Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Nedir? Eski Sevgili İle Barışmak, Tekrar Ayrılmak

0

Rüyada eski sevgiliyi görmek, eski erkek yada kız arkadaş ne anlama gelir? Rüyada eski sevgili ile barışmak yada tekrar ayrılmak ne demektir, yorumları.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek, yurt özlemi, yas süreci, çatışma veya güvensizlik ile ilgili farklı anlamlara gelebilir. Eski sevgilinizi rüyanızda gördüyseniz, bu, geçmişinize çok fazla bağlı olduğunuz anlamına da gelebilir. Mevcut ilişkilerinizde ilerlemek ve hayatta yeniliklere açık olabilmek için önceliklerinizi tekrardan değerlendirmeniz ve geçmişten kopmanız gerekecektir.

Özellikle eski sevgilinizden ayrılık sürecinde söylemek istediğiniz ancak bir türlü söylemeye fırsat bulamadığınız bazı şeyler varsa yada yarım kalmışlıklar yaşadıysanız, rüyalarınızda bu kişiyi görmeniz çok doğal olacaktır. Bu kapanmamış bir hesabın varlığının doğal bir sonucudur. Bu durumda geçmişle barışarak vedalaşmak en doğru seçenek olacaktır. Yine eski sevgilinize karşı duygularınız hala devam ediyorsa ki bu duygular aşk olabileceği gibi yeni edinilmiş nefret duygusu da olabilir, rüyalarda yüzleşmek kaçınılmaz olacaktır. Güçlü duyguların rüyalara yansımaları normaldir. Bu durumun eğer varsa mevcut ilişkinizi etkilemesi kaçınılmaz olacaktır. O sebepten bu konudaki farkındalığınızı arttırmanızı öneririz.

ayrılık

Kaynak: pixabay.com

Eski Sevgilinizin sizi üzmesi

Rüyada eski erkek arkadaşınız veya kız arkadaşınız sizi incitiyorsa veya sizi görmezden geliyorsa, rüya size hayatınıza devam etmenizi ve eski sevgilinizi düşünmeyi bırakmanız gerektiğini söylemektir. Rüyanızda eski sevgilinizi geri istediğinizi gördüyseniz, rüya onu gerçekten geri istediğinizi uyandıran duyguları yansıtıyor olabilir. Alternatif olarak, bir ilişki içinde olmayı ve sevildiğinizi hissetmeyi özlediğiniz anlamına da gelebilir.

Rüyada eski sevgilinizin sizi reddetmesi ne anlama gelir?

Bu rüya üzücü olsa da olumlu bir etkisi vardır. Tutkuyla kalmasını isterken, ondan “Ben gidiyorum” lafını işittiğinizde, bilinçaltının sizi gerçeğe döndürmeye çalıştığını bilmelisiniz. Bu rüyayı kendinizle bir konuşma olarak yorumlayın: eski sevgilinizin ne dediğini kendinize söylemelisiniz – kesin ve kararlı bir şekilde.

Eski sevgilinizin size şu anki ilişkiniz hakkında tavsiyeler verdiğini görmek, bilinçaltınızın size eski ilişkinizde yaptığınız hataları tekrarlamamanızı söylediğini gösterir.

ayrılık

Kaynak: pixabay.com

Rüyada eski sevgili ile barışmak

Eğer bir ilişkiniz yoksa ve eski sevgilinize karşı hala bir şeyler hissetmiyorsanız bu rüya yalnızlıktan çok sıkıldığınızın bir göstergesi olabilir. Artık bir aşk yaşamak ve sevildiğinizi hissetmek istiyorsunuz. Yalnız ufukta böyle bir ilişki olabilir. Ancak bu yeni ilişkide aceleci olmadan daha emin adımlarla ilerlemeniz sizin için iyi olacaktır. Eğer mevcut bir ilişkiniz varsa yada evliyseniz ve böyle bir rüya gördüyseniz, partneriniz ile ilişkinizin bozulmasına sebep olabilecek bazı durumların varlığının işaretidir. Bu ilişkinizi çekemeyen bir insan olabileceği gibi saklanan bir sır da olabilir. Eski sevgiliniz sizinle rüyada evlendiyse, bu bir sıkıntı işaretidir.

Rüyada eski sevgilinizin sizden tekrar ayrılması ne anlama gelir?

Öncelikle ayrılmanın ne kadar zaman önce gerçekleştiğini bulmak gerekiyor. Bu haftalar veya aylar önce olduysa, rüya hala bunu yaşadığınızı gösteriyor – olanları tekrar tekrar yenileyen iyileşmesi zor bir travma yaşıyor olabilirsiniz. Ama çok uzun zaman önce gerçekleşen bir ayrılık olduysa ve böyle bir rüya gördüyseniz, kendinize şu anda hayatınızda neler olduğunu sormalısınız. Şu anki hayatınızda yaşadığınız bir ey böyle bir rüyaya neden oluyor olabilir. Belki yeni bir iş başvurunuz reddedildi? Yoksa işiniz için beklenen övgüyü almadınız mı? Neden şu anda reddedilmiş veya terk edilmiş hissediyorsunuz? Eğer rüyada ayrılan sizseniz bu da hayatınızdaki bir şeyden vazgeçmek, bir şey bırakıp uzaklaşmak istediğiniz anlamı taşıyabilir. Öncelikle hayatınızdan neyi çıkarmak istediğinizi düşünün ve mümkünse ondan kurtulun. Ayrılık rüyaları bazı durumlarda ise kaybetme korkusunun bir yansıması olabilir.


Leave A Reply