İkizler Burcu İş Hayatı ve Diğer Burçlarla İş Ortaklığı

0
Advertisement

İş hayatında ikizler burcu nasıldır? İkizler burcu için kariyer, uygun meslek, ortaklık, diğer burçlarla iş hayatındaki uyumu.

ikizler burcu

İş Yaşamındaki İkizler Burcu

İkizler Burcu İçin Kariyer: Müşteri temsilcisi, gazeteci, reklamcı, dilbilimci, ticari gezgin, metin yazarı, yayıncı gibi mesleklerin yanında konsantre gücü olan ikizler, iyi bir borsacı da olabilir.

Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek konusunda iyisiniz. Ancak üretici enerji ve yeteneklerinizi aynı anda, birden çok ve değişik konulara yöneltmeyin. Başarılı olmak için, günlük bir iş planı yapın ve bunun değerini bilin. Sadece kendi fikirlerinize değil, diğer insanlarınkine de değer verin. İş yerinde kırıcı ve sürekli eleştiren kişi olmamaya çalışın. Kısa zamana birden fazla iş veya proje sıkıştırmayın.

İkizler Patronu: Başlangıçta birlikte çalışılması kolay bir insan izlenimi verir. Herkese dostça davranır, şakacı ve rahattır. Yanında çalışanların tümüne büyük bir ilgi gösterir. İş sorunlarım, yalnızca kendisinin anladığı düzensiz bir yoldan halleder.

İkizler Çalışanı: Kendini işine vermiş bir ikizler, bir günde iş arkadaşlarının bir haftada yaptığı kadar iş çıkarabilir, ikizlerin en tuhaf yanı, genellikle istekli, enerji dolu ve motive olduğu halde, baskı yapıldığı anda bu üç niteliğini de kaybetmesidir. İkizlerin sürekli olarak zihinsel uyarıya ihtiyacı vardır.

Advertisement
ikizler burcu

Kaynak: pixabay.com

İkizler Burcu ve Diğer Burçlar Arasındaki İş Ortaklığı

 • İkizler-Koç: Bu ikisi iş ortağı oldukları zaman günlük yaşam, olaylarla dolu olmanın ötesinde bir hareketlilik kazanır. Ortaklık faydalıdır.
 • İkizler-Boğa: Tipik bir boğa, güvenilir, sanatçı eğilimleri olan, sorumluluk duygusu taşıyan kararlı bir insandır. Ortaklık denemeye değer.
 • İkizler-İkizler: Aslında her iki taraf da yaratıcı ve zeki olmasına rağmen herhangi bir projeyi tamamlama konusunda zorlanır. Ortaklık denemeye değer.
 • İkizler-Yengeç: Bu iki kişinin birlikteliği hiçbir şekilde uzun sürmez. Ortaklık risklidir.
 • İkizler-Aslan: Aralarında can sıkıcı ve sinir bozucu sürtüşmeler olsa bile bunlar dramatik tartışmalara yol açmayacağı için ikizler-aslan ortaklığı, kişiliklerinin başarılı bir karışımıdır. Ortaklık faydalıdır.
 • İkizler-Başak: Bu ortaklık ya tam bir başarı ya da tam bir felaket olur. Ortaklık risklidir.
 • İkizler-Terazi: Bu iki karakter bir ortaklık kurarlarsa işlerinin sanat ya da edebiyatla ilgili olması kesin gibidir ve başarıya ulaşmaları da zor olmaz. Ortaklık faydalıdır.
 • İkizler-Akrep: Bu iki burcun herhangi bir şekilde bir araya gelmesini düşünmek bile zordur. Ortaklık zararlıdır.
 • İkizler-Yay: Her ne kadar ayağı daha fazla yere basan üçüncü bir kişinin varlığı gerekliyse de bu ortaklık oldukça başarılı olabilir. Ortaklık denemeye değer.
 • İkizler-Oğlak: Tipik bir oğlağın hırslı, sabırlı ve diplomat bir kişiliği vardır. Ortaklık denemeye değer.
 • İkizler-Kova: Bu kişiliklerin karışımı iyi sonuç verir ve gayet iyi yürüyen bir ortaklık ortaya çıkar. Ortaklık faydalıdır.
 • İkizler-Balık: Bu ortaklığın çok karmaşık olma tehlikesi vardır. Tipik bir balık, değişken, hayal gücü güçlü ve romantik biridir. Ortaklık risklidir.


Leave A Reply