Rüyada Tırnak Görmek Ne Demektir? Tırnak Kesmek, Yemek, Düşmesi

0

Rüyada tırnak görmek ne anlama gelir? Rüyada tırnak yemek, tırnak düşmesi, tırnağı kesmek, tırnağa oje sürmek, uzun tırnaklar, kirli tırnaklar anlamı nedir?

Rüyada Tırnak Görmek

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Tırnak Görmek

Tırnaklar rüyada hasarı sembolize eder. Rüyada birini kaşıdığınızı görmek başkalarının sizinle uğraşmasına izin vermeyeceğiniz anlamına gelir. Rüyanızda güzel ve bakımlı tırnaklar gördüyseniz, birisinin sizden hoşlanmasını sağlamaya çalışıyorsunuz demektir. Ancak bu durum sizi daha da itici hale getirebilir. Biraz geri adım atmalısınız.

Advertisement

Rüyada Tırnak Bakımı Manikür Yapmak

Rüyada tırnaklarınızı bakım yaptığınızı görmek, zarar göreceğinize işarettir. Sorunlar üst üste gelirken, önemsiz şeylerle meşgul olma ihtimaliniz var. Durumunuzu bilen insanların tavsiyelerini dinlemeyeceksiniz, yıkıma koşacak ve hak etmeyenleri yanınıza alacaksınız. Sizi gerçekten seven ve iyiliğinizi düşünen insanları dikkate almıyorsunuz ve bu da zarar görmenize neden oluyor.

Tırnaklarınızı bir kuaförde manikür yaptırdığınızı gördüyseniz, hasarları başarısız bir şekilde onarmaya çalışacağınız anlamına gelir. Ancak kalıcı onarma sadece doğru insanları yanınızda tutarak mümkün olur.

Rüyada kirli tırnak görmek

Rüyada tırnaklarınızın kirli olduğunu görmek, kime güvendiğinize dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir, çünkü birisi dürüstlüğünüzden yararlanabilir. Sırlarınız, korkularınız ve planlarınız hakkında sadece size sadakatini kanıtlamış kişilerle konuşmak en iyisi olacaktır. Aksi takdirde birileri itibarınızı mahvedebilir veya yaptığınız işi tehlikeye atabilir.

Kirli tırnakları başka birinin üzerinde görüyorsanız, başkalarının emeğine yeterince saygı duymuyorsunuz demektir. Çevrenizden biri hayatta tek başına her şeyi başarmış, ancak onu kıskandığınız için başarılarını en aza indiriyorsunuz.

Advertisement

Rüyada çok uzun tırnak görmek

Rüyada çok uzun tırnaklar görmek, emeklerle dolu, maddi sıkıntılar yaşayacağınız zorlu bir dönemin sizi beklediğine delalettir. Bundan dolayı mutsuz olacaksınız ama o dönemi düşündüğünüz gibi zorlanmadan atlatacaksınız. Siz oldukça güçlüsünüz ve bu dönem sizi daha da güçlendirecek.

tırnak

Kaynak: pixabay.com

Rüyada tırnak kesmek

Rüyanızda tırnak kestiğinizi gördüyseniz, yaptığınız bir hatayı kabul edeceğiniz anlamına gelir. Her zaman doğru davranmaya çalışan birisiniz, bu yüzden geriye bakıp özür dilemekte sorun yaşamazsınız. Ego ve gururun adalet duygunuzu mahvetmesine izin verirseniz, kendinizi başarısız görürsünüz.

Bunun yanı sıra rüyada ayak tırnağını kesmek ise, yanlış bir şey yapmadığınız için hata yaptığınızı kabul etmek zorunda olmadığınız anlamına gelir. Başka birinin hatasını kabul ederek sizden özür dilemesi gerekiyor.

Rüyada bir bebeğin veya çocuğun tırnaklarını kestiğinizi gördüyseniz, çok sevecen biri olduğunuz anlamına gelir. Arkadaşlarınız bunu görüyor ve size saygı duyuyor.

Rüyada bir başkasının tırnağını kesmek, kendiniz ve aileniz için daha iyi ve güzel bir gelecek sağlamak için zaman zaman kendinizi zor duruma soktuğunuz anlamına gelir. Bu fedakarlıkları sadece bir kişinin yapması doğru görünmüyor.

Rüyada tırnak boyamak

Tırnaklarınıza oje sürdüğünüzü gördüyseniz, yakında maddi ilerleme ve kazanç elde edeceğiniz anlamına gelir. Bu rüyayı gören bir erkekse, birisinin gerçek hayatta görünürde bir sebep olmadan sizinle alay etmeye çalıştığına işarettir. Bu kimsenin belirleseniz iyi olur aksi halde beklemediğiniz bir ortamda canınızı çok sıkabilir.

Advertisement

Rüyada tırnak yemek

Rüyada tırnak yemek, geçici bir kayıp, yoksulluk ve tembelliğe delalet eder. O şeylerden biri belki de hepsinin birleşimi sizi bekliyor. Tırnak yeme rüyası aynı zamanda çok endişeli olduğunuz ve sebepsiz yere işleri karmaşıklaştırdığınız anlamına da gelebilir. Rahatlamalısınız.

Rüyada tırnağı kırmak

Rüyada tırnağını kırmak, birinin size zarar vermek istediği anlamına gelir. Çevrenizden bir kişi muhtemelen verdiğiniz her kararı sorgulayıp ve sizi strese sokan şeyler yapıyor. Tüm gücünüzle sizi kışkırtmalarına izin vermemeye çalışıyorsunuz, ancak bu genellikle imkansız bir görevdir..

