Rüyada Kürk Görmek Ne Anlama Gelir? Kürk Almak, Giymek Nedir?

0
Advertisement

Rüyada kürk görmek ne anlama gelir? Rüyada kürk satın almak, kürk hediye almak, kürk giymek ne demektir? Kürk rüyalarının yorumları

Rüyada Kürk Görmek

Kürk rüyalarını yorumlarken görüldükleri mevsime dikkat etmek gerekir. Kışın görülen kürk rüyaları zenginlik anlamına gelirken, yazın görülen kürk rüyaları meşakat, sıkıntıya katlanmak, zahmete girmeye delalettir.

Rüyada Kürk Görmek

Arka resim kaynak: pixabay.com

Pahalı kürk görmek, kötü haberler duyacağınız anlamına gelir. Duyduklarınızdan sonra neye inanacağınızı bilemeyeceksiniz, bu yüzden size söylenen her şeyi sorgulayacaksınız. Gerçeği bilmek hakkınız, akıllıca yaklaşırsanız yalan haberleri eleyebilirsiniz.

Rüyada kürk giymek

Rüyada kürk giymek bir hastalığı sembolize eder. İlerleyen dönemde sık sık doktora gitmeye zorlanabilir ve sağlığınızı bozan tüm alışkanlıklarınızı terk etmek zorunda kaldırabilirsiniz. Hayatınız boyunca başkaları ile ilgilendiğinizi ve kendi ihtiyaçlarınızı ihmal ettiğinizi düşünürsek, geçmişte uyguladığınız her şeyden farklı kurallar gerektiren yeni bir yaşam tarzını kabul etmekte zorlanacaksınız.

Rüyada kürk satın almak

Rüyada kürk satın almak, cömertçe harcamalar yaptığınız anlamına gelir. Muhtemelen en iyisini alabileceğinizi göstererek çevrenizdeki herkesi etkilemek istiyorsunuz. Bir şeyleri ihtiyaç duyduğunuz için değil, sahip olduğunuz parayı neye harcayacağınızı bilmediğiniz için satın almayın. Sıkıntıya düşebilirsiniz.

Rüyada birisine kürk vermek veya almak

Rüyada birine kürk verdiğinizi görmek, son zamanda girişmeyi planladığınız işin başarılı olmayacağı anlamına gelir. Umut verici görünen bir şeye çok fazla zaman ve para yatırabilirsiniz, ancak bu gerçek hayatta istenen sonuçları vermeyebilir. Her şeyden vazgeçip daha az stresli bir iş aramayı düşünmenize neden olacak bir duruma düşebilirsiniz Temkinli olmakta fayda var.

Advertisement

Rüyada birisi size  kürk hediye etmesi, beklenmedik bir olayı sembolize eder. Çoğu insan gibi, hoş olmayan şeyler ve durumlar yaşamaya alışkınsınız ve neredeyse onları tuhaf bulmuyorsunuz. Ancak,  beklemediğiniz biri size büyük bir iyilik yaparsa kafanız karışır. Yapılacak bir jest, nezaketinize olan inancınızı geri kazandıracak ve hayata daha iyimser bir açıdan bakmanız için sizi cesaretlendirecektir.

Rüyada üzerinizi kürkle örtmek

Rüyada kürkü battaniye olarak kullanmak ve uzanırken kendinizi kürkle örttüğünüzü görmek, şefkat ve ilgiden yoksun olduğunuz anlamına gelir. Bir süredir bekarsanız, böyle hissetmek tamamen normal ve doğaldır. Ancak, eğer bir ilişkiniz varsa veya evliyseniz, böyle hissetmemelisiniz. Partnerinizle konuşun, çünkü bu geçici bir aşama olabilir ya da ikiniz de başka şeyler yüzünden stresli oluyor ve birbirinize yeterli ilgi göstermeye vakit bulamıyor olabilirsiniz. Her neyse, birbirinizden uzaklaşmamak, ilişkinizi geliştirmek için zaman bulmalısınız.

Birinin üzerini kürk ile örttüğünüz bir rüya ise, sevdiklerinizi ne pahasına olursa olsun korumak istediğiniz anlamına gelir. Aileniz, çocuklarınız ve partneriniz hayatınızdaki en önemli kişilerdir ve siz de onlara her zaman bunu göstermeye çalışıyorsunuz. Onların endişeleri ve sorunlarını kendi sorunlarınız olarak görüyor,  bu yüzden sık sık onlar için bu sorunları çözmeye çalışıyorsunuz. Maalesef böyle yürümüyor. Bazı sorunlarla tek başlarına yüzleşmeleri gerektiğinden tüm sorumluluğu üstlenmemelisiniz.

kürk

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Kürk çalmak

Rüyada bir kürkçü dükkanından kürk çaldığınızı gördüyseniz, bu risk alacağınız ve uzun süredir hayalini kurduğunuz bir şeyi gerçekleştireceğinizin bir işaretidir. Olası sonuçların çok iyi farkındasınız, ancak hayatın, iyi bir şeyin kendi kendine olmasını beklemek için çok kısa olduğuna inanıyorsunuz.  İstediğiniz şeyi büyük bir sabır, cesaret ve şansla başaracaksınız.

Ancak, başka birinden kürk çaldığınızı gördüyseniz, bu yanlış insanların ayağına bastığınız anlamına gelir. Muhtemelen size yarardan çok zarar getirebilecek bir şey söylediniz veya yaptınız, ancak kalbiniz ve mantığınızla yaptığınız için pişman olmayın.

Rüyada Kürk yırtmak

Rüyada kürk yırttığınızı görmek, kendi kendinizi yok etmeyi sembolize eder. Son zamanlarda kötü kararlar veriyorsunuz ve görünüşe göre kendinize zarar veriyorsunuz. Bir krize düşmüş ve bununla nasıl başa çıkacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Bir an önce neler olduğunu anladığınızdan ve hızla kafanızı topladığınızdan emin olun. Şu anda bir sorunu çözemezseniz, onu sonraya bırakın ve size olumlu sonuçlar getirecek bir şeyler yapın. Önceliklerinizi belirleyin ve her seferinde tek bir konuyla ilgilenin. Küçük başarılar bile özgüveninizi geri getirebilir.

Advertisement

Rüyada başka birinin kürkü yırttığını görmek, sevdiğiniz biri için endişelenmeniz anlamına gelir. Partnerinizin işte sorunları olabilir veya çocuğunuz okulda bazı sorunlarla ilgileniyor olabilir. Sık sık nasıl yardımcı olabileceğinizi düşünüyorsunuz ancak yapabileceğiniz tek şey bu zor anlarda onları desteklediğinizi göstermektir.

Rüyada kürk yakmak

Rüyada kürk yakmak, bir işin size yarardan çok zarar getireceği anlamına gelir. Zamanınızı ve paranızı tamamen kârsız bir şeye yatırabilirsiniz. Bunun cesaretinizi kırmasına izin vermeyin, dikkatinizi istenen sonuçları getirebilecek başka bir şeye verin. Rüyada başka birinin kürk yaktığını görmek,  birinin tavsiyenizi dinlemeyeceği anlamına gelir. Muhtemelen sevdiklerinize belirli bir durumda nasıl davranılacağını tavsiye ettiniz, ancak tamamen farklı davranacaklar. Bu yüzden onlara kızmamalı ya da eleştirmemelisiniz. Herkesin en iyi olduğuna inandığı şeyleri yapma hakkı vardır.


Leave A Reply