Psişik Yetenekler Nasıl Geliştirilir, Basit Teknikler ve İpuçları

0
Advertisement

Acaba bir psişik misiniz? Peki psişik yetenekleriniz var mı nasıl öğrenecek hatta bu yetenekleriniz nasıl geliştireceksiniz? İşte teknikler, ipuçları.

Psişik yeteneklerin nasıl geliştirileceğini öğrenmek, doğal sezginizi geliştirmek için belirli teknikleri uygulayarak mümkündür. Gelişim süreci boyunca doğuştan gelen psişik doğanıza dokunup uyandırana kadar psişik yeteneklerinizin olduğunun farkında olmayabilirsiniz.

psişik

Psişik Yetenekler Nasıl Geliştirilir?

Psişik yetenekler geliştirmedeki ilk zorluk zihninizi açmaktır. Zihninizin sadece sizin dokunmanızı bekleyen gizli alanlara sahip olduğunu hayal edip kabul ederseniz, basiret, duru duyma, empati ve diğer psişik yetenekler gibi belirli yetenekleri keşfetme şansınız artar.

Birinci Teknik: Günlük Meditasyonla Zihninizi Açın

Bilinçaltınıza ulaşmak ve beynin bu kullanılmayan alanlarına erişmek için meditasyon yapabilirsiniz. Meditasyon, konsantre olma yeteneğinizi artırır ve gözlem gücünüzü geliştirir.

Meditasyon Disiplini Psişik Bağlantılar Kurar

Meditasyon, daha derin bilince giden yolu açarken çeşitli psişik algılara uyum sağlamanıza yardımcı olabilir. Meditasyon, yüksek benliğinizle yeniden bağlantı kurmanıza ve bu dünyanın ötesinde diğer taraftaki manevi alemlere ulaşmanıza izin verir.

Advertisement
İlahi Alemde Kişisel Bir Yol Kurmak

Meditasyon yaptığınız her seferinde, psişik yeteneklerinizi pozitif ilahi enerjilerle aşılarken diğer tarafla bağlantınızı güçlendirirsiniz. Sonunda yapmanız gereken tek şey bağlantınıza odaklanmak ve bağlanmak.

meditasyon

İkinci Teknik: Durugörü Ortaya Çıkarmak için Görselleştirme Pratiği Yapın

Görselleştirme, hayal kurmaya benzer, yalnızca hayal gücü çerçevesinde gerçekleştirmeniz gereken belirli bir hedefiniz vardır. Bu, bu hedefe ulaşmaya odaklanacağınız ve bunu yaratıcı görselleştirme sanatı aracılığıyla hayatınızda tezahür ettireceğiniz anlamına gelir.

Üçüncü Gözünüzle Görmeyi Öğrenmek

Görselleştirme sadece arzularınızı tezahür ettirmekle kalmaz, sizi fiziksel görüşünüzün ötesini görmeniz için eğitir. Meditatif bir durum sırasında hayal gücünüzle meşgul olduğunuzda, basiret gibi gizli psişik yetenekleri çağırırsınız. Bu uygulama üçüncü gözünüzü açar ve size gelecekle ilgili önseziler ve diğer bilgiler sağlama yeteneklerinizi güçlendirir.

Üçüncü Teknik: Duru duyma Yeteneğinizin Kilidini Açın

Psişik dinleme sanatı, duru duyma olarak bilinir. Duru duyma yeteneklerinizi ince ayarlamak için fiziksel işitme duyunuzu kullanarak bu yeteneği artırabilirsiniz. Seslerin frekansı veya titreşimleri kişisel frekansınızı yükseltebilir. Bu, frekansınızı daha yüksek alemlere ve ötesindeki ruhani olanlara yaklaştırarak sonuçta duru duyma yoluyla iletişim kurmayı kolaylaştırır.

Bu Yetenekleri Ses Yoluyla Güçlendirin

Duru dinleme yeteneklerinizi açmanın en iyi yollarından biri sestir. Seçtiğiniz sesler konusunda ayrımcı olmak istiyorsunuz. Yalnızca daha yüksek frekanslı sesler oluşturan müzik ve müzik aletlerini seçin. Düşük frekanslı müzik veya tonlar, frekansınızı yalnızca daha yoğun titreşimlerle düşürür.

Advertisement
 • Klasik müzik, yüksek frekanslı müziğin yalnızca bir örneğidir.
 • Yaylı çalgılar daha yüksek titreşimli sesler sağlar.
 • Singing bowllar (Şarkı söyleyen kaseler), frekansınızı yükseltmenin olağanüstü yollarıdır.
Soru Sor ve Cevabını Bekle

Duru dinleme yeteneklerinizi açmak için meditasyon ve sesi birleştirebilirsiniz. Bağlantınızı kurduğunuzda, bir soru sorun ve ardından sessizce yanıt alın. Bu ses, meditasyon ve sessizlik uygulaması sizi duru dinleme yeteneğinizi geliştirmeniz için eğitecek, böylece sizi çevreleyen gürültüyü kapatabilir ve ruhun söyleyeceği şeyi dinleyebilirsiniz.

