Teletabiler (Teletubbies) İsimler, Renkleri ve Özellikleri

1
Advertisement

Teletabiler (Teletubbies) in isimleri ve renkleri, karakter özellikleri ve resimleri. Teletabiler (Teletubbies) hakkında bilgi.

Resim İsimleri Rengi Özellikleri
 Tinky-Winky Tinky Winky Mor İlk Teletubby karakteridir. Teletubbies’lerin en büyük olanıdır ve en mor kumaş’la kaplıdır ve kafasına bir üçgen anteni bulunur. Onun için her zaman yanında taşıdığı kırmızı çantası çok önemlidir.
 Dipsy Dipsy Yeşil İkinci Teletubby’dir. Onun anteni düz bir yeşil çubuktur ve “Dipsy” olarak adlandırılır. Dipsy Teletubbies’lerin en inatçı olanıdır ve bazen Teletubbies’lerle grup görüşmesine birlikte gitmek için onları reddeder. ve şapkasını çok sever.
 Laa-Laa Laa-Laa Sarı Üçüncü Teletubby’dir. O sarı renklidir ve kıvırcık anteni vardır. O şarkı söylemeyi ve dans etmeyi sever ve genellikle diğer Teletubbie’lere dikkat ettiği görülmektedir. Büyük bir topu vardır, onu çok sever.
 Po Po Kırmızı Dördüncü ve son Teletubby’dir. O Teletubbies’lerin en küçük ve en genç olanıdır, kırmızıdır, ve sabun köpüğü üflemek için kullanılan bir sopa şeklinde bir anteni bulunur. ve Scooter’ına binmeyi çok sever.
 Noo-noo Noo-noo Elektrik Süpürgesi Teletubbies’lerin ‘koruyucusu ve kahyasıdır, uzun bir burnu vardır. Noo-noo bir girişimcidir, yerde kalan döküntüleri ve kırıkları burunu ile temizler.


1 Yorum

Leave A Reply