Davetiye Mesajları

0
Advertisement

Bu sayfa hazırlanırken düğün mevsimi yaklaşıyordu. Düğünlerin vazgeçilmezi davetiyelerde yazılması muhtemel sizlere davetiyenizde yazacaklarına fikir vermesi amaçlı daveti mesajları.

Davetiye Mesajları

Duvagımızda beyaz güller, girmesin araya eller. Allah yazmıs bizi bize, duyuruyoruz simdi size. Mutlu gecsin günlerimiz, sevgi dolu kalplerimiz. Ömür boyu beraberiz, dügünümüze sizleride bekleriz.

Sevdik birbirimizi, evlendirin dedik bizi. Kırmadılar sözümüzü, yapıyorlar dügünümüzü. Bu mutlu günümüzde bekleriz hepinizi.

Birlikteligimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dilegiyle ortak yasantımıza adım attıgımız bu günde bizimle olmanızı dileriz.

Advertisement

Yasamımızın en mutlu gününü bizimle paylasmanız dilegiyle.

Yasam boyu sürmesini diledigimiz beraberligimizin bu ilk gününde biz ? ‘Evet” derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacagız?

Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun. Dügünümüz var bugün, bizi sevenler buyursun.

Ebedi beraberlige ilk adımı attıgımız bu cok özel günümüzde sizleri de aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.

Advertisement

Bir aksam huzurusun sen ve bir gece yürüyüsü… Bir bahar uykusu, sen bende bir eylül meselesi. Adın: Ask! Mutlulugumuzu paylasmaya davetlisiniz.

Sevgiye inanıyoruz ve bu inancla birbirimizi sevip sayarak, sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak, sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak, anlayıs ve sabırla destek vererek, yüzlerimiz sevgiye dönük, ellerimiz ic ice, güzel bir yolculuga hazırlanıyoruz. Dügün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz.

Ömür boyu sürmesini diledigimiz beraberligimizin bu ilk gününü sizlerle paylasmaktan mutluluk duyacagız.

Yasam boyu sürmesini diledigimiz beraberligimizin bu ilk gününde biz “Evet” derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacagız.

Advertisement

Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun. Biz pınardan iciyoruz göl sizin olsun. Biz evleniyoruz haberiniz olsun. Bizi seven dostlar dügünümüze buyursun!

Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birlesti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.

Biz kenardan gidelim, Yol sizin olsun. Biz pınardan icelim, Su sizin olsun. Belki gelemezsiniz, Saglık olsun. Biz evleniyoruz, Haberiniz olsun.

Kuruyan topraklar yagmuru bekler, Karanlık geceler sabahı bekler, Seven söz verince bir ömür bekler, Bu iki genc sizleri dügüne bekler.

Advertisement

Gördü gözlerimiz, sevdi kalplerimiz. Hayatın baharında, birlesti ellerimiz. Bu mutlu günümüzde sizleri de dügünümüze bekleriz.

Ömür boyu mutluluga imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacagız.

Sevgi, saygı ve anlayısla temelini attıgımız beraberligimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah (Dügün) törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Gördük,begendik,gönül verdik birbirimize, Söz verdik ömür boyu beraberligimize. İste o an geldi,biz evleniyoruz. Hayat limanından kalkan vapura biniyoruz. Ömür boyu sürecek bu yolculuga cıkarken, Bizi ugurlamanızı istiyoruz. Biz cok mutluyuz. Yerimizi bizim gibi sevenlere bırakıyoruz.

Advertisement

Sevgi cemberi yakalanmaz densede, sevgililer kavusmaz denilse bile. Biz sevdik kavustuk birbirimize. Darısı tüm sevenlerin basına. Bizi sevenler buyursun dügünümüze.

Yasamı güzellikleriyle, Zorluklarıyla, gözyaslarıyla, Hüzün ve mutluluklarıyla, Her anında paylasmaya… EVET.

