Rüyada Affetmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Af Dilemek Affedilmek Nedir?

0
Advertisement

Rüyada Affetmek ne anlama gelir? Rüyada af dilemek, affedilmek yada birisini affetmek ne demektir, rüya yorumları.

Rüyada Affetmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Affetmek Ne Demek?

Bağışlama sizi özgür kılar. Bunun diğer kişiyle gerçekten çok az ilgisi vardır. Bunu hak edip etmeseler de, bunu bilseler de bilmeseler de, büyüyecek, yaşayacak, daha mutlu olacak kişi sizsiniz. Bu sebeplerden ötürü bağışlamak, affetmek ile ilgili rüyalar, sıkıntılardan uzaklaşmaya, huzura erişmeye işarettir. Affetmek rahatlamak anlamındadır. Rüyasında gerçek hayatta kırgın olduğu bir kimseyi affeden kimse, gerçekte de o kişiyi affetmek istemekte ancak bu konuda zorlanmaktadır. Bu rüya eğer affederse rahatlayacağı, huzura erişeceği yolunda bir işarettir.

Rüyada birisinin işlediği bir kabahati affetmek:

Yaptığınız bazı günahların affolunacağına ve bu yüzden de Tanrı nezdinde makbûl bir kul olacağınıza işaret sayılır. Size karşı hakikaten suç işlemiş birini affetmek ise: ömrünüzün uzun olacağına ve bütün isteklerinizin olacağına işaret sayılır.

özür af

Kaynak: pixabay.com

Rüyasında gerçek hayatta problem yaşamadığı, kırgın olmadığı bir kimseyi affettiği görmek, uzun ömüre, zevk ve eğlenceğe işarettir.

Rüyada Af Dilemek

Rüyada bir kimsenin sizi affetmesi yolunda uğraşmak, affedilmeye, tövbe etmeye, hatalardan ders alarak, hayatta ilerlemeye işaret sayılır. Rüyanızda af dilediğiniz kişi tarafından affedilmediyseniz – yaklaşan sıkıntılara hazır olun; ve eğer affedildiyseniz – yaklaşan mutluluk ve refaha hazırlanın.

Rüyada Eski Sevgilinizi Affetmek

Eski sevgiliyi affetme rüyası yeni bir aşkın işareti olabilir. Size yapılan bir ihaneti unutmak yada kırılan bir kalbin affetmesi, artık o kalbin kırık değil bilakis çok güçlü olduğu anlamına gelir. Yeni tanışacağınız bir kimsenin size kendinizi çok iyi hissettireceği ve b u kişi ile romantik bir ilişkiye başlama ihtimalinizin çok yüksek olduğu anlamına gelir. Bu ilişkiniz daha önce tatmadığınız güzel duyguları içerecek ve kendinize olan güveninizin artmasına vesile olacak.

Advertisement
özür af

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Bir Yabancının Af Dilemesi

Rüyada sizden af isteyen bir yabancı görmek, kısa süre sonra kavgalı arkadaşlarınızla barışmanız gerekeceği anlamına gelir.

Rüyanızdaki yabancı sizden özür dilerse ve siz de bu kişiyi affederseniz – hayatta olumlu değişiklikler yaşarsınız. O kişiyi affetmezseniz, akrabalarınızla ilişkinizde bozulma riski vardır.


Leave A Reply