rüya sahibinin hayatına değişiklikler, heyecan ve renk sokacağına işaret sayılır. Hayata yön vermek, farklılıkları tatmak anlamına da gelir. Bahçe duvarını boyadığını veya çiçeklerle süslediğini gören kimse yuvasında huzur arayışı içindedir. Bu huzuru elde etmek ve elde tutmak için çok çalışır. Ancak evde huzuru bulacağım diye dış dünyaya kendisini kapatmamaya dikkat etmesinde yarar vardır. Kendini kandırma ve suni mutluluk tehlikesi mevcuttur.


Leave A Reply