Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık) Taban Puanları Başarı Sıralamaları 2021

0
Advertisement

2020 – 2021 yerleştirme sonuçlarına göre Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları

2021 Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık)Taban Puanları, Başarı Sıralamaları ve Kontenjanları

Aşağıda yer alan tabloda Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Sosyal Medya Yöneticiliği

2020 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2021 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Bölüm / Puan Türü / Kont. / Taban Puanları / Başarı Sıralamaları

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet) / Sosyal Medya Yöneticiliği (A.Ö.) / TYT / 1,025 / 197,75838 / 1.610.598

Advertisement

Sosyal Medya Yöneticiliği

40%
40%
Awesome

Sosyal medya uzmanı ise belli bir tecrübe ve donanıma sahip olan, kısıtlı argümanla kurum ya da markanıza maksimum fayda kazandıran kişidir. Sosyal medya uzmanı elindeki materyalleri en iyi ve kendine özgü bir şekilde kullanmakla sorumludur.

  • İş İmkanları
    4
  • Kazanma Zorluğu
    4

Leave A Reply