Başak Burcu Kadınının Özellikleri, Başak Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

0

Başak burcu kadınının genel özellikleri, Başak burcu kadınını ne kadar tanıyorsunuz test edin. Başak burcu nasıl bir annedir, Başak kadınında cinsellik ve diğer tüm özellikler.

başak burcu

Kaynak: pixabay.com

Başak Kadını

Bütün burçlar içinde en pratik ve en romantik kadın başak kadınıdır. ikiyüzlülükten nefret eder. Kendisi kusursuz olmasa da kusursuzluk arar. Başkalarına güvenemediği için kendi işini kendi yapar, kimsenin işini kendisi düzgün ve iyi yapabileceğine inanmaz. Temiz, düzenli, disiplinli ve dakiktirler. Sakin bir yapısı vardır, öfkeli durumlar sergilemez, çok kızdığında ise tersleyerek ya da azarlayarak cevabını verir. Özür dilemekten hoşlanmaz, öyle üstü kapalı özür diler ki, fark edemezsiniz.

Ayrıntılara dikkat eder, hiçbir şey gözünden kaçmaz. Özellikle mali konularda başak kadınına sonsuz güvenebilirsiniz, çok dikkatli ve pratiktir. İçten pazarlıklı değildir. Her şeyde bir düzen aradığı gibi konuşmaların da gramere uygun olmasını ister. Sade ve derli toplu giyimi sever. Zekası ve zevki ona iyi bir sezgi gücü kazandırır. Sır küpüdür ve pek kıskanç değildir. Kültürel faaliyetler onun içindir. Başkalarının kendisini eleştirmesine dayanamaz ama kendi kendini çok acımasız eleştirir. Aşırılıklara kaçmaz, tek başına ömrü boyunca yaşayabilir. Aradığı partneri bulduğunda ise karşısındaki kişinin bütün dertlerini yüklenir, çok sadıktır. Duygusal yapısı kontrol altındadır ama kalpsiz değildir, çok hoş, sevecen, cömert biridir. Sessiz cesareti ve sorumluluk duygusu ile iyi bir eştir. Çok güzel yemekler yapar, sağlıklı beslenme taraftarıdır.

Başak Kadını İçin Cinsellik

Zeki, organize ve titizdirler. Seks sırasında temizliğe çok önem verirler. Bu nedenle banyoda sevişmeyi tercih ederler. Seks konusunda hayalleri yoktur. Seks onlar için son derece doğal bir işlevden başka bir şey değildir.

Vahşice sevişen erkeklerden hoşlanmazlar. Başak kadını, seks önüne geçilmez bir hal alıncaya kadar ilişkinin gelişmesini bekleyebilen, öz disipline sahip erkeklerden hoşlanır. Temiz ve kolalanmış beyaz çarşaflar onu uyarmak için yeterlidir. Partnerinin nelerden hoşlandığını hemen anlar. Kendisi de aynı ilgiyi bekler. Bir başak kadınıyla beraberken ona yeterince harcama yapıp, temiz, şık ve düzenli bir erkek olabilirseniz ilgisini ve sevgisini kazanabilirsiniz.

Başak Burçlu Anneler

Çok çabuk çocuk sahibi olmazlar. Annelik duygusunu tatmin etme ihtiyaçları yok gibidir. Ama anne olduklarında, disiplinli ve titiz bir annedir. Çocuğunu asla kirli göremezsiniz. Şakacı ve nazik, tatlı bir havaları vardır, çocuklar onlara güvenir ve sevildiklerini bilirler. Rahat, disiplinli ama sevgisini gösterebilen bir annedir.

Başak Burcunun Saç Rengi

Saçları genellikle koyu renk olur. Kusursuz görünmek için çabalayan başak kadınına platin tonları yakışır.

Başak Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi
Başak Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Aşağıdaki soruları dürüstlükle cevaplayın. Her Evet için 3, her Bazen için 2 ve her Hayır için 1 puan verin. Sonra puanlarınızı toplayın.

 • 1. Bir lokantada yemek yerken çatal, vb. kirliyse bunları hemen geri gönderir mi?
 • 2. Maddi güvenceye gereksinmesi var mı?
 • 3. Arabayı onararak eve makine yağı içinde’döndüğünüzde sizinle sevişmeyi reddeder mi?
 • 4. Vırvırcı mı?
 • 5. Eleştiriye meraklı mı?
 • 6. Seks standartlarının düşmekte olduğuna mı inanıyor?
 • 7. Bir arkadaşının evindeyken duvardaki tabloları düzeltir mi?
 • 8. Hoş bir kadını sizin kadar beğendiğini söyleyebilir mi?
 • 9. Hastalık hastası mı?
 • 10. Ecza dolabı tıka basa ilaçla mı dolu?
 • 11. Her konuda ayrıntılara girerek sizi sinirlendiriyor mu?
 • 12. Daima endişeli mi?
 • 13. Yapılmamış bir yatakta sevişmek ona güç mü gelir?
 • 14. Yerde sevişmeyi istediğinizde utanır mı?
 • 15. İnsanların çoğunun budala olduğunu mu düşünüyor?
 • 16. Hiç akla gelmeyen alerjileri mi var?
 • 17. Banyo yapmamışsanız sizinle sevişmeyi reddeder mi?
 • 18. Sivri dilli mi?
 • 19. Her şeyi planlı ve programlı mı?
 • 20. Yiyeceklerle sağlık bakımından mı ilgileniyor?

CEVAPLAR

1-30 Puan:

Bir Başak kadınıyla bir süre birlikte olup da, onu bu kadar az tanımanıza olanak yoktur. Bu durumda bir budala olmanız gerekir ve bu kadın da size tahammül edemez doğrusu. Belki de onu yeni tanıdınız veya bu kadın tipik bir Başak değil. Bu durumda Yay ve İkizler burçlarını incelemenizi öneririm. Bu kadın, Başak’tan çok daha rahat bir tip. Onun için de, doğum anında başka burçlardan etki aldığı anlaşılıyor.

31 – 50 Puan:

İlgilendiğiniz Başak’ta burcun daha çok olumlu yönleri bulunuyor ve olumsuz özellikler de az. Kendisini oldukça iyi tanımaktasınız ve o da bu durumdan memnun herhalde. Çünkü onun kusurlarını görmemezlikten gelebiliyorsunuz. Gerçekten kendisini kısa süre önce tanıdıysanız gelecekten umut var demektir.

51 – 60 Puan:

İftarlar genellikle hoşa gitmez ve ne yazık ki yaşantınızda-ki Başak da burcun olumsuz yönlerini çoğuna sahip. Onu bu kadar iyi tanıdığınıza göre biraz mazoşistsiniz galiba. Bu kadına dayanmak için çok cesur veya çılgın olmanız gerekir.


Leave A Reply