Jetgiller Karakterleri ve Özellikleri

0
Advertisement

Jetgiller çizgi filminde yer alan karakterler, Jetgiller karakterlerinin özellikleri, resimleri, Jetgiller resim galerisi.

jetgiller

Jetgiller; Bir Amerikan filması olan Hanna-Barbera yapım şirketi tarafından hazırlanmış bir çizgi filmdir. Jetgillerde uzaylılar, hologramlar ve robotlardan oluşan bir dünya canlandırılmaktadır.

JETGİLLER KARAKTERLERİ

George Jetgil; Jetgiller ailesinin babası ve ana karakteridir. Ailesini çok seven bir baba olan George Jetsgil genellikle yanlış kararlar almakla ünlüdür. 40 yaşlarındadır ve iki çocuğu vardır. Spacely Dişlileri şirketinde çalışmaktadır.

George Jetson

George Jetgil

Jane Jetgil; 38 yaşındadır ve Jetgiller ailesinin annesidir. George ile evlidir ve iki çocuğu vardır. Modayı çok yakından takip eder ve para harcamaya bayılır. Ev hanımıdır ancak evin işlerini Rosie adındaki robot hizmetçi yürütür.

Advertisement
Jane Jetgil

Jane Jetgil

Elroy Jetgil: Jetgiller ailseinin küçük oğludur. 6 yaşındadır ve çok zekidir. Özellikle uzay bilimleri alanında çok meraklıdır.Çok hareketlidir. Ailenin köpeği Astro’yu çok sever ve babasının sabrının taştığı noktada köpeğe arka çıkar.

Elroy Jetgil

Elroy Jetgil

Judy Jetgil: Jetgiller ailesinin 15 yaşındaki kızıdır. Tam bir genç kız edasında havalı, havai yapılıdır. İlgi alanlarını kıyafetler, arkadaşları ile dışarıda takılmak ve sırlarını günlüğüne yazmak oluşturur.

Judy Jetgil

Judy Jetgil

Astro: Jetgiller ailesinin hareketli, sevimli, sadık köpeğidir. Elroy’un en yakın arkadaşıdır. Uzay yürüyüşünü ve kemik kemirmeyi çok sever.

Astro

Astro

Rosie: Evin tüm işlerini yapan hizmetçi robottur. Eski bir model robot olmasına rağmen aile Rosie’yi çok sever ve daha yeni bir modelle değiştirmez.

Rosie

Rosie

Bay Spacely: George’un pinti ve sinir küpü patronudur. George’u işten kovmaya pek meraklıdır.

Bay Spacely

Bay Spacely

Bay Cogswell: Bay Spacely’nin baş düşmanı ve Cogswell Çarkları şirketinin sahibidir.

Advertisement
Bay Cogswell

Bay Cogswell


Leave A Reply