Rüyada Ayna Görmek Aynaya Bakmak Ayna Kırılması Ne Anlama Gelir?

0

Rüyada Ayna görmek ne anlama gelir? Rüyada aynanın kırılması, aynaya bakmak, aynada kendini görmek, ayna satın almak ne demektir? Ayna yorumları

Rüyada Ayna Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Ayna Görmek

Geleceği temsil eder. Aynadaki görüntünüz, nasıl bir döneme gireceğinizi anlatır. Örneğin, ayna karşısında kendini genç, sağlıklı, güzel ya da yakışıklı gören, birbirinden güzel ve mutlu günler yaşar. Tam tersi bir durumda gören, (çirkin, yorgun, hastalıklı vb.) sorunlu, sıkıntılı ve yorucu günler yaşar. Rüyada kendinizi aynada çıplak görmek, diğerlerinden gizlemeye çalışabileceğiniz, yaklaşan bir hastalığın işaretidir.

Rüyada ayna silmek, parlak bir geleceğe işaret eder. Boy aynasının önünde kendini gören, kazandığı başarılarla ün sahibi olur. Kirli bir aynayı temizlemek, muhtemelen geçmekte olduğunuz dönüşümlere ve iyi yöndeki değişikliklere işarettir.

Rüyada bir aynayı temizlemek, bazen de daha önceden yardımda bulunduğunuz bir kimseden karşılığında iyilik görmeye işarettir. Ayrıca, bazen aile üyelerinizden birine bir iyilik yapmayı gösterebilir.

Ayna satın almak, bazı öz değerlendirme yapmak veya ihtiyaçlarınızı ve dürtülerinizi daha iyi anlamaya çalışmak için bir tavsiyeyi temsil edebilir. Bu rüya aynı zamanda tanımadığınız biri tarafından takdir edilmek anlamına da gelebilir.

Birisine hediye olarak ayna vermek, o kişiye veya bir başkasına olan hayranlığınızın bir işaretidir. Bazı uzun vadeli problemleri çözmenize yardımcı olacak birinden iyi tavsiyeler almayı gösterebilir.

kırık ayna

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Aynanın Kırılması yada Çatlaması

Rüyada ayna birden çatlarsa, bir sağlık sorunu yaşanır. Aynanın kırılması hiç iyi değildir. Sağlık sorununun ciddileşeceği anlamına gelir. Ayna kıran birini görmek, uğursuzluğa delalettir. Size zarar vermek isteyen insanların varlığına da işaret eder. Rüyada kırık bir ayna görmek, biri tarafından aldatılma veya ihanet etme potansiyelini gösterebilir.

Ayna kırmanın yorumu aynanın yanlışlıkla mı yoksa bilerek mi kırıldığına göre değişir. Eğer kazara aynayı kırdıysanız, bu rüya yaşayabileceğiniz kötü şansın ve bazı projelerde başarılı olamamanın göstergesi olabilir. Ancak eğer rüyanızda kasıtlı olarak bir aynayı kırdıysanız, bu rüya bazı kötü alışkanlıklardan ve inançlardan kurtulma isteğinizin ve motivasyonunuzun bir işareti olabilir.

Değişikliklerin ve kişisel dönüşümlerin yapılmasını gösterebilir.

ayna

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Aynadaki Yansımayı Görmemek

Rüyada bir aynaya bakmak ama içindeki yansımayı görmemek, bir uyarı işareti olarak görülmelidir. Bu rüya kimliğinizi kaybettiğinizi gösterebilir. Kişiliğinize ters düşen hareketlerde bulunmuş, yapmamanız gereken şeyleri yapmış olabilirsiniz. Kendi doğrularınızla yaşamaya geri dönmelisiniz.

Kendinizi görmek yerine başka bir kişinin aynada yansımasını görmek, gerçekleştirdiğiniz kişisel değişikliklerin ve dönüşümlerin bir işareti olabilir ve tamamen farklı bir insan gibi hissediyor olabilirsiniz.

Rüyada puslu bir ayna görmek: Eğer görüntünüzü düzgün bir şekilde göremediğiniz kadar puslu bir ayna gördüyseniz, rüya kendiniz ve kimliğiniz hakkında karışık bir bakış açısına sahip olduğunuzun bir işaretidir.

Muhtemelen doğru yönde olup olmadığınızı ve gerçek arzularınızı takip edip etmediğinizi bilmiyorsunuzdur. Büyük olasılıkla hayatta gerçek amacınızın ne olduğundan emin değilsiniz.

Siyah bir ayna görmek

Bu rüya iyi bir işaret değildir. Genellikle depresyon, umutsuzluk ve inanç kaybını ifade eder. Belki kimliğiniz konusunda kaybolmuş hissediyorsunuz ve hangi adımları atacağınızı bilmiyorsunuzdur. Belki görünüşünüz gerçekte kim olduğunuzu yansıtmıyormuş gibi hissediyorsunuz.

Rüyada bir banyo aynası görmek

Rüyada bir banyo aynası gördüyseniz, rüya kendinize biraz zaman ayırmanız ve kişiliğinizi ve ihtiyaçlarınızı beslemeniz gerektiğinin bir işaretidir. Rüyada büyük bir ayna görürseniz, rüya hayatınızı daha geniş bir perspektiften değerlendirme girişimlerinizi temsil edebilir. Belki imajınızı değiştirmek istersiniz. Aynanın önünde giyiniyorsanız, bu rüya genellikle değer duygunuz ve dış görünüşünüzle ilgilidir.

Küçük bir aynası görmek, genellikle kibir ve saplantıların işaretidir. Biraz rahatlamanız ve diğer insanların sizinle ilgili fikirleri hakkında endişelenmeyi bırakmanız gerektiği yönünde bir uyarıdır. Mükemmel olmanıza gerek yok.


Leave A Reply