Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir? Öldürmek, Yakalamak, Eve Girmesi

0
Advertisement

Rüyada fare görmek ne anlama gelir? Rüyada fare öldürmek, fare kovalamak, yakalamak, evde fare görmek ne demektir?

Rüyada fare görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada fare görmenin anlamları

Rüyada fareyle karşılaşmak kötü şansın işaretidir. İlişki açısından, size yakın birisi tarafından bir aldatma veya ihanet eyleminin kurbanı olabilirsiniz. Hanehalkı meseleleri söz konusu olduğunda, bütçeleme veya çocuk disiplini ile ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Mevcut projeniz veya işiniz söz konusu olduğunda, faaliyetlerde geçici bir aksaklık veya satışlarınızda bir düşüş yaşayabilirsiniz.

Rüyada siyah fare görmek :

Rüyanızda siyah fare görmek, gece vakti olarak yorumlanır. Eğer siyah fareyi kötü haldeki bir yerde görüyorsanız bu, bir hastalık olarak yorulur. Siyah fareler evinizdeyse, evinizin bereketinin kaçtığına, evinize girip çıkan kadınlara dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.. Eğer siyah fare rüyanızda sizin yatağınıza geliyorsa ya da herhangi bir şekilde üzerinize gelip kıyafetlerinizle temas haline geliyorsa hayatınızda size uğursuzluk getiren ve kötü niyetli bir kadının olduğu varsayılır.

Rüyada beyaz fare görmek :

Rüyanızda beyaz fare görmek, gündüz vakti olarak yorumlanır. Rüyanızda beyaz fareler evinize toplu halde geliyorlarsa, evinize sizin için kötü düşünceler besleyen ve hayatınızda kötü olayların sebep olmasına neden olacak bir kişinin gelip gittiği ve bu kişinin de kadın olduğu söylenir.

fare

Kaynak: pixabay.com

Rüyada fare öldürmek :

Rüyanızda bir fareyi öldürdüğünüzü görmek, kötü bir insana karşı kazanılacak bir zaferdir. Hayatınızda yer alan kötü kalpli düşman bir kadına karşı iyiliğinizle galip geldiğinize işaret olarak gösterilir.

Rüyada fare yakalamak :

Rüyanızda herhangi bir fareyi yakalamanın bir kaç farklı yorumlaması mevcuttur. İlk söylenen şey, hayatınızda size kötülüğü dokunmuş ya da dokunacak, arkanızdan kötü işler çeviren ya da çevirecek bir insanı kendinize karşı mağlup edeceğinizdir. Bunun dışında, rüyasında fare yakalayan kişinin hayatındaki kendisi için lüzumsuz sayılabilecek insanlardan kurtulacağı ve kendisine hiç bir yararı olmayacak işlerle uğraşmayı bırakacağı tabir edilir. Bir kaç alimin söylediklerine göreyse rüyasında fare yakalayan kişinin hayatındaki kendisine zarar verecek tüm durumları, olayları ve kişileri bir anda savuşturacağına rivayet sunulmaktadır.

Advertisement

Rüyada Fare Kovalamak

Bir fareyi rüyada yakalamadan kovalamak, sizi rahatsız eden küçük sorunlara izin verdiğinizi gösterir. Sorunların üstesinden gelmede etkili değilsiniz.

fare

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Fare Yemek

Rüyada fare yemek veya bir fare pişirmeyi görmek, sorunlarını çözmek veya mevcut yapmakta olduğunuz iş yada projeye devam etmek için ilerlediğiniz yolu değiştirmeniz gerektiği anlamına gelir, başka çare veya fikirlere bakmanız gerektiğini gösterir. Sorunlarınızı çözerken anlayışlı ve yaratıcı olmanız gerekir.

Fare Kapanı Kurmak

Bir fare kapanı kurmak, rakiplerinizi alt edeceğinizi öngörür, ancak taktiklerinizde sabırlı olmanız gerekir.

Rüyada farenin eve girdiğini görmek :

Rüyanızda evinize bir fare girdiğini görüyorsanız, parasal açıdan bir kayıp vereceğiniz söylenmektedir. Bunun dışında daha farklı olarak da yorumlanan bu rüya, rüya sahibinin hayatında kendisine yakın arkadaş ve hatta dost gibi görünen bir kişinin aslında kendisini sürekli takip halinde olduğunu ve açıklarını kovaladığını, en ufak bir açık noktasında kendisine zarar vermekten asla çekinmeyeceğini ifade ettiği söylenmektedir. Bunun dışında kişinin öz ailesine de yorulabilen bu rüya, rüya sahibinin ailesinden biri yüzünden girebileceği sıkıntılara ve onlardan kaynaklanan bir zarara uğrayacağına yorumlanır.

fare

Kaynak: pixabay.com

Rüyada farenin toprağı eşelemesi :

Rüyanızda bir farenin bir yeri ya da toprağı eşeleyerek deldiğini görüyorsanız, bu evinize kısa bir süre sonra girecek hırsızlara yorumlanır.

Rüyada farenin sürekli gezdiğini görmek :

Rüyasında bir fare görüp o farenin de oradan oraya sürekli gezinme halinde olduğunu gören kişinin, ömrünün sağlıklı ve uzun olacağı anlamına rivayet edilmektedir.

Advertisement

Minnie ve Mickey Fareyi Görmek

Minnie ve Mickey fare rüyaları, büyük ölçüde onlarla ilgili kişisel anılarınıza bağlı olacaktır. Belki bu, geçmişte izlediğiniz veya deneyimlediğiniz belirli Disney gezileri veya filmleriyle ilgili olabilir. Onlarla ilgili özel bir hafızanız yoksa; belirli kişilerin sizi ciddiye almadığı anlamına gelebilir. Birisi iş çabalarınızın ciddiye alınmaması için uğraşıyor anlamına gelir.


Leave A Reply