Rüyada Kara Kedi Görmek Ne Anlama Gelir? Kara Kedi Sevmek Yavrusu

0
Advertisement

Rüyada kara kedi görmek ne anlama gelir? Rüyada görülen kara kedi neyi sembolize eder? Kara kedinin saldırması, sevilmesi ne demektir? Kara kedi rüyaları yorumları.

Rüyada Kara Kedi Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Kara Kedi Görmek

Yaygın inanışa göre kara kedi kötülük ile ilişkilendirilir ve kötü şans getirdiği düşünülür ancak bu her zaman böyle değildir. Daha çok kişinin ihtiyaçlarına dikkat çeken bir rüyadır.

Rüyada birden fazla kara kedi görmek kişinin ihtiyaç duyusunun çoğaldığı ve bu ihtiyaçlarının karşılanması için hiçbir yapılmadığını gösterir. Bu ihtiyaçlar sevgi ihtiyacı, cinsel ihtiyaçlar olabileceği gibi, kişinin ihtiyacı olarak gördüğü para ile karşılanabilecek maddi ihtiyaçlar veya bir tatil ihtiyacı olabilir.

kara kedi

Kaynak: pixabay.com

Rüyada yenidoğan kara kedi yavruları görmek, utangaç biri olduğunuza ve içgüdülerinize özgürce izin vermeniz gerektiğine yorumlanır. Eğer kara kedilerin kavga ettiğini görürseniz, bu bir iç çatışmanın ya da size yakın bir kişi tarafından saldırıya uğramanın habercisidir. Tanıdığınız bir kadının size karşı olan öfkesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Rüyalarda kara kedinin anlamı

Rüyalardaki kara kedi de genelde şunları temsil eder:

Dişilik:

Antik çağda gizemli ve zarif bir hayvan olan kedi, kadın tanrıçaların kültüyle ilişkilendirilmiştir. Rüyalarda genel olarak dişiliği simgeler. Kara kedinin rüyadaki davranışları dikkate alınarak, tanıdığınız bir kadının hayatınızda oynayacağı rol yorumlanır. Örneğin saldırgan bir kara kedi, size karşı olumsuz duygular ve davranışlar geliştiren bir kadının varlığına işarettir. Uysal ve sevecen bir kara kedi ise, sadık ve uyumlu bir kadın anlamına gelir. Rüyada kara kediyi öldürmek ise, hayatınızdan bir kadını çıkarmak anlamına gelir.

Advertisement

Duygusallık, baştan çıkarma:

Kedi sinirli bir hayvandır, hassastır, teması sever, okşanmaya bayılır. Kara kedi rüyaları sadece cinsel enerjiyi ve ihtiyacı da temsil edebilir.

Kara Kedinin Sembolizmdeki Yeri

Herkes için kara kedi karamsarlığı, ıstırabı, değişimi veya yası yansıtır. Kısacası, kara kedi ufukta heyecan verici hiçbir şey getirmez. Rüyadaki kedi, hem olumlu hem de olumsuz çeşitli anlamlara sahip olan bir semboldür. Aslında bu hayvan oldukça belirsiz ve gizemlidir: dikkatli, sinsi ve ironikdir. Ancak bencil bir hayvan değildir, çünkü aynı zamanda sevgi dolu olabilir, ancak yalnızca kendisinin istediği kişiye karşı sevgi gösterir.

Kara Kedi

Kaynak: pixabay.com

Meraklı, eğlenceli, bazen komik; ama kesinlikle çevik, açık, zarif, zevk, konfor ve temizlik sever. Kedi bir filozofun hayvanıdır: yaşamla ilgili her şeyi anlamış gibidir ve hayattan nasıl zevk alacağını bilir.

Eski Mısır’daki kediler (tanrıça Bast) kutsal hayvanlar olarak saygı görmüştür ancak Orta Çağ’da şeytani hayvanlar olarak görülmüşlerdir. Cadıların arkadaşları olduklarına inanılmış özellikle siyah olanlara zulmedilmiştir. Kara kedilerin kötü şans getirdiği yönündeki inanç bugün hala yaygındır.


Leave A Reply