Döküm (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları Başarı Sıralamaları 2021

0
Advertisement

Döküm (2 Yıllık) taban puanları. 2020 – 2021 yerleştirme sonuçlarına göre Döküm (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2021 Döküm (2 Yıllık)Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Aşağıda yer alan tabloda Döküm (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Döküm (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

2020 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Döküm (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2021 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Döküm (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı /  Bölümü / Puan Türü / Kont. / Taban Puanı / Başarı Sıralaması

  • Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir) (Devlet) – Döküm (Örgün) – TYT – 52 – 207,88649 – 1.466.540
  • Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir) (Devlet Üniversitesi) – Döküm (KKTC Uyruklu) – TYT – 2 – Yer.Olmadı – –

Döküm

65%
65%
Awesome

Döküm işletmelerinde; ergitilen metallerin hazırlanmış kalıplara dökülmesini ve istenen şeklin verilmesini, döküm sonucu elde edilen parçalar üzerinde oluşan fazla kısımları çeşitli yöntemlerle temizlettirip kullanılır hale gelmesi ile ilgili işlemleri yürüten kişidir.

  • İş İmkanları
    7
  • Kazanma Zorluğu
    6

Leave A Reply