Bakü Slavyan Üniversitesi 4 Yıllık Bölümleri Taban Puanları 2020

0
Advertisement

Bakü Slavyan Üniversitesi 2020 eğitim yılı için 4 yıllık bölümlerinin, fakültelerin taban ve tavan puanları, kontenjanları listesi.

2020 Yılı Bakü Slavyan Üniversitesi Taban Puanları ve Kontenjanları

2019 yılında yapılan YKS sınavı ile ortaya çıkmış olan Bakü Slavyan Üniversitesi 4 yıllık bölümlerin taban puanları, genel kontenjan bilgileri, yerleşen öğrenci sayısı gibi 2020 yılında yapılacak olan sınavda işinize yarayacak tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. Ayrıca puan türlerini de aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz.

Taban Puanları

YÖK Atlas verileri ile oluşan Bakü Slavyan Üniversitesi 4 yıllık tüm taban puanları aşağıdaki gibi oluşmuş olup 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavına girecek olan tüm yeni ve eski öğrenci adaylarının aşağıda yer alan taban puanları tablosunu göz önüne alarak hem çalışmalarını başlatmaları hem de tercih listelerini oluşturmaları gerekmektedir.

Üniversite Adı / Fakülte / Bölüm Adı / Puan Türü / Kontenjan / Yerleşen / Taban Puan / Tavan Puan

BAKÜ SLAVYAN ÜNİVERSİTESİ (BAKÜ-AZERBAYCAN) / Filoloji ve Yabancı Dil Öğretmenliği Fakültesi / İngiliz Dili ve Edebiyatı (Ücretli) / DİL /. 10 / 0 / — / —

Advertisement

BAKÜ SLAVYAN ÜNİVERSİTESİ (BAKÜ-AZERBAYCAN) / Filoloji ve Yabancı Dil Öğretmenliği Fakültesi / Rus Dili ve Edebiyatı (Ücretli) / DİL /. 10 / 0 / — / —

Bakü Slavyan Üniversitesi

50%
50%

Bakü Slavyan Üniversitesi, Azerbaycan'ın Bakü şehrinde kurulmuş olan devlet üniversitesidir. Bakü Slavyan Üniversitesi'nde eğitim dili Rusça ve Azerbaycanca'dir.

  • Eğitim Kalitesi
    5

Leave A Reply