Rüyada Takma Tırnak Görmek

Rüyada takma tırnak görmek , birilerinin hakkınızda yalanlar yayarak size zarar vereceğine delalettir. Ancak hikayeyi bir başkasından duyana kadar ne yazık ki fark etmeyeceksiniz.

Rüyada darbeden tırnağınızın morardığını görmek

Vurduğunuz için tırnağınızın maviye veya siyaha dönüştüğünü gördüyseniz, amacınıza ulaşırken ufak tefek sorunlarla karşılaşacağınıza delalettir. İyi bir plan yaptınız ve başarıya giden yolda karşınıza çıkabilecek tüm engelleri tahmin etmeye çalıştınız, ancak hareket halindeyken bazı zorluklarla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Yine de, bunun cesaretinizi kırmasına izin veremezsiniz.

Rüyada bir başkasının tırnağının darbe nedeniyle mavi veya siyah olması, başı dertte olan bir arkadaşınıza destek vermeniz gerektiğine delalettir. Geçmişteki çatışmalar yüzünden teması kaybettiniz, bu yüzden ona ne olduğunu bile bilmiyorsunuz. Ancak şimdi kin tutmanın zamanı değil. Onu krizden çıkarmak için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız.

Rüyada tırnağınızın düştüğünü görmek

Bu rüya küçük hasarı sembolize eder. Beklentilerinizi karşılamayan bir şey satın alma ihtimaliniz var. O ürün hakkında araştırma yaptığınızdan ve diğer insanların deneyimlerini dinlerken tüm iyi ve kötü yanlarını öğrendiğinizden emin değilseniz, başka bir şey seçebilir ve kötü bir yatırımdan kaçınabilirsiniz.

Rüyada bir darbeden dolayı başkasının tırnağının düştüğünü görmek, değerli bir hediye alacağınız anlamına gelir. Aile üyelerinizden veya arkadaşlarınızdan biri sizi şaşırtmaya ve uzun süredir hayalini kurduğunuz bir şeyi satın almaya karar verecek. Sevdiğiniz kişinin sizi bu kadar iyi tanıması ve uzun vadeli dileğinizin ne olduğunu hatırlaması sizi hediyeden daha çok sevindirecektir.

tırnak

Kaynak: pixabay.com

Rüyada batık tırnak görmek

Rüyadaki batık tırnaklar iç mücadeleleri sembolize eder. Şu anda ne istediğinizi bilmediğiniz bir aşamadasınız. Bilginizi ve deneyiminizi somutlaştırma şansınız var, ancak belirli fedakarlıklarla. Muhtemelen yeni bir şey denemek istiyorsunuz, ancak değişim korkusu veya başarısız olabileceğiniz gerçeği sizi korkutuyor. Güvendiğiniz biriyle bu konuda konuşmak kötü bir fikir olmaz. Şimdi gerçekten iyi bir tavsiye alabilirsiniz.

Rüyada Ojeli Tırnak Görmek

Ojenin rengi rüyanızın yorumlarını etkileyebilir. Bu nedenle, tırnaklarınızın ne renk olduğunu hatırlamaya çalışmalısınız.

Rüyalardaki kırmızı tırnaklar, ailenizdeki uzlaşmayı veya geçmişte size zarar veren insanları affetmeyi sembolize eder. Onlara yaklaşımınızı değiştirmeye ve iyi bir ilişki içinde olmadığınız herkesle barışmaya karar vereceksiniz. Bu, kelimenin her anlamıyla hayatınızın yeni bir sayfası olacak.

Bu rüyanın bir başka anlamı da büyük bir günaha gireceğinizdir. Partnerinizi sevdiğiniz biriyle aldatma ihtimaliniz olabilir.

Advertisement

Rüyalardaki mavi tırnaklar barış ve dinginliği simgeler. Sonunda hayatınızın daha huzurlu bir evresine gireceksiniz. Bazı sorunları çözecek ve diğerlerinin etkisini en aza indirecek ve rahatlayabileceksiniz. O dönemi en iyi şekilde değerlendirmelisiniz.

Rüyalardaki siyah tırnaklar, sizi ele geçiren karanlık düşünceleri temsil eder. Son zamanlarda çok karamsarsınız, bu da depresyona girmenin ilk adımı. Sadece başınıza gelen kötü şeyler yerine, hayatınızdaki iyi şeyleri düşünmek için çaba göstermelisiniz. Aslında zor ama gurur duyacağınız ya da dört gözle bekleyebileceğiniz pek çok şey var elbette.

Rüyada beyaz tırnak görmek ne yazık ki iyiye işaret değildir. Beyaz, masumiyet ve güzelliği simgelese de beyaz oje rüyalarda üzüntü ve sefaleti temsil eder. İçinde bulunduğunuz zorlu dönemin üstesinden gelmek için çok zamana ihtiyacınız olacak.

Rüyada pembe tırnak görürseniz, birinin size ilgi göstereceğine işarettir. Bir iş arkadaşınızın sizinle açıkça flört etme ihtimali var.

Rüyadaki yeşil tırnaklar inanılmaz neşeyi sembolize eder. Ailenizin genişleme olasılığı var. Sarı tırnakların da olumlu bir anlamı vardır. Mutluluğu ve başarıyı temsil ederler.

Çılgın desenlerle süslenmiş çok renkli tırnaklar gördüğünüzde, inanılmaz derecede büyüleyici bir insanla tanışacaksınız demektir.

Rüyaların anlamları çok daha önemsiz olabilir. Yakın zamanda manikür yaptırdıysanız, tırnaklarınızı kestiyseniz, kırdıysanız ya da tırnaklarınızla birini çizdiyseniz, bu sizde bir etki bırakmış olabilir.


Leave A Reply