Etmek İle İlgili Cümleler

0
Advertisement

Etmek ile ilgili cümleler. Etmek kelimesi içeren “Etmek” kelimesinin kullanılmış olduğu örnek Türkçe cümlelerin yer aldığı sayfamız.

Etmek İle İlgili Cümleler

 1. *** Acuze ile kavga etmek ise; zararı vaktiyle haber alıp, ona göre tedbirle atlatmaya delalet eder.
 2. *** Valentinus ve Markion’un heretikliğinin yol açtığı hataları yok etmek ve heretikliği önlemek için özellikle Markioncular ve gnostiklere karşı mücadele etti.
 3. *** Bu bakımdan konuşmak, vakit geçirmek, eş olmadan önce arkadaş olabilmek önem arz etmektedir.
 4. *** Bu sebeple tek bir rakamdan söz etmek mümkün değil.
 5. *** Birçok kişi, sonbaharın Toskana’yı ziyaret etmek için en iyi zaman olduğunu kabul edecektir.
 6. *** Kıbrıs, ülkemize yakınlığı, lüks otelleri ve eğlence aktivitelerinin çeşitliliği ile ziyaret etmek isteyenlerin ilgisini çekiyor.
 7. *** Kaliteli hizmet vermeleri ve lüks olmaları ile yabancı turistler bölgeyi yaz sezonunda olduğu gibi yılbaşında da tercih etmektedir.
 8. *** Hediye etmek istediğiniz tesbihlerde bile sınırsız renk çeşidi vardır.
 9. *** Eğer bu avantajları elde etmek istiyorsanız siz de tercihinizi bu yeni internet sitesinden yana kullanabilirsiniz.
 10. *** Folk müziğinde 1960’larda görülen canlanışa öncülük etti.
 11. *** 1982’de AT & T, 22 yerel şirketle ilişkisini kesmeyi kabul etti.
 12. *** Kış aylarının zamansız modası Umbresto botlar, tarzına önem veren şık erkeklerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.
 13. *** Bunlar, Meksika ile Orta Amerika ülkelerinin, başta ABD ve Avrupa’ya ihraç ettikleri en önemli ürünler olmuştur.
 14. *** Ekim 1584’te İskoçya’ya döndükten sonra James’ın, mülklerini kendilerine geri vermesini sağladılar ve yönetimde söz hakkı elde ettiler.
 15. *** Kış mevsiminde tarzı ile ön plana çıkmak isteyen bireylerin en çok tercih ettiği ürünler olan Umbrestro bot modelleri, geçmeyen modası ile rahatlığı şıklık ile bir araya getiriyor.
 16. *** Biraz keyfine bu yüzdenden de paraya düşkün olan Sefa Emocan her zaman televizyon karşısında otururken yemek yemeyi tüm sosyal aktivitelere tercih etmesiyle biliniyor.
 17. *** Eğer cihazınızın düşmelere karşı da dayanıklı hale gelmesini istiyorsanız kapaklı kılıfları tercih etmeniz daha mantıklı bir seçim olacaktır.
 18. *** Ziyaretçilerin sitenizi fark etmesi ve geniş kitlelere hitap etmesi için profesyonel SEO çalışmaları sizlere verilir.


Leave A Reply