Benzer İle İlgili Cümleler

0
Advertisement

Benzer ile ilgili cümleler. Benzer kelimesi içeren “Benzer” kelimesinin kullanılmış olduğu örnek Türkçe cümlelerin yer aldığı sayfamız.

Benzer İle İlgili Cümleler

  1. *** Ayrı kategorilerde mücadele etmelerine karşın, yarışmalarda kullanılan kano ve kayıklar birbirlerine oldukça benzer.
  2. *** Tıpatıp aynı olmamakla birlikte ABD’de de benzer bir gelişme görüldü.
  3. *** Kabarcıklar çarpışarak birbirlerini sektirebilirler; parçacığımsılar da benzer biçimde çarpışabilirler.
  4. *** Genelde oldukça yalın, hatta donuk olan üslupları, Yuan Hanedanı’nın Dört Ustası diye adlandırılan sanatçılardan Ni Zan’ın özlü üslubuyla belirli bir benzerlik gösterir.
  5. *** Baskı mürekkebi, alkolde, gomalakta ya da benzer türden uçucu bir maddede çözünmüş pigmentleri içeren bir sıvıdır.
  6. *** Seiurus aurocapillus türü çömlekçi kuşlarınkine benzer; küre biçimli yuvasıyla dikkat çeker.
  7. *** Markanın diğer benzer ürün gruplarında olduğu gibi burada da ürünler 3 temel başlık altında yer almaktadır. Bunlar: Hijyen, bakım ve tamamlayıcı bakım.
  8. *** Bunun yanı sıra çocuklarınız ile yapacağınız yolculuklarda araç içine ilave ettirebileceğiniz bebek koltuğu ya da ihtiyaç duyacağınız ek sürücü ve buna benzer birçok farklı ek hizmeti de firmanın sunabilmesi gerekir.
  9. *** Dış zemin kaplaması olarak kullanılan diğer malzemelere göre birçok avantaj sağlamasının yanında, kendisine benzer özelliklere sahip olan teak ağacından imal edilen zemin kaplamalarına göre daha uygun fiyatlı olması da iroko deck olarak adlandırılan zemin kaplamasının kullanımını teşvik eden önemli özelliklerdendir.


Leave A Reply