İnsan sevdimi kalbini kanatırcasına sevmeli, gök mavi bir emekle alkıslanmalı bunu. Denizler kadar ıslak bir utangaclıkla kosmalı dalgalarına insan Sevdimi !!! Kalbine sıgmayan bir askla sevmeli en cocuk yerinden baslamalı yani. Piskin ekmek kokusu gelmeli sonra. İnsan Sevdimi !!! Diger asklar kendini fesh etmeli.

Dügün törenlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

Advertisement

Beraberlige adım attıgımız bu cok özel günümüzde mutlulugumuzu bizimle paylasmanızı diliyoruz.

Yasam boyu sürmesini arzu ettigimiz beraberligimizin ilk gününü sizlerle paylasmaktan mutluluk duyacagız.

Sevgi cemberi yakalanmaz densede, sevgililer kavusmaz denilse bile, biz sevdik kavustuk birbirimize. Darısı tüm sevenlerin basına. Bizi sevenler buyursun dügünümüze.

cok yakında evleniyoruz. Dügünümüzün evliligimizden daha iyi olacagını garanti ediyoruz. Güzel müzik, bedava yemek ve sürpriz aktivitelerimiz var. cocuklarınızı yanınızda getirmeyin. Hala vakit varken uzak durmaya calısıyoruz.

Advertisement

Geregi düsünüldü. Birbirine karsı mutluluk sucunu ika etmis olduklarından, Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına carptırılmıslardır. Sizleri de aralarında görürlerse sucları ömür boyu mutluluga dönüsecektir.

Birbirlerini seven ve evlenmeye karar veren iki gencin trajikomik evlenme hikayesi. Sakın kacırmayın!

Onca yıldır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yoruldugumuz icin evleniyor ve sizi dört gözle bekledigimiz nikahımıza davet ediyoruz.

Dünyanın en anlamlı Evet’ini dinlemeye hazır mısınız?

Advertisement

Hazırlıkları uzun süren filmimiz sonunda tamamlandı. Birlikte izlemeye ne dersiniz?

Evet? Evet? Evet… Belki yüzlerce kez söyledik. Bizi evlendirecek olanı söylerken, aramızda olmanızdan mutluluk duyacagız.

Sevdik begendik, söz verdik birbirimize. Karar verdik, ömür boyu beraberligimize. Bu mutlu günümüzü, müjdeleriz sizlere. Bekleriz hepinizi, ailece dügünümüze.

Elveda genclik güzel günlere. Biz cok mutluyuz darısı sevenlere. Bir yuva kuruyoruz ilerdeki günlere. Bizi sevenler gelsin dügünümüze mutlulugumuzu görmeye…

Advertisement

Bir tutkudur yasamak. Yasamın tüm güzelliklerini, hissetmek ve paylasabilmek. Biz de mutlulugumuzu sizlerle paylasmak istiyor, dügün törenimize onur vermenizi diliyoruz.

Mutluluk gele dursun. Dostlara cagrı olsun. Bizim dügünümüz var. Seven dostlar buyursun.

Adın bir dönülmezligin simgesi artık, Sen sözcükleri ölümsüz kılansın. Sen umudun, sen yasamın, sen özlemin, Sen hayatın adısın. Ve senin adını anmak bile, tarif edilemez bir sevinc yayıyor icime. simdi yasamayı seviyorum iste. cünkü; icimde SEN varsın…

Düsüncemiz evlenip yuva kurmak. Dilegimiz ömür boyu mesut olmak. Niyetimiz ebedi beraber kalmak. arzumuz bu mutlu günümüzde tüm dostlarımızı aramızda görmek.

Advertisement

Bir hayat sectik, günesi hic batmayacak. Bir ömür bulduk, fikirlerimizi paylasacak. Bir yuva kuruyoruz hic yıkılmayacak. Kalbimiz daima birbirine baglı kalacak. Bir yuva kuruyoruz, hic yıkılmayacak. Dügünümüze katılırsanız, mutlulugumuz sonsuz olacak.


Leave A Reply