Rüyada Abdest Almak Ne Anlama Gelir? Abdest Bozmak, Susuz Abdest Almak

0

Rüyada abdest almak ne demektir? Rüyada abdesti kirli yada temiz suyla almak, abdest bozmak, birine abdest aldırmak nasıl yorumlanır, anlamları.

Rüyada Abdest Almak

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Abdest Almak

Rüyada temiz bir su ile abdest almak, hayırlı bir iş için başarılı bir girişimde bulunmaya yorumlanır. Rüyada Abdest almak her zaman iyiye işarettir. Hayırlı iş, kazanç, güzel bir başlangıç olarak yorumlanır. Rüyada abdest alınan su bulanık ve pis ise kişinin günahlardan sakınması, kendisine daha dikkatli olması gerektiğine işarettir.

Advertisement

Rüyada abdest almak aynı zamanda hastalıklardan arınmaya ve şifa bulmaya da işarettir. Bir kişiye abdest aldırmak o kişiye yardımda bulunmaya, eğer hasta ise şifa bulmaya değilse bir işte yardıma işarettir. Rüyada abdest almayı öğrenmek de aynı şekilde yardım almaya, şifa bulmaya delalettir. Boy abdesti rüyaları da borçlardan, hastalıklardan, dertlerden kurtulmaktır.

Rüyada Abdest Bozmak

Rüyada abdest bozmak, bir fırsatı kaçırmak olarak yorumlanır.

Rüyada abdestsiz namaz kılmak, uygunsuz bir zamanda başlayan ve hazırlıklar gerektiği gibi yapılamadığı için başarısız olan bir girişimdir.

abdest

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Su Olmadan Abdest Almak

Rüyada susuz abdest almak kişinin şifaya kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına, amaçlarına ulaşmaya, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına işaret eder.

Advertisement

Rüyada abdesti su haricinde başka bir sıvı ile almak ise sıkıntıya düşmeye, bolluğun azalmasına, zorlanmaya işarettir.

Su İle Abdest Almak

Bir kimse rüyasında yağmur suyu ile abdest aldığını görse, bu onun dünya ve ahirette halinin iyi ve mutlu olacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada temiz bir su ile abdest aldığını gören kimse, sıkıntıdan kurtulacağına, keder ve üzüntüsünün son bulacağına, hasta ise iyileşeceğine, korku ve endişe ettiği şeylerin yok olacağına işarettir. Rüyada yarım abdest almak, sıcak su ile temizlenmek geçici bir sıkıntıya alâmettir. Rüyada abdest suyunu içmek, hayırlı bir işe teşebbüs etmeye, borçtan kurtulmaya delâlet eder. Rüyada, boy abdesti (gusül) almak feraha çıkmaya işarettir. Deniz suyu ile gusül etmek borçların kolayca ödenmekle yorumlanır. Gusülden sonra yırtık elbise giydiğini gören kimse bir müddet mali sıkıntı geçirir.


Leave A Reply