En Güzel Paul Walker Sözleri, Hızlı ve Öfkeli Yıldızının Unutulmaz Sözleri

0

Hızlı ve Öfkeli film serilerinin unutulmaz yıldızı bir araba kazasında kaybettiğimiz Paul Walker’a ait sözler. En güzel Paul Walker sözleri

Paul Walker (12 Eylül 1973 – 30 Kasım 2013), Amerikalı bir oyuncu ve film yapımcısıydı. En çok “The Fast and the Furious” film serisindeki Brian O’Conner rolüyle tanınır. Walker ayrıca “Varsity Blues”, “She’s All That”, “Joy Ride”, “Into the Blue” ve “Running Scared” gibi filmlerde de yer almıştır. Kendisi ayrıca çevre koruma projelerine de aktif olarak katılan bir hayırseverdi. Maalesef, Walker 30 Kasım 2013’te bir araba kazasında hayatını kaybetti.

Önemli olan tek şey sevdiğin insanların mutlu ve sağlıklı olması. geriye kalan her şey sundae üzerindeki şeker gibidir. - Paul Walker

Önemli olan tek şey sevdiğin insanların mutlu ve sağlıklı olması. geriye kalan her şey sundae üzerindeki şeker gibidir. – Paul Walker

Araba delisi bir adamım. Bir uçak hangarı dolusu arabam var. - Paul Walker

Araba delisi bir adamım. Bir uçak hangarı dolusu arabam var. – Paul Walker

Benim felsefem: Eğer eğlenemiyorsan, yapmanın anlamı yok. - Paul Walker

Benim felsefem: Eğer eğlenemiyorsan, yapmanın anlamı yok. – Paul Walker

Hiçbir şeyden korkmuyorum. İşte ben böyleyim - Paul Walker

Hiçbir şeyden korkmuyorum. İşte ben böyleyim – Paul Walker

Paul Walker

Paul Walker Filmlerindeki En Güzel Film Replikleri

Paul Walker, kariyeri boyunca birçok unutulmaz filmde rol aldı ve birçok unutulmaz replik söyledi. İşte Paul Walker’ın filmlerindeki en güzel repliklerden bazıları:

 1. “I live my life a quarter mile at a time.” – The Fast and the Furious (2001) (Türkçe çevirisi: “Hayatımı bir çeyrek milyonluk bir yol parçasında yaşıyorum.”)
 2. “No matter where you are, whether it’s a quarter mile or half way across the world, you’ll always be with me and you’ll always be my brother.” – Fast & Furious 6 (2013) (Türkçe çevirisi: “Nerede olursan ol, bir çeyrek milyonluk bir yol parçasında ya da dünyanın yarısında, her zaman benimle olacaksın ve her zaman kardeşim olacaksın.”)
 3. “If one day the speed kills me, don’t cry. Because I was smiling.” – Fast & Furious 7 (2015) (Türkçe çevirisi: “Eğer bir gün hız beni öldürürse, ağlama. Çünkü ben gülüyordum.”)
 4. “I’m not running anymore, I’m not afraid.” – Running Scared (2006) (Türkçe çevirisi: “Artık kaçmıyorum, korkmuyorum.”)
 5. “Hey, don’t worry about this. All right? I mean, we’re gonna get out of here. We always do.” – Joy Ride (2001) (Türkçe çevirisi: “Hey, bunun hakkında endişelenme. Tamam mı? Yani, buradan çıkacağız. Her zaman yaptığımız gibi.”)
 6. “Life’s simple, you make choices and you don’t look back.” – The Fast and the Furious (2001) (Türkçe çevirisi: “Hayat basit, seçimler yaparsın ve geriye bakmazsın.”)

Bu, sadece birkaç örnek. Paul Walker’ın filmlerindeki birçok diyalog, hayranlarının kalbinde yer edinmiştir.

Paul Walker Alıntıları

Paul Walker, hayatı boyunca birçok güzel söz söylemişti. İşte Paul Walker alıntılarından bazıları:

 1. “The dream is to have it all. Who says you can’t have your cake and eat it too? Live this life, that life, this life, you know? You only live one time – I want to get it all in.”

(Türkçesi: “Hayal, her şeye sahip olmaktır. Kim der ki kekinizi yiyemezsiniz? Bu hayatı, şu hayatı, bu hayatı, biliyor musunuz? Sadece bir kez yaşıyorsunuz – hepsini içine almaya çalışıyorum.”)

 1. “I’m a doer, and whether it was the tsunami in Sri Lanka or the earthquake in Indonesia, I was always saying, ‘I should be there; I should be helping out.'”

(Türkçesi: “Ben bir eylemciyim ve Sri Lanka’daki tsunamiden veya Endonezya’daki depremden bahsediyoruz, her zaman şöyle diyordum: ‘Orada olmalıyım, yardım etmeliyim.'”)

 1. “I don’t care what it is in life: listen to your heart. If you do, no matter what, you win.”

(Türkçesi: “Hayatta ne olduğu önemli değil: kalbinizi dinleyin. Eğer yaparsanız, ne olursa olsun, kazanırsınız.”)

 1. “I’m not afraid of anything. That’s just the way I am.”

(Türkçesi: “Hiçbir şeyden korkmuyorum. Sadece böyleyim.”)

 1. “When you put good will out there, it’s amazing what can be accomplished.”

(Türkçesi: “İyilik yaparsanız, neler başarılabileceğine inanamazsınız.”)

Bu alıntılar, Paul Walker’ın hayat görüşünü ve dünya görüşünü yansıtır. O, sadece bir oyuncu ve hayırsever değil, aynı zamanda cesaretli ve pozitif bir insan olarak hatırlanır.


Leave A Reply