Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri, Yengeç Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

0
Advertisement

Yengeç burcu kadınının genel özellikleri, yengeç burcu kadınını ne kadar tanıyorsunuz test edin. Yengeç burcu nasıl bir annedir, Yengeç kadınında cinsellik ve diğer tüm özellikler.

Yengeç Kadını

Utangaç, hayal dünyası geniş, biraz üzgün, biraz çılgın bayanlar genellikle yengeç burcunda doğmuştur. Eleştirilmekten, reddedilmekten hoşlanmazlar. Çok iyi sır tutarlar. Çekingen olmaları dolayısıyla insan ilişkilerinde ilk hareketi yapamazlar. Ama ilk hareketi yapıp tanıştığınızda peşinizi bırakmayacak, hatta zaman zaman ilgisinden sıkılacağınız, samimi ve sevecen insanlardır. Beğenilmeme korkusu ve yeterince sevilmediğini düşünmek çoğu zaman onu rahatsız eder. Hatta çok iyi aşçı olmasına rağmen bazen iyi yemek yapamadığından bile şüphe eder. Oysa evde en çok sevdiği yer mutfaktır. Sevdiğinde karşısındaki kişiyi yüceltir, ona itaat eder ve çok sıcak bir sevgiyle bırakmamacasına sarar.

Onun aklından ayrılık fikri kesinlikle geçmez. Çünkü duyguları yüzeysel değildir, kendisine ait olduğunu düşündüğü her şey sonsuza kadar onunladır. Zor yanı ise hassas yapısı dolayısıyla en küçük imaların bile onu kabuğuna çekilmeye yöneltmesidir, bir kere kabuğuna çekildi mi oradan çıkması çok uzun zaman alabilir. Böyle zamanlarda hiçbir şeyin düzelmeyeceğini, üstesinden gelemeyeceğini düşünür. Bunalımlı zamanlarında yalnız bırakmamak gerekir. Cimri sayılmazlar, savurgan da değillerdir, biriktirmeyi, güvende olmayı severler.

Yengeç Kadını İçin Cinsellik

Duygusal ve kırılgan bir yapıda olan yengeç kadım için seks, son derece doğal bir aktivitedir. Çocuk doğurmakla eş anlamlıdır. Seviştiği mekan çok önemlidir. Büyük ve yumuşak bir yatak, şömine ve güzel bir yemek yengeç kadınını tahrik etmek için yeter.

Birinin onu koruma altına almasına bayılır. Sevilmek, okşanmak, bir çocuk gibi öpülmek çok hoşuna gider. Maddi refaha ulaşmış, şehvetli ve minyon erkekler ilgi alanına girer.

Advertisement

Sadık bir sevgili olmanın yanı sıra yatakta tutkulu ve ihtiraslıdır. Geçmişine önem verdiği için bitse bile ilişkilerini hep hatırlar. Pasif bir bayan olmasına rağmen kolay kolay elde edilemez.

Bir erkeğin, çok duygusal ve anaç ruhlu yengeç bayanını elde edebilmesi için öncelikle onun arkadaşlarını, dostlarını kazanması gerekir. Çünkü yengeçler bazen dostlarına partnerinden daha fazla önem verebilir.

Yengeç Burçlu Anneler

Fedakar bir anne, çocukları için kabuğundan çıkıp güçlü bir dayanak, güvenilir bir sığınak olur. Aile onun için çok önemlidir. Sıcak yuvasının odağı çocuklardır. Onlar için her türlü rahatı sağlar, güvenilir bir sığınak yaratır. Bazen zararlı olabilen bu durum, çocuğun dış dünyaya uyumunu zorlaştırabilir. Annesinin sağladığı rahatı dışarıda bulamayan çocuklar uyumsuzluk problemi yaşayabilirler. Bu çocukların yuvalarından uçmaları uzun zaman alabilir.

Yengeç Burcunun Saç Rengi

Romantik yengeçlere, bal köpüğüne uzanan açık kumral saç rengi çok yakışır. Kahverengini de severler.

Yengeç Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Yengeç Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Advertisement

Yengeç Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Aşağıdaki sorulan dürüstlükle cevaplandırın. Her Evet için 3, her Bazen için 2 ve her Hayır için 1 puan verin. Sonra puanlarınızı toplayın.

 • 1. Şekerli yiyeceklerden hoşlanıyor mu?
 • 2. Geçmişe önem veriyor mu?
 • 3. Çok az da olsa her hafta biraz para biriktirmesi gerektiğine mi inanıyor?
 • 4. Onun sevgiyle seksi birbirinden ayırması güç müdür?
 • 5. Sinemada ağlıyor mu?
 • 6. Sadece ihtiras yüzünden kendisine yaklaştığınızda baş ağrısı tutuyor mu?
 • 7. Hastalık hastası mı?
 • 8. Belleği çok mu güçlü?
 • 9. Seviştikten sonra yemek yemeği seviyor mu?
 • 10. Özel bir yıldönümünü unutursanız kentten kaçmayı mı yeğlersiniz?
 • 11. Bir bebek veya küçük çocuk gördüğünde duygusallaşı-yor mu?
 • 12. Denizi çok mu seviyor?
 • 13. Duygulan yüzünden size bağımlı mı?
 • 14. İşinizi kaybedecek olsanız sinir krizi geçirir mi?
 • 15. Daima rejim mi yapıyor?
 • 16. Başkalanyla flört ettiğinizde çok sinirleniyor mu?
 • 17. Kin besliyor mu?
 • 18. Aynı zamanda birden fazla kimseyle seks ilişkisi kurmak ona güç mü gelir?
 • 19. Büyük üzüntüler yüzünden sarsılıyor mu?
 • 20. Duyguları, çevresinde olanlara bağlı olarak değişiyor mu?

CEVAPLAR

1 – 30 Puan:

Burada üç şık var. 1. Belki yeni tanıştınız. 2. Onu tanıma zahmetine hiç katlanmadınız. 3. Kendisi tipik bir Yengeç değil. Sonuncu şıkkın doğru olduğunu düşünüyorsanız doğum anında onu Hava grubu bir burcun etkilemiş olabileceğini söyleyelim. Bu durumda İkizler, Terazi ve Kova burçlarını inceleyin. Sevgilinizi bunlardan birinde bulabilirsiniz.

31 – 50 Puan:

Hoş bir Yengeç’le ilişkiniz olduğu için talihlisiniz ve onu iyi tanıyorsunuz. Belki uzun süredir birliktesiniz. Veya siz durumları hemen sezen birisiniz. Ne olursa olsun ilişkinizin başarıya erişmesi güç değildir.

51 – 60 Puan:

Bu teste cevap verecek zaman bulmanıza şaşmak gerekir. Çünkü karanlık yönü çok güçlü bir Yengeç kadınıyla uğraşıyorsunuz. Bitkin düşmüş olmalısınız. Onu çok iyi tanıyorsunuz ve herhalde kendisini bütün kusurlarıyla kabul etmektesiniz. Durum böyleyse çok cesur bir erkeksiniz doğrusu. Bu ilişkide büyük özveri gerekiyor ve tahminime göre özveride bulunan da sizsiniz.


Leave A Reply