Boğa Burcu Kadınının Özellikleri, Boğa Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

0
Advertisement

Boğa burcu kadınının genel özellikleri, boğa burcu kadınını ne kadar tanıyorsunuz test edin. Boğa burcu nasıl bir annedir, Boğa kadınında cinsellik ve diğer tüm özellikler.

Boğa burcu

Kaynak: pixabay.com

Boğa Kadını

Disiplinli, sabırlı, açık sözlü, dürüst insanlardır. Birçok erkeğe göre daha cesur ve merttirler. Hayatta yaşamak zorunda kaldıkları bütün problemlere sabırla göğüs gererler ama damarına basarsanız öfkesi çevresindeki herkesi kaçırmaya yetecektir. Boş kafalı insanlara dayanamaz, kendine gerçek bir erkek arar. Karmaşık konularla ilgilenmez, felsefe yapmak yerine kendini pratik ve anlaşılır şekilde ifade etmeyi tercih eder.

Düşmanlarına karşı ilgisiz, buz gibi, dostlarına karşı ise sıcak, samimi ve kötü günlerinde yanlarında bulunacak bir dost olur. Boğa erkeği gibi o da doğallıkları sever. Vazosunda yapma çiçekler göremezsiniz. Kokuları hoş ve egzotiktir. Aslında kokular, sesler ve renkler onları çok etkiler. Parlak ve canlı renkleri severler, üstelik bir de bu renk mavinin tonlarından biri ise dayanamazlar.

Müzik ise başka bir büyüdür onlar için, sanata karşı yetenekleri vardır. Müzik aleti çalmak, resim yapmak, sergileri gezmek, doğanın içinde olmak onları mutlu eder. Görsel güzelliklerini sade ve zevkli giyinişleri ile pekiştirirler. Süslü püslü olması yerine elbiselerinin pahalı, kaliteli, pratik olmasını isterler.

Her şeyi yavaş yapmaktan hoşlanır, temkinli davranır, acele etmeleri için dürtüklediklerinde ise öfkelenebilirler ve saldırgan olabilirler. Dayanıklı insanlardır ve zayıflığa tahammülleri yoktur. Hallerinden şikayet etmezler, sadıktırlar, misafirperverdirler. Ağır olmaları, sükunetle hareket etmeleri çoğu zaman tembel oluşlarına yorulur. Aksine boğa kadını çok çalışkandır ve havadan para kazanmayı sevmez, emeğinin karşılığını almak ister.

Boğa Kadını İçin Cinsellik

Seksi, bakımlı ve çekici erkeklerden hoşlanan boğa kadınları için maddi refaha kavuşmuş olan erkekler öncelik taşır. Seks, onlar için şık mekanda yenen yemek gibidir. İyi dekore edilmiş bir yatak odası, bir kadeh şampanya ve loş bir ışık harekete geçmeleri için yeterlidir. Yatakta klasik pozisyonlardan hoşlanırlar.

Advertisement

Sürprizleri sevmez, aceleci davranmazlar. Sabırlıdırlar. Sevişme tarzları oldukça vahşi ve serttir. Yeni mekanlardan yana olmasa da alışmakta gecikmez çünkü boğa kadını dünyadaki her şeyi tatmalıdır. İyi ve sadık bir aşıktır. Silik tipleri sevmez, erkek onu tatmin edemiyorsa yeni aşklar aramakta gecikmez.

Boğa Burçlu Anneler

Annelik onun sakin yapısına çok yaraşır. Çocuklar büyüdükçe sertleşen bir anne ile baş başa kalsalar da bu anneler şefkatli ve koruyucudur. Çocuklarını disiplinli yetiştirmek isterler. İtaatsizliğe, tembelliğe ve düşüncesizliğe dayanamazlar.

Yıllar onu anne imajından kurtarıp çocuklar için iyi bir arkadaş kılacaktır. Ama genellikle çocukların büyüme ve gelişme dönemlerinde aileleri ile olan olağan problemleri nüksetmeye başlayınca, boğa annenin disiplin yanlısı karar ve tutumları, çocukları ile arasında hoş olmayan anılara sebep olabilir. Yine de şakacı ve müşfiktirler, her türlü tehlikeye karşı çocuklarına kalkan olmak isterler, eğer çocuğu hasta ise günlerce başında sabahlayabilecek yapıdadırlar.

Boğa Burcunun Saç Rengi

Boğa kadını için en uygun saç rengi kızılın en açık tonları ve sarıdır.

Boğa Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Boğa Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Aşağıdaki sorulara dürüstlükle cevaplayın. Her Evet için 3, her Bazen için 2 ve her Hayır için 1 puan verin. Sonra puanlarınızı toplayın.

Advertisement
 • 1. Koku duyusu çok mu gelişmiş?
 • 2. Kararını verdikten sonra fikrini değiştirmesi olanaksız mı?
 • 3. Günlük yemek parasıyla pahalı bir parfüm alabilir mi?
 • 4. Seviştikten sonra birden acıkıyor mu?
 • 5. Çok zeki ve pratik olmasına karşın bazen kendisini savunmasız kalmış küçük bir kız gibi mi hissediyor?
 • 6. Mutsuzken fazla yemek mi yiyor?
 • 7. İşinizi kaybedecek olsanız ekmek parasını kazanma görevini memnunlukla yüklenir mi?
 • 8. Kendisini üzeni veya kendisiyle alay edeni unutmakta güçlük çeker mi?
 • 9. Bir plan değişikliği onu çok mu şaşırtır?
 • 10. Yaşama sevincini belli edemiyor mu?
 • 11. Seks konusunda yeni bir şey denemekten çekiniyor mu?
 • 12. Tembel bir yanı var mı?
 • 13. Borçlanacak olsanız telaşlanır mı?
 • 14. Şişmanlama sorunu var mı?
 • 15. Kadınların ahbaplığını erkeklerinkine tercih ediyor mu?
 • 16. Uğraş olarak yaratma gücü isteyen bir konuyla ilgileniyor mu?
 • 17. İçin için biraz hoppa olmayı istediğini mi düşünüyorsunuz?
 • 18. Ona hizmet etmenizden hoşlanıyor mu?
 • 19. Seks konusunda neler yapabileceği belli mi?
 • 20. Sadık mı?

CEVAPLAR

1 – 30 Puan:

Sevgilinizin Güneşi Boğa’da olabilir ama bu burçtan fazla özellik almamış. Belki de onu yeni tanıdınız veya gerçek kimliğini anlamaya pek yanaşmadınız. Bununla birlikte doğum anında Balık, Yay veya Kova burcundan etki almış olabilir. Bu burçları incelerseniz onun nasıl biri olduğunu anlarsınız. Ama belki de kısıtlı olarak kişiliğini gizliyor. Bu durumda onu elde etme umudunuz yok.

31 – 50 Puan:

İlişki kurduğumuz tipik bir Boğa kadınıdır. Onu kendi istediği kadar tanıyabilmişsiniz. Onun bir iki sırrını, esrarını gizlemesine izin vermelisiniz. Bu ilişkinize bir tat katacaktır. Yeni tanıştıysanız, bu ilişkide başarılı olma şansınız var. Ancak uzunca bir süredir beraber olduğunuzu sanıyorum.

51 – 60 Puan:

Onu bu kadar iyi tanımanıza karşın hâlâ nasıl beraber olabiliyorsunuz? O eski aşka yeniden kavuşmak için ikinize de fırsat gerekiyor. Aksi halde ilişkiniz tekdüze bir hal alacak.


Leave A Reply