Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir? Ruj Sürmek Kırmızı Ruj Nedir?

0
Advertisement

Rüyada ruj görmek ne anlama gelir? Rüyada ruj sürmek, ruj satın almak, kırmızı ruj ne demektir? Ruj rüyalarının anlamları.

Rüyada Ruj Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Ruj Görmek

Rüyada görülen ruj, hayatınızdaki bir şeyin tamamen doğru olmadığınızı gösterir. Düşüncelerinizi belli bir şekilde söylemek ve ifade etmek istiyorsunuz. Başkalarına görünüşünüz, konuşmanız ve cinsel çekiciliğiniz hakkında iyi bir izlenim vermek istiyorsunuz. Rüyayı yorumlayacak daha iyi ipuçları elde etmek için rüyadaki rujun nasıl kullanıldığını ve rengini düşünün.

Rüyada Ruj Sürmek

Rüyada dudaklarınıza ruj sürmek, evliliğinizde veya ilişkinizde yeni heyecanlara ihtiyaç duyduğunuzu gösterir. Belki de rüya, eşinizin veya sevgilinizin size artık eskisi kadar çekici gelmemesinin bir yansımasıdır. Olumlu görülmek ve arzu edilmek istiyorsunuz. Ancak yeni heyecanlar yaşamak yada maceraya atılmaya kalkmak konusunda dikkatli olun. Umarsızca yapılabilecek böyle bir davranışın sonunda partnerinizi kaybedebilir ve üzülebilirsiniz.

Rüyada bir başkasının ruj sürdüğünü görmek, bu kişinin ilişkisini kıskandığınızı ve bu ilişkiyi bozmak için yalana başvuracağınızı gösterir. Yapmayın.

ruj

Kaynak: pexels.com

Rüyada Ruj Satın Almak

Ruj alışverişi yaptığınızı görmek, uyumu işaret eder ve önünüzdeki zenginliği gösterir. Güzellik ve bakım için son zamanlarda çok fazla para harcayacağınıza işaret eder. Eğer maddi durumunuz iyiyse amenna ancak maddi durumunuz o kadar da iyi değilse kozmetik alışverişinize dikkat etmekte ve marka peşinde koşmaktan vazgeçmekte fayda var.

Rüyada Ruj Satmak

Ruj sattığınızı görmek, birinin size çok güveneceğini gösterir. İnsanlar zaten size güvenmekte zorlanmıyor, güvenilir bir mizacınız var. Belki de başkalarına koçluk yapabilir ve onların fikirlerini konuşma yeteneklerini güçlendirebilirsiniz.

Advertisement

Rüyada Ruj Bulmak

Ruj bulduğunuzu görmek, beklenmedik bir çiftin evlilik veya ilişki haberlerini duyacağınızı gösterir. Asla birlikte olabileceklerini düşünmeyeceğiniz bazı insanlar bir ilişki başlatacak.

Rüyada Ruj Yemek

Rüyada ruj yemek, hayatta zorluklar yaşayacağınızın bir işaretidir. Bir ilişki ya da evlilik teklifi için acele ediyorsunuz. İlişkinin olumsuza dönebileceğini unutmayın. Ve aceleci ve agresif eylemleriniz için hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Rüyada Rujun Kırılması

Rüyada rujun kullanırken kırılması veya doğrudan kırılmış bir ruj görmek, kendinizi halka açık bir ortamda zor duruma düşürme tehlikesine işaret eder. Yakında uygunsuz bir ortamda çok fazla duygusal hareket edeceksiniz.

ruj

Kaynak: pixabay.com

Renklerine Göre Ruj Rüyaları

Kırmızı Ruj

Rüyada kırmızı bir ruj görmek, bir evliliğin veya yeni bir ilişkinin hızlı bir şekilde gerçekleşeceğine işaret eder.

Mor Ruj

Rüyadaki mor ruj, asil bir amaç için para toplamaya yardım edeceğinizi öngörür.

Fuşya Ruj

Rüyadaki fuşya ruj, evliliğin veya yeni bir ilişkinin tutkuyla hızlı ve beklenmedik bir şekilde gerçekleşeceğini temsil eder.

Advertisement
Koyu Siyah Ruj

Koyu veya siyah ruj görmek, kendinizi diğerlerinden üstün veya daha fazlasını hak ediyor düşündüğünüzü gösterir. Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğünü umursamıyorsunuz.

Mavi Ruj

Rüyadaki mavi ruj, diğerlerine göre daha yüksek bir olgunluk duygusunu yansıtır. Diğer insanlardan daha akıllıca konuştuğuna inanıyorsun.

Kahverengi Ruj

Rüyada kahverengi ruj görmek, sosyal bir toplantıda hayal kırıklığına uğrayacağınızın bir işaretidir.

Sarı Ruj

Rüyadaki sarı ruj, aşırı güven nedeniyle sorun anlamına gelir.

Pembe Ruj

Rüyadaki pembe rujlar, aşk ve ilişki durumu hakkında romantik bir tavrı yansıtır.

Beyaz Ruj

Rüyadaki beyaz ruj, gelişmekte olan bir tür enfeksiyon veya hastalığı temsil eder.

Altın Rengi Ruj

Altın ruj rüyası, kibir ve küstahlığı yansıtır. Kendiniz ve başkaları için yüksek bir standart tutuyorsunuz ve kaybetmenin imkansız olduğuna inanıyorsunuz.

Yeşil Ruj

Yeşil ruj görmek, hoş bir tanıdığı simgeler. Gerçek benliğinizi gösterebilecek ve kabul edileceksiniz. Tecrübeniz ve bilgileriniz sayesinde rakiplerinize karşı avantaj elde edebileceksiniz.

Turuncu Ruj

Rüyalardaki parlak turuncu ruj, samimiyetsizlik ve aldatıcı tavrı yansıtır.


Leave A Reply