İş Yerinizde Bir Terfiye, İş Hayatında İlerlemeye İşaret Eden Rüyalar

0
Advertisement

Hangi rüyaları görürsek, bunun anlamı iş yerinizde bir terfi alacağınıza yada ilerleme kaydedeceğinize işaret eder? İş yerindeki terfiyi haber veren rüyalar.

terfi rüyası

Kaynak: pixabay.com

O çok hak ettiğiniz terfinin ne zaman geleceğini tam olarak bilmeseniz bile, rüyalar size bunun olup olmayacağına dair ipuçları verebilir. Ne de olsa rüyalar bilinçaltınız tarafından yönlendirilir ve siz farkında olmadan önce bazı şeyleri algılayabilir.

Bu yazıda, profesyonel kariyerinizde bir terfiye işaret eden rüyaları analiz etmeye odaklanacağız. Bunlar aşağıdaki gibidir:

1. Uçak kazası rüyası

Bu rüya bir kabus gibi görünebilir. Bununla birlikte, anlamı genellikle olumludur, çünkü işte iyi bir şeyin yaklaşmakta olduğunu gösterir. Diğer şeylerin yanı sıra, bu rüya bir terfi, bir iş yükseltmesi veya bir maaş artışı almak üzere olduğunuzu ortaya çıkarabilir.

İşinize bağlılık göstermeye devam edin ve çabalarınızın sonuçlarını yakında görebileceksiniz. Gerçekten de bir hedefe ulaşmak istediğinizde çok çalışmanız gerekir. Uçak kazası size olasılıklar hakkında bilgi verir, ancak siz de üzerinize düşeni yapmalısınız.

Gördüğünüz gibi, ilk başta kötü gibi görünen ama aslında olumlu anlamları olan rüyalar vardır. Dolayısıyla, mesaj açık olmasa bile bu durumlarda endişelenmemelisiniz. Sonuçta, işinizde bir terfi olduğunu hayal ediyorsanız, bunun aslında hayatınızla bir ilgisi vardır. Bu, doğru kararlar verdiğiniz ve işinizi iyi yaptığınız anlamına gelir.

Advertisement

Başka bir deyişle, her birinin anlamı hakkındaki gerçeği keşfetmek için rüyalarınıza daha yakından bakmanız gerekir.

2. Patronunuzla uzlaştığınızı görmek

Bu, iş yerinde bir terfiye işaret edebilecek bir başka rüyadır. Patron ve çalışan arasındaki bir kavga, çalışanın çok fazla dayatmacı olabileceğini gösterir ki bu her zaman bir sorun değildir. Sonuçta, bir kişi iş yerinde kendini ne kadar olumlu bir şekilde ortaya koyarsa, fikirleriyle katkıda bulunursa, takdir edilme olasılığı o kadar artar.

Şirket liderleri genellikle iyi çalışanlarını terfi ettirir ve onlara yeni yetkiler verir, çünkü bu kişiler kurum için iyi sonuçlar üretirler. Dolayısıyla, liderin yapabileceği en iyi şey sizi ekipte, iyi bir konumda tutmak istemektir.

Bu nedenle, şirketin süreçlerini iyileştirmek için genellikle iyi fikir ve önerilerle katkıda bulunan bir kişiyseniz veya iyi bir çalışan olduğunuzu kanıtlarsanız, muhtemelen bir terfi alacaksınız. Aksi takdirde, rüya yeni iş fırsatlarının ortaya çıkacağına işaret eder. Tek yapmanız gereken beklemek ve ne olacağını görmek.

3. Kendinizi büyürken gördüğünüz rüya

Rüyanızda büyürseniz, bu refahın bir işaretidir. Yani, para kazanmak için yeni fırsatların ortaya çıkmak üzere olduğu anlamına gelir. Elbette bu fırsatlar arasında bir iş terfisi de vardır. Önünüze çıkan yeni şeylere dikkat edin ve onlardan yararlanın.

4. Rüyada ışık görmek

Kârlılık açısından bir başka iyi rüya da ışık rüyası görmektir. Bu rüya daha fazla para kazanacağınızı, belki de iş yerinde bir terfi alacağınızı gösterir. Eğer kararlı bir çalışansanız, şimdiye kadar yaptığınız gibi sıkı çalışmaya devam edin.

Advertisement

5. Rüyada piyango kazandığınızı görmek

Piyangoyu kazandığınızı görmek, bunun mutlaka gerçekleşeceğini göstermez. Ancak bu rüya iyi şansa ve bu arada işte bir terfiye işaret eder. Piyangoyu kazandığınızı hayal etmek, işinizde iyi gittiğiniz ve sonuç olarak yakında bir terfi alacağınız anlamına gelir. Sadece beklemeniz gerekiyor.


Leave A Reply