Vampir Olmak İçin Ne Yapmak Lazım? Bir Yolu Var Mı?

1
Advertisement

Vampir olma hayali kuranların öncelikle bu yazıyı okumaları gereklidir. Vampir olmanın bir yolu var mı, vampir olmak için ne yapmak lazım?

vampir

Kaynak: pixabay.com

Vampir Olmak İçin Ne Yapmak Lazım

Son Zamanlarda dünyada bir vampir çılgınlığı baş gösteriyor. Kimileri vampirlerin varlığına gerçek anlamda inanırken kimileri ise inanmak istiyor. Peki neden? Vampir olmak için. Mevcut vampirler tabi Alacakaranlıktaki Cullen ailesi gibi iyi niyetli çıkacak (ki onlar bile diğerlerini vampir yapmak taraftarı değiller) ve vampir olmak isteyenleri ısırarak vampir yapacaklar. Tabi bunu yaparken de amaç sadece dönüştürmek olacak. Vampir karnını falan doyurmaya kalkmayacak mazallah. O zaman olmaz.

Biraz araştırdım da dünyada vampir olduğunu iddaa edenlerin sayısı da az değil. Hatta National Geographic’in bu konuda yaptığı bir belgeseli de izledim. İlginçti doğrusu. Adamın biri vampir olduğunu iddaa ediyordu. Bir de kız arkadaşı var. Kız ona belirli aralıklarla kan sağlıyor. Tabi adamın doğa üstü güçleri falan yok. Aslına bakarsanız hiçbir ayrıcalığı yok geldi bana. Sadece kan içiyor. Tabi insan öldürmüyormuş. Hızlı hareket yeteneği gibi özelliklere sahip olamadıktan sonra ne anladım ben bu işten. İnsanların vampir olmayı sadece kan içmek için istediklerini sanmıyorum. En azından çoğunluğu öyle değildir herhalde. Bu arada küçük bir hatırlatma yapmadan da geçemeyeceğim. Dinimizde kan içmek haramdır. Tabi hala vampirliğe soyunmak isteyenler ve bunun yollarını bilenler varsa buyrun yorumlarınızı bekliyorum. Brad Pittle Tom Cruise filmi olan Vampirle Görüşmedeki gibi olmayacaksa (çünkü o filmi seyrederken vampirlere acımıştım) öğrenmekten bir zarar gelmez.

Vampirlerle ilgili kısa bilgi. İnternet aleminden alıntıdır:

Vampir, gün batımı ile şafak arasında dirilerek mezarından çıktığına, insanlara saldırıp kanlarını emdiğine inanılan hayali canavardır.

Vampir kültürü Babil’den kalan örneklere dayanır ve yüzyıllar boyunca değişimini inceleyen kapsamlı folklorik tarihsel araştırmalara konu teşkil eder. Kan emme ve öldükten sonra dirilme efsaneleri Orta Çağ’da yayıldı. 1200’lerde İngiltere’de Galli bir din adamı olan Walter Map bir vampirin bütün bir köy ahalisinin kanlarını emmek suretiyle öldürdüğünü iddia etti. Map’ın iddasına göre köyde sağ kalan son kişi kılıcını çekip kana susamış cehennem yaratığının kafasını ensesine kadar ikiye bölmüş ve tehlikeyi sona erdirmişti.

 

Advertisement

1 Yorum

  1. Kevin Lethal on

    Vampirleri araştıran ciddi kişiler skypeden veya e-postadan bana ulaşabilir
    e-posta:kevinlethal666@gmail.com
    skype:live:.cid.f1015e654d125bb2

Leave A Reply