Rüyada Kelepçe Görmek, Kelepçelendiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

0
Advertisement

Rüyada kelepçe görmek ne anlama gelir? Rüyada kelepçelenmek, kelepçe takmak, kelepçeyi açmak, kelepçeden kurtulmak ne demektir? Kelepçe ile ilgili rüyaların yorumları.

rüyada kelepçe

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Kelepçe Görmek

Rüyada Kelepçelenmek

Rüyanızda kelepçelendiğinizi gördüyseniz, bilincinizin huzursuz olduğu anlamına gelir. Daha önce yaptığınız bir şey için cezalandırılmama ihtimaliniz var, ancak aradan biraz zaman geçmesine rağmen hala sakinleşmeyi başaramadınız. Sıklıkla diğer insanların sırrınızı bildiği hissine kapılıyorsunuz ve görünüşe göre onların sözlerinden kendinizle ilgili anlamlar çıkarıyorsunuz.

Rüyada birinin kelepçelendiğini görmek, kendinize daha fazla güvenmeniz gerektiği anlamına gelir. Muhtemelen, sizin için artık ellerinde olmayan bir şeyi yapmaya söz veren etkili bir akraba veya tanıdıktan yardım bekliyorsunuz. Bu kişi iyi niyete sahip olsa bile, beklenmedik koşullar onun yardım etmesini engelleyecek ve sorunu tek başınıza halletmeniz gerekecektir.

Rüyada Kelepçeden kurtulmak

Kelepçeleri çıkarmayı başardığınızı gördüyseniz, bu, hayattaki her engeli ve zorluğu aşacağınız, büyük bir zihinsel güce sahip olduğunuz anlamına gelir. Öyle görünmeyebilir, ancak bir kriz sırasında cesaretiniz ve mantıklı düşünme yeteneğiniz takdire şayan.

Rüyada birine kelepçe takmak

Birine kelepçe taktığınızı gördüyseniz, insanları kolayca yargıladığınız anlamına gelir. Duyduğunuz her şeye inanan birisiniz, bu da sizi iyi niyetli olmayan ve sizi manipüle etmek isteyenler için kolay bir hedef haline getiriyor. Ancak her şeyi iyi düşündükten ve kendinizi başkalarının yerine koyduktan sonra bir hata yaptığınızı anlayacak ve düzeltmek için elinizden geleni yapacaksınız.

Kaynak : pixabay.com

Rüyada polis memurunun sizi kelepçelediğini görmek

Rüyada bir polis memurunun sizi kelepçelediğini gördüyseniz, çevrenizde otoritesi olan birinin sizin üzerinizde mutlak kontrole sahip olduğu anlamına gelir. O kişi size ne yapacağınızı söylerken artık tek başınıza kararlar almıyorsunuz. Bu rüyalar, önemli kararlar almak söz konusu olduğunda özgürlük ve bağımsızlık eksikliğini sembolize eder. Bir sivilin sizi kelepçelediği bir rüya, hayatınızdaki birinin size sürekli olarak geçmişte verdiğiniz kötü kararları hatırlattığı anlamına gelir. Bu, ilerleme kaydetmenizi ve potansiyelinizi sonuna kadar kullanmanızı engeller.

Advertisement

Rüyada bir yere kelepçelenmek

Rüyada yatağa, radyatöre, hatta başka birine kelepçelendiğinizi gördüyseniz, sevdikleriniz için kendinizi feda edeceğiniz anlamına gelir. Aileniz yüzünden kariyerinizden vazgeçebilirsiniz ya da başka bir şehirde okula gitmek yerine anne babanıza yardım etmek için evde kalmaya karar verebilirsiniz. Kararınızdan pişman olmayacaksınız çünkü sevdikleriniz her zaman her şeyden daha önemli olmuştur. Birini bir şeye sizin kelepçelediğinizi gördüyseniz, bu, sahiplenici olduğunuz anlamına gelir. Arkadaşlarınız veya partneriniz size ne kadar sevgi verirse versin, size yeterli gelmiyor. Sık sık diğer insanlarla takıldığı için onlara kızıyor ve onları sizi ihmal etmekle suçluyorsunuz. Bu tür davranışlar ilişkilere zarar verecektir. Bu denli sahiplenici olmayın.

Kaynak : pixabay.com

Rüyada kelepçe satın almak

Rüyada kelepçe satın aldığınızı görmek, birini kontrol etmek istediğiniz anlamına gelir. Muhtemelen partnerinizi size uygun şekilde şekillendirmek istiyorsunuz. Ancak bunu yaparsanız, artık aşık olduğunuz kişi o olmayacak ve daha da mutsuz olacaksınız. İnsanları oldukları gibi sevmeyi öğrenmelisiniz.

Rüyada kelepçe satmak

Rüyada kelepçe satmak, gerçek hayatta yanlış tarafa geçeceğinize işarettir. Tanıdığınız iki kişi arasındaki bir tartışmada arabulucu olma şansınız olacak. Kimin haklı olduğuna karar vermekte zorlanacaksınız, bu yüzden taraflardan birine yanlış yapabilirsiniz. Daha sonra bir hata yaptığınızı fark edeceksiniz, ancak herhangi bir şeyi değiştirmek için çok geç olacaktır. O yüzden acele karar vermemekte fayda var.


Leave A Reply