Rüyada Öküz Görmek Ne Anlama Gelir? Öküz Kesmek Binmek Nedir?

0
Advertisement

Rüyada öküz görmek ne anlama gelir? Rüyada öküze binmek, öküzün otlaması, yük çekmesi, kesilmesi ne demektir? Öküz rüya yorumları.

Rüyada öküz görmek

Kaynak: pixabay.com

“Rüyada Öküz Görmek”

Rüyada öküz görmek genel olarak güzel yorumlanır. Hayırlı bir işe, devlet kapısında bir makama delalet eder. Evli olmayan kimseler için hayırlı bir nasiptir. Güç kudret sahibi bir kişi olarak yorumlanmasının yanı sıra güçlü kudretli olmaya da delalettir.

Öküz, genellikle çiftler halinde bulunan hayvanlardır. Rüyada öküzü tek başına görmek dengesizliğe ve bir iş yapmak için başka birinin yardımına ihtiyaç duymaya işarettir. Tek bir öküz yardımı ile ağır yük çekiyorsanız, yakında büyük bir işi tamamlamak için bir ekip oluşturmanız gerekebilir. Rüyanız, stresinizi hafifletmek için ağır iş yükünüzün bir kısmını diğer insanlara devretmeniz yolunda bir uyarıcıdır. Yetki vermeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Rüyada görülen öküz, özveri, bağlılık, emek ve engelleri aşmak ve ilerlemekle ilişkilidir. Ayrıca öküzler güçle ilgili sembolleri de barındırır. Hem fiziksel hem de ruhsal güç anlamına gelir. Sağlıklı ve güçlü kuvvetli öküz rüyası, hem maddi hem de manevi güce sahip olmaya delalettir.

öküz

Kaynak: pixabay.com

“Rüyada öküze binmek”

Rüyada öküze bindiğini gören kimse öğrenci ise sınavda başarı sağlar ve istediği yere yerleşir. Eğer iş hayatında ise kudretli bir kimse ile ortaklık yapar. Öküze binmek, devlet reisine yakın olmaya ve idare başına geçmeye, mebusluğa işarettir. Öküzün iki başı olduğunu görenin kudreti artar.

Rüyada Öküz Beslemek

Temiz berrak bir dere veya havuzdan su içen öküz görmek, sonuçta uzun zamandır istediğiniz bir şeyi alacağınızı gösterir. Rüyada öküzlerin yeşillikler içinde otladığını görmek mal ile yorumlanır.

Advertisement

“Rüyada öküzün kesildiğini görmek”

Rüyada öküzün ölmesi, iş hayatında başa gelecek sorunlar ve işten ayrılmak olarak yorumlanır. Kimi durumlarda ise kuvvet sahibi birisinin desteğinin kesilmesidir. Rüyada öküz eti dağıtmak, vali yada komutanlık gibi yüksek bir mevkiye ulaşmaya işarettir. Öküz eti dağıtan kişi mal bolluğu yaşar ve kendi mallarından hayır kurumlarına yardımda bulunur.

“Rüyada öküz kovalamak”

Bir kimse rüyasında bir öküzü kovalıyorsa, bu o kişinin başarı için verdiği savaşı, mücadelesi olarak yorumlanır. Eğer kişi öküzü yakalar yada öküze yaklaşabilirse bu onun başarıya ulaşmaya çok yakın olduğu anlamına gelir. Öküz kendisinden çok uzaklaşırsa, kişinin başka bir yol denemesi gerekmektedir.

“Rüyada öküzün altında kalmak”

Rüyada öküzün altında kalmak kötü bir rüya gibi görünse de aslında güzeldir. Kişi paraya, üne ve refaha ulaşacak anlamına gelir.


Leave A Reply