Rüyada Kir Görmek Ne Anlama Gelir? Kir Temizlemek, Kirli Eller Görmek

0

Rüyada Kir görmek ne anlama gelir? Rüyada kir temizlemek, kir içinde olmak, ellerin kirli olması ne demektir? Kir rüyalarının yorumları.

Rüyada Kir Görmek

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Kir Görmek

Kir, tipik olarak, dedikodunun yanı sıra sorun ve utanç anlamına gelir. Bu tür bir rüya gördükten sonra, her zaman davranışlarınızı düşünün ve etrafınızdakileri kontrol edin. Yakın çevrenizde sahte arkadaşlarınız olabilir. Ancak rüyada tüm vücudunuzun kir pas içinde kaplı olduğunu görmek, zengin olmaya, para işaret sayılır.

Advertisement

Kir Temizlemek

Giysilerinizdeki kiri temizlemek, dedikodudan kaçınabileceğiniz anlamına gelir. Yeni ve temiz giysinizin üzerinde kirli izler varsa, bu kamu normlarına uymadığınız anlamına gelir. Giysileri başarılı bir şekilde temizleyebilirseniz, hayatınızda olumlu değişiklikler yapabileceğinizi söylüyor.

Parmaklarınızla kir toplamak, ailenize ve arkadaşlarınıza sorun çıkacağınızı işaret eder. Ayakkabınızda kir gördüyseniz, yapmayı planladığınız şeyin önüne geçmeye çalışan birinden rahatsız olacağınız anlamına gelir.

Rüyada kirli bir yere yüzüstü düşüp, kirlenmek, sevdikleriniz nezdinde güvenilirliğinizin yakında kaybolacağının bir işaretidir.

Advertisement
kir

Kaynak: pixabay.com

Rüyada birisinin üzerinize pislik atması, güvendiğiniz birinin bir bilgiyi aleyhinize kullanmaya çalışacağına dair bir uyarıdır. O sebepten hakkınızda kime ne gibi bilgiler verdiğinize dikkat edin. Zarar görebilirsiniz.

Rüyada görülen kulak kiri, haber almayı çağrıştırır. Bu haberin iyi yada kötü olması rüyanın içindeki diğer nesneler ve rüya sırasındaki hisleriniz de değerlendirerek yorumlanabilir. Genel olarak rüyadaki hislerin iyi olması iyiye yorumlanır. Bunun için bir kimse rüyada kulak kirini temizlediğini görse, o kişiye sevinecek bir haberin geleceğine işaret sayılır.

Bir kimse kulağında çok kir olduğunu görse, yakınlarından bir çok kötü sözler işiteceğine hükmedilir.

Rüyada Ellerin Kirli olması

Rüyada görülen ellerin kirli olması, bazı durumlarda haram mal olarak yorumlansa da genel anlamda para ve mal sahibi olmak demektir. Ayaklarda görünen kir ise, haram mal kazanmak için kötü yollara baş vurmaya yorumlanır. Yüzde görülen kir de, riyakârlığa, iki yüzlülüğe, dalkavukluğa çağrışım yapar.

Rüyada toprak kazmak ve kir ile oynamak, rüya sahibinin modern hayattan bıkmasına ve doğayı tanımak, güzelliğini takdir etmek ve yaşamın temellerine geri dönmek istemesine işaret sayılır. Toz ve kir ile oynayan çocuklar görmek ise yaratıcılığa işaret sayılır. Bazen basit düşünmenin hayatınıza getireceği olumluluklara ve yaratıcı yeteneklerinize önem vermeniz gerektiğine delalettir.

Advertisement


Leave A Reply