Okul İle İlgili Rüyalar ve Anlamları

0

Rüyada eğitim hayatını, okul görmek ne anlama gelir? Okul hayatı, eğitim ile ilgili rüyalar, anlamları, açıklamaları.

Eğitim

Advertisement

Okul İle İlgili Rüyalar ve Anlamları

Hayatımızın başlangıcından itibaren önemli bir bölümü okul sıralarında, daha çok bilgilenme, öğrenme çabaları ile geçiyor. Dolayısıyla, özellikle çocukluğumuzda aldığımız eğitim ve onun günlük hayatımızda yarattığı sıkıntı ve stres bazen kabusumuz bazen de en büyük sevincimiz olur. İşte eğitim ile ilgili rüyalar…

Akademi: Rüyanızda bir akademiyi ziyaret ettiğinizi görmeniz, tembellik ve ilgisizlik yüzünden kaçırdığınız fırsatlara yanacağınızı ifade eder. Akademiye mensup olduğunuzu görmenizse arzularınızı hiç yoktan gerçekleştiremeyeceğiniz, bilgiyi yüklenmekle birlikte onu doğru şekilde uygulayamayacağınız anlamına gelir.

Eğitim: Rüyada bir şeyin eğitimini almaya istekli olmanız, hayat şartlarınız ne olursa olsun, bilgiyi daima isteyeceğinizi ve bunun da sizi, arkadaşlarınıza kıyasla daha yükseklere taşıyacağını gösterir. Talih yüzünüze gülecektir. İyi şanslar!

Kurşun Kalem: Rüyanızda kurşun kalemler gördüyseniz bu gelişecek olumlu ve hayırlı işlerin belirtisidir. Eğer bu kalemlerden bir tanesiyle genç bir hanım yazı yazıyorsa, o hanım evliliğinde mutlu olacaktır; ancak bu hanım yazmakta, yani kelimelerini yazıya dökmekte güçlük çekiyor, kalemi dile gelmiyorsa sevgilisi tarafından hayal kırıklığına uğratılacaktır.

Advertisement

Lise: Gerçek hayatta lise, eğitim hayatınızın sonrası içitı kurguladığınız duruma göre farklı anlamlar taşır. Üniversite sınavlarına rağmen hayatın en havai ve tatlı bölümüdür. Rüyada lise görmek ise aşkta, işte ve sosyal hayatta daha iyi bir konuma geleceğinizi işaret eder. Genç bir kadının kendisini liseden uzaklaştırılmış görmesi, sosyal çevreler içinde sıkıntı yaşayacağını gösterir.

Tükenmez Kalem: Rüyanızda tükenmez kalem hayal ettiyseniz, düzgün giden aşk maceranızda kendinizi ciddi karmaşık bir durumun içinde bulacaksınız. Eğer bu kalem yazmaya çalıştığınızda yazmıyorsa, moraliniz ciddi şekilde bozulacaktır. Yazıyorsa her şey yoluna girecek anlamına gelir.

Üniversite: Rüyada üniversite görmek uzun zamandır çalışıp çabalayarak ulaşmaya çalıştığınız bir mevkiye nihayet erişeceğinizi haber verir. Üniversiteye geri döndüğünüzü görmek güzel işler nedeniyle ön plana çıkacağınızı ve dikkat çekeceğinizi gösterir.


Leave A Reply