Hakkında İle İlgili Cümleler

0
Advertisement

Hakkında ile ilgili cümleler. Hakkında kelimesi içeren “Hakkında” kelimesinin kullanılmış olduğu örnek Türkçe cümlelerin yer aldığı sayfamız.

Hakkında İle İlgili Cümleler

  1. *** Gelecek hakkında çok da olumlu öngörüleri olmayan kişilerin hayatlarını idame ettirme daha iyi şartlara sahip olabilme adına başvurdukları Ankara Antlaşması tüm koşulların başarı ile yerine getirilmesinin ardından İngiltere vatandaşlığına geçiş olanağı doğuruyor.
  2. *** Girişimcilik şartı baz alınarak hazırlanan antlaşmada Türk vatandaşlarının belirli bir sermayeye sahip olması ve İngiltere’de kurulması planlanan işletme hakkında detaylı bir plan oluşturulması başlıca şartlardır.
  3. *** Rezervasyon işleminin yanı sıra Rugusavay firmasının araç filosunda yer alan modelleri görmek, araç kiralama fiyatları ya da kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  4. *** Ürünler hazırlanırken ön izlemeyi görebilir ve ürünlerin nasıl olacağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
  5. *** İtalya’nın gastronomi merkezine doğru uzanan Toskana gastronomi ve tadım turu hakkında daha detaylı bilgi alabilir, yerinizi en kısa sürede ayırtarak, sizinle ortak zevklere sahip gurme gezginler ile yolculuğa çıkabilirsiniz.
  6. *** Kombi bakımı yapılması gerektiği zaman hizmetin alınması için çağrılacak firma hakkında detaylı bilgiye sahip olmak gerekmektedir.
  7. *** Yaptığımız görüşmede bu yıl içerisinde ikinci bir kitap çıkaracağını ve yine SEO hakkında sektöre katkı sağlamak ve yeni başlayanları eğitmek adına ücretsiz olarak dağıtacağını bildirdi.
  8. *** Eğer sektör hakkında bilginiz yoksa çevrenizde bu tür makineleri kullanan işletmeler ile fikir alış-verişinde bulunabilirsiniz.


Leave A Reply