4. Teknik: Tanınırlık Yeteneğiyle Bağlantı Kurun

Tanınırlık yeteneği genellikle açık bilme, açık tanıma veya basitçe bilme olarak adlandırılır. Tanınmaya sahipseniz, ruhların ve diğer bedensiz varlıkların varlığını hissedebilirsiniz. Ek olarak, diğer insanlar hakkında, hatta hiç tanışmadığınız kişilerle ilgili ani bilgileriniz olur. Bu yetenek, bir bilgisayara indirilen bir program gibidir, sadece bilgisayar sizsiniz.

üçüncü göz

Meditasyon ve Üçüncü Göz Çakrası

Üçüncü göz, tanınırlığa açılan kapınızdır. Üçüncü göz, tanrısallığa ve aydınlanma aleminin kilidini açan ve ona erişim sağlayan taç çakraya doğrudan erişim sağlayan altıncı büyük çakradır. Eski mantraları tekrarlayarak üçüncü göz çakrasının engelini kaldırabilir ve canlandırabilirsiniz. Üçüncü gözünüzü açmanıza yardımcı olması için çakra kristalleri de takabilir ve kullanabilirsiniz.

Beşinci Teknik: Empati Yeteneklerini Uyandırın

Empatlar, diğer insanların duyguları için mıknatıs gibidir. Bu yetenek, kendi duygularınız ile diğer insanların duyguları arasında ayrım yapamadığınızda kafa karışıklığı yaratabilir. Başkasının duygularından kurtulmayı öğrenirken empatik yetenekler geliştirebilirsiniz.

Duygusal Temelinizi Oluşturun

Yapmak isteyeceğiniz ilk şey, duygularınız için bir temel oluşturmaktır. Ateşinizi ölçmeye benzer şekilde, her antrenman seansına duygusal durumunuzu değerlendirerek başlamalısınız. Nasıl hissettiğinizi belirledikten sonra, başka bir kişiye psişik olarak ulaşabilir ve empatik olarak o kişinin ne hissettiğini anlamaya çalışabilirsiniz.

 • Yalnızca diğer kişiye odaklanın.
 • Bir sohbete katılın.
 • Tüm dikkat dağıtıcı şeyleri engelleyin.
 • Konuşulan kelimelerin ötesinde dinleyin.
 • Vücut diline dikkat edin.
 • Kişinin size sunduğu ön cepheyi görün.

Altıncı Teknik: Ortamı Geliştirin

Ruhlar ve ruh rehberleri ile iletişim kurabilirsiniz. Meditasyon ve doğa ile bağlantı kurarak yeteneklerinize daha fazla güven duyacaksınız. Psişik yeteneklerinizde güçlendikçe ve frekansınızı yükselttikçe, ruhlar ve ruh rehberleri ile temas kuracaksınız. Bu manevi ilişkiler size bilgi sağlayabilir ve yas tutanları vefat eden sevdikleriyle bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir.

Ruh Rehberleriyle İlişkiniz

Kısa bir süreliğine veya hayatınız boyunca bir ruh rehberi sizinle olabilir. Siz değişip büyüdükçe, manevi ihtiyaçlarınız değişir ve büyür. Başlangıçta size yardımcı olacak bir rehber, bu yetenekleri güçlendirdiğinizde sizin için ideal bir rehber olmayabilir, bu yüzden büyür ve daha ileri hale gelirler.

Teknik Yedi: Sezginizi Geliştirin, Geliştirin ve Büyütün

psisik

Psişik yeteneklerin nasıl geliştirileceğini öğrenmedeki en büyük zorluklardan biri kendinize güvenmektir. Duygularınıza güvenmek için yetiştirilmediğiniz sürece, küçük bir çocukken doğal sezgi gücünüz daha güçlüdür. Çoğu zaman, ebeveynler bunu gerçekçi olmayan korkularla karıştırdığında çocuklar sezgiyi görmezden gelmeye teşvik edilir.

Zihin gözüyle görselleştirin

Sezginize olan güven ve güveni yeniden kazanmanın en önemli adımı, insanlar, yerler ve durumlar hakkında sahip olduğunuz duygu ve izlenimleri otomatik olarak yok sayma alışkanlığınızı kırmaktır. Bunun yerine bilinçaltınızın size anlatmaya çalıştığı şeye odaklanın. Aldığınız bilgileri değerlendirmek için zaman ayırmalı ve sonra ya harekete geçmeli ya da reddetmelisiniz.

