27 Ekim Hangi Burç? 27 Ekim’de Doğanların Özellikleri Aşk Para Durumu

0

27 Ekim günü doğanlar hangi burçtur? 27 Ekim gününde doğanların kişilik özellikleri nelerdir? Aşk, para ve sağlık durumu, uyumu.

27 ekim

Advertisement

27 Ekim Doğumluların Burcu

Akrep

27 Ekim Doğum Günü Gezegeni

Yönetici gezegeniniz, rekabetçi ve tutkulu doğanızı simgeleyen Mars’tır.

27 Ekim Doğum Günü Sembolleri

Akrep, Akrep Burcunun Sembolüdür

27 Ekim Doğum Günü Tarot Kartı

Doğum Günü Tarot Kartınız Münzevi’dir. Bu kart, mesafeli olmayı, tefekkür ve derin düşünmeyi sembolize ediyor.

Advertisement

27 Ekim Doğum Günü Burç Uyumluluğu

 • Boğa burcunda doğan insanlarla en uyumlusunuz: Bu, gerçekten uyumlu olacak bir ilişkidir.
 • Başak burcunda doğan insanlarla uyumlu değilsiniz: Bu aşk ilişkisi sıkıcı ve hayatsız olabilir.

27 Ekim Şanslı Sayı

 • 1 Sayısı – Bu sayı yeni başlangıçları ifade eder.
 • 9 Sayısı – Bu sayı şefkatli bir insani yardımcıyı ifade eder.

27 Ekim Doğum Günü İçin Şanslı Renkler

 • Kırmızı: Bu, iddianın, cesaretin, coşkunun, motivasyonun ve öfkenin rengidir.
 • Turuncu: Bu, hayata taze ve ferahlatıcı bir bakışı simgeleyen bir renktir.

27 Ekim Doğum Günü İçin Şanslı Günleri

Salı: Mars gezegeninin yönettiği gün, arayışların, rekabetin, maceranın ve gücün simgesidir.

27 Ekim Uğurlu Taşı Topaz

Değerli taşınız, problem çözme, iletişim ve düşüncelerin ifade edilmesine yardımcı olan Topaz’dır.

27 Ekim’de Doğanlar İçin İdeal Doğum Günü Hediyeleri

Erkekler için mükemmel kaliteli deri cüzdan ve kadınlar için oyulmuş kırtasiye malzemeleri.

akrep burcu

27 Ekim’de Doğanların Karakter Özellikleri

DOĞUM GÜNÜNÜZ 27 EKİM ise, esrarengiz biri olabilirsiniz. Yumuşak huylu biri gibi görünüyorsunuz ama derinlerde tehlike ve heyecandan hoşlanıyorsunuz. Çoğunlukla, insanların sevdiği gizemli bir kaliteye sahipsiniz. Aslında, bazen bunun üstesinden gelmek zor olabilir. Bu yetenek nedeniyle insanlara cazip gelebilirsiniz.

Dinç ama sessiz … duygusal ama çekingen. 27 Ekim burç doğum gününü sorunlu yapan sadece birkaç tutarsızlık. Bugün doğum gününüzse, yaramaz ve huzursuz kabul edilirsiniz. Aktif olduğunuzda çok şey başarabilirsiniz ama özellikle başarınız sırasında kontrolü ve öz disiplini öğrenmeniz gerekir. Gözlem becerilerinizi öğrenme teorilerinizi ve davranış incelemelerinizi geliştirmek için kullanın. Hızlı öğrenme yeteneğiniz var.

Advertisement
Aşk

27 Ekim doğumlular, bir aşık olarak, muhtemelen kendinden çok fazla şey verir. Durum böyle olunca, takıntılı niteliklere sahip kıskanç bir insan olabilirsiniz. Her şeyi her zaman kontrol edemezsiniz.

Birini sevdiğiniz zaman, onun hayatına sahip olmak söz konusu değildir. Kararlı ve sadık olabilir ve yine de partnerinizin dışında bir hayatınız olabilir. Özellikle sizinle aynı konutta yaşıyorsa size geri dönecekler. Ancak 27 Ekim Akrep doğumlular, evde karşılanmayan ihtiyaçları nedeniyle ilişkinin dışına çıkma eğiliminde olabilirler.

