Rüyada Bulutlara Dokunmak Ne Anlama Gelir? Rüya Yorumu Nedir?

0
Advertisement

Rüyada bulutlara dokunmak, bulutlara dokunacak kadar yükselmek ne anlama gelir? Bulutlara dokunmak ile ilgili rüya tabirleri, yorumları.

Rüyada Bulutlara Dokunmak

Bazen gökyüzünü izlerken özellikle güzel bir havada, bulutlara ulaşmak ve pamuk şeker gibi görülen bulutları ellemek, dokunmak hayalleri kurarız. Yumuşacık yastık gibidirler. Peki ya bu hayalimiz rüyamızda gerçekleşirse ne anlama gelir?

Rüyada Bulutlara Dokunmak

Kaynak: pixabay.com

Bulutlara dokunma rüyası hangi bakış açısında baktığınıza göre değişecek şekilde olumlu yada olumsuz olarak yorumlanabilir.

Geçmişteki eski uygarlıklarda, bulutlara dokunma rüyası her zaman doğaüstü dünyayla ilişkilendirilmişti. Yani, tanrılar ve şeytanlar.

Güzel bir havada gündüz vakti bulutlara dokunma rüyası, Tanrı’nın varlığı olarak tanımlanan güzel ve mutlu bir vizyon olarak görülürken, kötü bir havada ve kara bulutlara dokunma rüyası için kötü ruhların veya şeytanların varlığı ile ilişkilendirilmişti.

Bizim yorumumuzda ise bulutlara dokunma, geleceğinizin bir yansıması olarak kabul ediliyor. Yine rüyadaki detaylar ve bulutların rengi ve hava koşulları bu rüyada önem kazanıyor. Eğer rüyanızdaki bulutlar beyaz veya güzel açık renkte ise ve rüyanızda mutlu hissediyorsanız bu rüya, gelecekte hedeflerinize ulaşmakta zorlanmayacağınız anlamına gelir. Yükselmek ve mutluluk olarak yorumlanabilir.

Advertisement

Ancak bulutlar koyu renkli ve kötü bir havadaysa sıkıntılı günlere işaret eder. Fakat moralinizi hemen bozmayın. O sıkıntıları yaşamanız öngörülse bile daha güçlü bir şekilde altından kalkacaksınız.

bulutlar

Kaynak: pixabay.com

Eğer bulutlar yumuşak ve beklediğiniz gibi güzel bir doku hissi veriyorsa, bu elinize geçecek güzel bir hediye olarak yorumlanabilir. Ancak bulutlar beklediğinizin dışında ve olumsuz bir doku hissi veriyorsa, mali yada manevi bir kayıp olarak yorumlanır.

Rüyada Bulutların Üstünde Zıplamak

Rüyada bulutların üstünde zıpladığını gören kimse çalışmalarının sonucunu alır. Bazı günler ümitsizliğe kapılmış olsanız bile, hiç bir emeğiniz boşa gitmedi ve yakında meyvelerini toplamanız mümkün.

Rüyada Bulutların Üstünden Dünyayı İzlemek

Bu rüya kişinin hayatına ve rüya detaylarına göre farklı yorumlanır. Rüya sizin çok bencil ve kibirli bir insan olduğunuzu gösterebildiği gibi, yüksek bir mevki sahibi olmaya da yorumlanır. Eğer aşağısı görünmeyecek kadar yüksekte bir bulutun üstündeyseniz, bu bir yakınınızın kaybına da işaret olabilir.


Leave A Reply