Advertisement

Sekizinci Teknik: Psikometri Becerinizi Keşfedin ve Geliştirin

Psikometri, bir nesneyi tutma veya dokunma ve nesneye sahip olan veya onu tutan / ona dokunanlar hakkında bilgi alma psişik yetenektir. Başarılı psişikler / görenler / sezgiler, sahibini okuyabilir ve kişi hakkında içgörülü bilgileri ortaya çıkarabilir.

Nesnelerin Bilgilerini Okuma Alıştırması

Nesnelere dokunarak ve içinde depolanan bilgileri almak için zihninizi açarak psikometri becerilerinizi geliştirin. Öncelikle kendinizi bir koruyucu beyaz ışık balonunun veya başka bir koruyucu kalkanın içine yerleştirmelisiniz. Bu sizi, nesnenin sahibinin duygularını kendinizinmiş gibi üstlenmenin empatik tuzağına karşı koruyacaktır.

Teknik Dokuz: Auraları Görmeyi Öğrenmek

Üçüncü gözünüzü açma yöntemlerinden birini kullanarak auraları görmeyi öğrenebilirsiniz. Üçüncü gözün açılmasının da bu yeteneğe giden bir yol oluşturduğuna inanılıyor. Tekniği öğrendikten sonra, her gün pratik yaparak zaman geçirin. Bu beceriyi, bir kişinin çeşitli enerji katmanlarını değerlendirmek için reiki veya diğer enerji çalışması türleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

Auraları Görmek İçin Kolay Adımlar

Pratik gerektirecek, ancak auraları görmek için hızlı bir teknik kullanabilirsiniz. Israrla, sonunda insanları çevreleyen bir renk sisi algılamaya başlayacaksınız. Her renk, o kişinin fiziksel ve zihinsel durumu hakkında bir şeyi gösterir.

 • Meditatif bir duruma geçerek auraları görmek için egzersizinize başlayın.
 • Tek tek renkleri görselleştirmek için ilerleme.
 • Tekniğinizden emin olduğunuzda, bir kişinin aurasını görmeye çalışın.
 • Siz o kişinin ana hatlarına odaklanırken bir gönüllüden sizinle sakin bir şekilde oturmasını isteyin.
 • Bakışlarınızın odak dışına çıkmasına izin verin ve gönüllünüzü çevreleyen bir renk halesi tespit edip edemeyeceğinizi görün.

aura

Onuncu Teknik: Astral Projeksiyonda Ustalaşma

Astral projeksiyon, bu dünyanın ötesindeki alemlerle yeniden bağlantı kurmanın başka bir yoludur. Astral projeksiyon herkesin uyku sırasında yaptığı bir şey olsa da, çok az insan yolculuklarını hatırlar ve gece uçuşları üzerinde çok daha az kontrol uygular. Bir psişik olarak, astral seyahatlerinizin kontrolünü nasıl ele alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Ruhsal Aydınlanma için Astral Projeksiyon

Meditasyon yaparken astral projeksiyon egzersizlerini uygulayabilirsiniz. Yetkin olduğunuzda, aydınlanma yolculuğunuzda herhangi bir boyutta seyahat edebileceksiniz.

astral

Psişik Yetenekler Geliştirmek İçin İpuçları

Belirli bir psişik yeteneği geliştirmek için tercih ettiğiniz tekniği seçebilirsiniz. Birkaç yararlı ipucu ve özel araç, süreci daha verimli ve zamanında yapabilir.

 • Psişik gelişim ilerlemenizi takip etmek için günlük bir günlük tutun.
 • Yürüyüşler, bahçe işleri, meditasyon veya diğer açık hava etkinlikleri aracılığıyla doğayla yeniden bağlantı kurarak sizi toprakta tutun.
 • Olumsuz düşüncelerin ilerlemenizi engellemesini önlemek için pozitif düşünme sanatını kucaklayın.
 • Psişik yetenekler hakkında elinizden geldiğince çalışmaya ve öğrenmeye devam edin.
 • Kelime bilginizden korkuyu ortadan kaldırın.
 • Günlük meditasyon yapın.
 • Kalbiniz ve ruhunuzla rezonansa giren müziği dinleyin.
 • Kendinizi kristaller ve ruhani ikonlar / tılsımlar gibi yüksek titreşimli / frekanslı nesnelerle çevreleyin.

Psişik Yetenekler Geliştirme

İster yeni başlayan ister başarılı bir psişik olun, psişik benliğinizi geliştirmeyi öğrenmek, fiziksel egzersizler yapan bir atlet gibidir. Eşlik eden psişik yetenekleri artırmak ve geliştirmek için psişik kaslarınızı her çalıştırdığınızda bu yetenekleri güçlendireceksiniz.

Advertisement


Leave A Reply