İkizler Burcu Kadınının Özellikleri, İkizler Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

0

İkizler burcu kadınının genel özellikleri, ikizler burcu kadınını ne kadar tanıyorsunuz test edin. İkizler burcu nasıl bir annedir, İkizler kadınında cinsellik ve diğer tüm özellikler.

ikizler burcu

Kaynak: pixabay.com

İkizler Kadını

Sabit bir yerde durması çok zor, oradan oraya dolaşır. Neşeli, hayat dolu, esprili, zeki bir kadındır. Kendini bir insana adaması gerçekten zordur. Doğal yapısı gereği sürekli değişimi arar. Sabırlı ve tutarlı olmayı öğrendiğinde her şey yoluna girecektir. Sürekli orijinal fikirleri vardır, monoton bir insan değildir.

Erkeklerle ilişkilerinde soğuk gibi görünmeleri kalpsiz olduklarını göstermez. Aksine hayal dünyaları geniştir. Ve uyum sağlayabildiği, kendini heyecanlandıran, değişmesini istemeyen, şefkatli birini bulduğunda aşık olabilir. Genelde zihinsel yeteneklere ve zekaya önem verir, bazen de karşısındakinin müzik ve şiire olan ilgisini sorgular. Çalışmak zorunda kaldığında nasıl para kazanacağını ve kazandığını nasıl harcayacağını bilir. Hem duygusal hem entelektüeldir.

İkizler Kadını İçin Cinsellik

Çok hoş, kışkırtıcı, büyüleyici ve seksidir. Birçok erkeğin hayallerini süsler, ikizler kadınının aktif zekasını kullanmadığı tek konu sekstir. Seks ikizler kadını için bir boşalma, gevşemedir. Romantizmden hoşlanmazlar. Gülerek, konuşarak sevişmeye bayılırlar. Olgun, konuşmayı seven ve özgür erkeklerden hoşlanırlar.

Kıskanç erkekleri sevmezler. E–ik telefon konuşmaları, yazışmalar tahrik olmalarını sağlar. Partnerinin kışkırtıcı konuşmalar yapmasına bayılır. Yatakta basılma, yakalanma fikri ikizler kadını için çok caziptir.

ilişkilerinde genelde kalpsiz kadını oynamayı severler. Bir erkeğin kendisine sahip olduğunu bilmek istemesine karşın onun üzerinde mutlak hakimiyet kurduğunu hissettiği anda ilgisini kaybeder. Onu elde etmek isteyen erkek, bu kadın için her şey olmalı. Yani bir baba, ağabey, kardeş, arkadaş kadar yakın olması gerek.

İkizler Burçlu Anneler

Güleryüzlü, eğlenceli bir anne olacaktır. Çocukları çok sevmesine rağmen onların kendisini kısıtlamasına izin vermeyecektir. Kafasında gerçekleştirmeyi düşlediği binlerce proje nedeniyle çocuklarına ayıracak çok vakit bulamayacaktır ama sevgisini kanıtlaması zor olmayacaktır. Çocuklar da onu örnek alıp bağımsızlıklarına düşkün, hayal gücü kuvvetli olabilirler. Çok hoşgörülü olmasına rağmen ders konusunda başarı bekler.

İkizler Burcunun Saç Rengi

İkizler, çılgın, duyarlı ve rutine karşı duran kişiliği ile saç rengini birkaç haftada bir değiştirebilir. Kumral saçları daha çok tercih ederler.

İkizler Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

İkizler Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Aşağıdaki sorulan dürüstlükle cevaplayın. Her Evet için 3 puan, her Bazen için 2 puan ve her Hayır için de 1 puan verin. Sonra puanlarınızı toplayın.

 • 1. Mektup yazmaktan hoşlanır mı?
 • 2. Pek kısa süren sevişmeler hoşuna gitmiyor mu?
 • 3. Kâh iyimser kâh karamsar mı?
 • 4. Dedikodudan zevk alıyor mu?
 • 5. Konuşurken ellerini, kollarını sallıyor mu?
 • 6. Kafasını etkileyerek, onda sevişme arzusu uyandırabilir misiniz?
 • 7. İlişkiye girişmeden önce, onun etrafındaki hayranlarla uğraşmanız mı gerekti?
 • 8. Kendisini kovaladığınız sırada şimdikine oranla daha mı anlayışlıydı?
 • 9. Sabahları geç kalkmasını mı seviyor?
 • 10. Romantik sözler duymaktan zevk alıyor mu?
 • 11. Kendisinden söz etmekten hoşlanıyor mu?
 • 12. Gevşeyip rahatlaması güç mü?
 • 13. Okumaya çok mu meraklı?
 • 14. Erkekleri etkilemeyi düşünmeden, sadece kendi zevkine göre mi giyiniyor?
 • 15. Ev işleri onu sıkıyor mu?
 • 16. Size duygularınızdan çok düşüncelerinizi de soruyor?
 • 17. Bir tartışmada kendi sözlerini yalanladığı oluyor mu?
 • 18. Bir gece onu en yakın arkadaşınızla yalnız bırakmak sizi mutsuz eder mi?
 • 19. Yolculuk seviyor mu?
 • 20. Uyayabilmek için hiç ilaç alıyor mu?

CEVAPLAR

1 – 30 Puan:

Ya İkizler burcundan sevgiliniz konusunda daha öğrenmeniz gereken çok şey var ya da kendisi doğum anında başka burçlardan etki almış. Bu durumda Boğa, Başak veya Oğlak burçlannı incelemeniz çok yararlı olabilir. Bu yeni bir ilişkiyse sizin için umut var demektir. Fakat onu etkilemeyi istiyorsanız beyninizdeki gri hücreleri çalıştırmalısınız.

31 – 50 Puan:

Sevgilinizde İkizlerin karanlık yönünde görülen özellikler pek yok ve bu bakımdan talihlisiniz. Başarılı bir ilişkiyi sürdürmeniz de olası çünkü onu iyi tanıyorsunuz. Daha fazla puan alamadığınız için endişelenmeyin. Sevgiliniz sizin durumdan tam anlamıyla emin olmanızı istemiyor. Onu daha iyi anlamaya kalkarsanız başınız derde girebilir.

51 – 60 Puan:

İkizler burcundan sevgilinizin tutturduğunuz puandan memnun kalacağını hiç sanmıyoruz. Çünkü onu çok iyi tanıyorsunuz. Oysa ikizler kendilerini bir roman gibi okuyanlardan hiç hoşlanmazlar. Bundan böyle bildiklerinizi kendinize saklamakla akıllılık edersiniz. Bu arada onu iyi tanıdığınız için kendinize fazla güvenmektesiniz. Daha da kötüsü, onu fazla aldırmıyorsunuz. İşte bunlar büyük tehlikeler oluşturabilirler.


Leave A Reply