Doğum günü aşk uyumluluk analizinizin söylediği şey, eğer isterseniz birçok sevgilinizin olabileceğidir. Ancak, belirli bir kişinin sadakatine sahip olmak istiyorsunuz. Yaralandığınız zaman, derinden incinirsiniz. Çatışmalardan hoşlanmasanız da, durumları olgunlukla ele almalısınız.

27 Ekim doğumlular, çekici insanlardır. Düşüncelisiniz ama bazı insanlar soğuk ve kalpsiz olduğunuzu düşünüyor.

27 Ekim doğum günü astroloji tahminleri, seyahat etmeyi sevdiğinizi gösteriyor. Hafta sonu için uzaklaşmak gibisi yok. Buna ek olarak, sıradan insanların asla görme şansı bulamayacağı yerlerde uzun süreli konaklamalar planlamayı seviyorsunuz.

Genellikle tartışmalardan ve çatışmalardan uzak durursunuz. Yalan söylenmeye dayanamazsınız. Size yakın birinin yalan söylemektan daha kötü yapabileceği bir şey yoktur.

Çevrenizdeki insanların arkadaşlığından zevk alabilmeyi seviyorsunuz. Bir arkadaş olarak sadıksınız ve arkadaşlarınız sizi takdir etme eğilimindedir. Sevdiğiniz zaman, ruhuyla seversiniz. Çok önemsediğiniz için muhtemelen kendinizi kaybedeceksiniz. Muhtemelen, ilişkiyi çalkantılı bir ilişki haline getiren kıskanç bir tür aşık olacaksınız.

Kariyer

Kariyerinizden bahsedelim. Genellikle, Akrep burcu insanları, yönetim pozisyonlarını işgal etme eğilimindedir. Size hayranlık duyan insanlar var. Aslında, onların akıl hocası olmanızı istiyorlar. Eğitmenlik yapabilirsiniz, öğretebilirsiniz ya da koçluk yapabilirsiniz. Hangi seviyeye olduğuna karar vermek size kalmıştır, ancak bu iş sizin açınızdan çok az bir çaba ile yapılabilir.

Sağlık

Sizinle orta yol yok gibi görünüyor, Akrep. Ya onun yanındasın ya da ona karşısındasınız. Ya egzersiz yaparsınız ya da kalbiniz tatmin olana kadar yersiniz. Bunu akılda tutarak, ne içtiğinize de dikkat etmelisiniz.

Doğum gününüzün hakkınızda söylediği şey, aşırıya kaçma eğiliminizin olduğudur. Çok fazla tatlı ve alkolden uzak durmanız önerilir. Daha küçük öğünler yemeyi deneyin ama günde daha sık yemek yiyin. Bu, enerjinizi yüksek tutacak ve gün boyunca kalorileri azaltabileceksiniz.

Sakin bir insan olduğu izlenimi veriyor olabilirsiniz ama aslında, için için yanan bir ateşsiniz. Risk almayı seviyorsunuz ve bazen biraz tehlikeli olabilirler. Korkmuyorsunuz ve bu, arkadaşlarınızın ve ailenizin size hayran olduklarını söyledikleri şeydir.

Advertisement

27 Ekim’de Doğan Ünlüler

Roberto Benigni, Ruby Dee, Jayne Kennedy, Emily Post, Kelly Osbourne, Theodore Roosevelt, Kumar Sangakkara

O Yıl Bu Gün – 27 Ekim Tarihte

 • 1913 – Mustafa Kemal, Sofya Ataşemiliterliği’ne atandı.
 • 1922 – İtilaf Devletleri, TBMM hükûmeti ve İstanbul hükûmeti temsilcilerini 13 Kasım 1922’de Lozan’da toplanacak barış konferansına davet ettiler.
 • 1922 – İtalya’da Benito Mussolini liderliğindeki Ulusal Faşist Parti mensupları ve yandaşları Roma’ya yürümeye başladı.
 • 1924 – Sovyetler Birliği’nde Özbekistan’ın kuruluşu.
 • 1939 – DuPont, naylonu keşfettiğini duyurdu.

27 Ekim gününün önemli olayları ve 27 Ekim doğumlu ünlüleri bize yorumlardan yazarak, yazıyı geliştirmemize yardım edin.


Leave A Reply