Doğum Günü Kutlama Mesajları (Eşinize, Sevgilinize ve Dostunuza)

0
Advertisement

Eşinize, dostunuza, sevgilinize her ne sebeple olursa olsun tanıdığınız bir insana gönderebileceğiniz doğum günü kutlama mesajları. En güzel ve en özel doğum günü mesajları

*** Bugün doğum günün ve doğum günün ile gelen yepyeni yaşının hayatın boyunca dilediğin dileyeceğin tüm güzelliklere ve sürprizlere sahne olmasını dilerim. Nice Mutlu Yıllara…

*** Derler ki doğum günü pastasında yer alan her mum senin hayatına ışık tutan birer melektir aslında. Bu vesile ile hayatının çok daha aydınlanmasını diliyorum. Yeni ışığın sana mutluluk getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

*** Dostlarının seni asla unutmadığı sağlık ve huzur dolu bir hayatın sana ait olmasını diler doğum gününü kutlarım…
Doğum Günü Mesajı

*** Ailen ve sevdiklerinle yepyeni daha da doğum günleri kutlamanı dilerim. iyi ki doğdun dostum seni seviyoruz…

*** İyi ki doğmuşta hayatımıza girmişsin. Özel, müstesna insan doğum gününü kutluyor ve yepyeni doğum günlerinde buluşmayı diliyoruz.

Advertisement

*** Dilerim ki bu doğum gününde de olduğu gibi pasta etrafında tüm sevdiklerin, o güzel kalbinin etrafında ise sevgilerin, o güzel beyninin etrafında ise düşlerin ola gelsin, doğum günün kutlu kutlu olsun 🙂

*** Yine yaşlanma yolunda bir adım atıyorsun. her yıl senin bu yaşlanışlarını kutlamaktan aldığım keyif için teşekkür eder mutlu yaşlar dilerim.

*** Arkadaşım arkadaşım arkadaşım… İyi ki doğmuşsun. yanaklarından nanik yapıyorum gözlerinden öpüyorum. yeni yaşının sana sağlık ve başarı getirmesini diliyorum.

*** Bu yepyeni yaşını kutlamak için belki yanına gelemedik ama senin her zamna kalbimizin en müstesna yerinde olduğunu bilmeni isterim. yeni yaşın yeni yılın senin ve sevdiklerin adına hep güzellikler getirmesini dilerim.

*** Zaman ne çabuk geçiyor dostum daha dün gibi yeni yaşını yeni yılını kutladığımız gün. Yine doğum günün geldi çattı ve ben sana yine aynı şeyi söyleyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki hayatımıza girmişsin iyi ki seni doğuran ana seni böyle asil bir biçimde yetiştirmiş. Nice doğum günlerinde beraber olmak dileklerimle doğum gününü kutlarım.

*** Sana dünyanın kaç farklı dilinde doğum günün kutlu olsun demek isterdim bir bilsen. Çünkü senin gibi renkli, canlı ve mutlu bir insana sanırım ancak bu şekilde doğum günü kutlama mesajı gönderebilirdim. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım her yıl bugünü hep beraber güzel hediyeler ve dilekler ışığında kutlarız umarım.
Doğum Günü Kutlama mesajları

Advertisement

*** Nice nice mutlu doğum günleri hep seninle olsun. Sağlık ve huzur hep yanında olsun.

*** Bir yıl daha yaşlandığın bugününde yanında olmadığım için çok özür dilerken seninle bir ömür boyu dost kalmayı dilerken hayatının hep mutlu ve mesut olmasını da ayrıca dilerim.

*** Senin için aşkım doğum günü mesajı yazmak için düşündüm durdum ve fark ettim ki hem senin hem de benim doğum günlerimiz aslında tanıştığımız gün. Yanlış günde doğum gününü kutluyorsun 🙂

*** Beni bu dünyaya getiren müstesna insan canım annecim. Doğum gününü kutlarım.

*** Tüm dünyayı dolandım durdum ama senin gibi birine rastlamadım. Senin gibi müstesna ve özel insanların doğum günleri meydanlarda kutlanmalı. İyi ki doğmuşsun iyi ki seninle dost olmuşum. hayatın boyunca hep mutlu hep sağlıklı ol…

*** Verdiği sözlerden asla dönmeyen yüce gönüllü insan. Yaşam ile uzun vadeli sözleşmende bir bölümü daha atlatmış bulunuyorsun. Uzun sözleşmene uyacağına olan inancımı belirtir sağlıklı ve uzun mutlu bir yaşam dileklerimi sunarım.

*** Hayatının baharının hiç bitmeyeceği muhteşem bir hayat yaşamanı diliyorum.

*** Doğum günü gibi önemli bir günde yanında olamadığım için çooooook üzgünüm ama kalbim ve ruhum seninle en iyi arkadaşım. Seni çok seviyor ve hayat boyu nice mutlu yıllar diliyorum.

Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları

Advertisement

Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları

dogum-gunu-mesajlari-1

Doğum Günü Mesajları

Osmanlıca Doğum Günü Mesajı


Leave A Reply