Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri, Balık Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

0

Balık burcu erkeğinin genel özellikleri, Balık burcu erkeğini ne kadar tanıyorsunuz test edin. Balık burcu nasıl bir babadır, Balık erkeğinde cinsellik ve diğer tüm özellikler.

Balık Erkeği

Hassas, çekingen, güvenilir ve hayalcidirler. Hayalcilikten sıyrılıp, keskin zekalarını kullanmayı denediklerinde başarı onlar için kaçınılmazdır. Sanatsal yetenekleri fazladır, büyük ihtimalle ünlü bir bestekar ya da ressam olabilirler.

Ön yargılı değildir, düşünceli ve anlayışlıdır. İnsanlar sırlarını onunla güvenle paylaşır. Meraklı olmasına rağmen, abartma huyu yoktur. Konuşurken akıcı, hızlı ve kibardırlar. Başkalarının işine karışmamaya özen gösterirler.

Hassas yapısı kolay incinmesine sebep olur. İnsanların ondaki erdemleri fark etmesi kendine güvenini artırır. Yetersiz olduğunu hissettiği zaman çekingen olur. Huzurlu ve sakin bir yapısı vardır, öfkelenmek ona göre değildir, öfkelendiğinde de çabuk yatışır. Kıskanç değildir, sadakat bekler.

İyi bir arkadaş, iyi bir eş olurlar yalnız güzelliklere hayrandır, güzellikleri inceleme huyuna alışmalısınız. Onların aşkta güven ve sadakate ihtiyaçları vardır, her şeyden önce duygusal yapıları bunu gerektirir. Para harcarken ona dikkat edin, oldukça savruktur, tutumlu olmayı öğrenmesi gerekir.

Balık Erkeği İçin Cinsellik

Çok romantik ve duygusal olan bu erkekler çok çabuk aşık olur ve sık sık partner değiştirirler. Cinsel anlamda uyarılması için güzel bir yemek ve hoş bir müzik yeter. Uzun süreli ilişkiler aradığından tek gecelik ilişkiler ona göre değildir. Ayrıca çok sevecen ve iyi bir aşık olmasına karşın sadık değildir.

Balık erkeği şehvetli, akıllı ve alışılmadık bir şekilde yaratıcıdır. Birinci sınıf şeyleri sever. Balık erkeği için seks samimi ve mutluluk verici bir zevktir. Aydınlıkta sevişmeye bayılırlar. Yatakta kontrolün kadında olması hoşuna gider. Bir kadının”onu elde etmesi için ona olan sevgisini göstermesi, sık sık sevdiğini söylemesi gerekir.

Balık Burçlu Babalar

Hayalci ve masalcı bir baba çocukların hoşuna gidecektir. Üstelik bu baba oyun oynamayı da çok seviyor. Sakin ve paylaşmayı bilen yapısı onu çocuklar için her şeyden önce iyi bir arkadaş kılacaktır. Anneleri cezalandırmaya hazırlanırken o çocukların dertlerini dinleyip çözüm bulmaya hazırlanacaktır. Gezmeler, kültürel faaliyetler, spor eğlenmek için ne varsa çocukları ile birlikte denemekten kaçmayacaktır.

Balık Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Balık Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Aşağıdaki soruları dürüstlükle cevaplayın. Her Evet için 3, her Bazen için 2 ve her Hayır için 1 puan verin. Sonra puanlarınızı toplayın.

 1. Tek başına kalmayı seviyor mu?
 2. Mutsuz olduğunda fazla mı içiyor?
 3. Kabil olduğu sürece karar vermekten kaçıyor mu?
 4. Romantik mi?
 5. Hastalık hastası mı?
 6. Hayvanları seviyor mu?
 7. Sekste yönetimin sizde olmasını mı istiyor?
 8. Sanat yönü var mı?
 9. Kendinizi tam bir kadın gibi hissetmenizi sağlıyor mu?
 10. Duygulu mu?
 11. Hırstan uzak biri mi?
 12. Onu kolaylıkla yaralayabilir misiniz?
 13. Müzik onu fazla etkiliyor mu?
 14. Kendisini tanıyabilmek güç mü?
 15. Çok ihtiraslı mı?
 16. Aşksız seksi tatsız mı buluyor?
 17. Çocukları seviyor mu?
 18. Erkek arkadaşlarıyla içki içmekten hoşlanıyor mu?
 19. Sık sık kendine acıyor mu?
 20. Karamsarlığa kapılıyor mu?

CEVAPLAR

1 – 30 Puan:

Bu insanı tanıyalı fazla olmamış anlaşılan. Onu anlama konusunda pek ilerleme kaydedememişsiniz. Durum ya böyle ya da o tipik bir Balık değil. Doğum anında Toprak burçlanndan etki almış olabilir. Boğa, Başak ve Oğlak burçlarını incelerseniz kendisini oralarda bulabilirsiniz. Siz de bu burçlardan birinde doğduysanız daha kolaylıkla anlaşabilirsiniz.

31 – 50 Puan:

Yakaladığınızın gerçek bir Balık erkeği olduğundan kuşku yok. Hem, onu çok iyi anlamışsınız. Ona yumuşak davranmalısınız. İş hayatında da, özel yaşantısında da başarılı veya başarısız olması konusunda onu etkileme gücüne sahipsiniz. Bir süredir berabersiniz sanırım. Veya gelecekte hep beraber olacaksınız.

51 – 60 Puan:

Bu Balık her şeyini gizlediği için annesi dahil kimse onu bu kadar iyi tanıyamaz. Bu yüzden de soruları cevaplandırırken kendinize pek dürüst davranmadığınız galiba. Cevaplarınız doğruysa sizin Balık bu durumdan hiç hoşlanmayacaktır. Onu bir kitap gibi okuyabiliyorsanız bu erkek kendisinden bir şeyler kaybettiğini hissedecektir. İçli dışlısınız kuşkusuz ve kendisini eskisi kadar önemsemiyorsunuz galiba.


Leave A Reply