Rüyada Cinsel Organ Görmek Ne Anlama Gelir? Cinsel Organ Rüya Yorumları

0

Rüyada cinsel organ görmek neye işarettir? Rüyada kendi cinsel organını yada başkasının cinsel organını görmek, ağda yapmak nedir, yorumları.

rüyada cinsel organ

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Cinsel Organ Görmek

Rüyada kendi cinsel organını görmek

Rüyada kendi cinsel organınızı görmek, zorlukların önünüzde olduğuna dair bir uyarıdır. Muhtemelen hayatınız boyunca inandığınız tutum ve inançlardan fedakarlık etmenizi gerektirecek bir durumla karşı karşıya kalacaksınız. Kendinize ihanet ettiğinizi hissedeceksiniz, ancak o anda başınıza beklenmedik bir şekilde gelen sorunlardan kurtulmanın başka bir yolunu görmeyeceksiniz.

Bir başka anlamı da, kabul etmek istemeseniz bile güvensiz olmanızdır. Kırılganlığınızı gizlemek ve güçlü ve bağımsız bir insan imajını korumak için genellikle kendinizle çevrenizdeki insanlar arasına bir duvar örüyorsunuz. Ancak gerçek tamamen farklıdır çünkü sizi destekleyecek ve ağlayacak omzunuz olacak ya da birlikteyken gerçekte olduğunuz kişi olabileceğiniz birini arzuluyorsunuz.

Rüyada başkasının cinsel organını görmek

Rüyada başka birinin cinsel organını görmek, iyi bir teklifi reddedeceğiniz anlamına gelir. Duygularınız olan bir kişi muhtemelen size sevgisini ilan edecektir. Size sunduklarını kabul etmek isteseniz bile, dürüst bir insan olmayı ve her an utanmadan aynaya bakma fırsatına sahip olmayı daha çok önemsediğinize karar vereceksiniz.

Bir rüyadaki cinsel organlar doğurganlığı veya yaratıcı gücü sembolize edebilir. Bununla birlikte, rüyaların yorumları, oluştukları bağlama ve onları takip eden duygulara veya ayrıntılara bağlıdır. Bu rüyalar sırasında heyecan, zevk ve memnuniyet hissedebilirsiniz, ancak acı, tatsızlık ve utanç da hissedebilirsiniz.

Rüyada cinsel organının olmadığını görmek

Rüyada cinsel organı olmadığını görmek, karşı cinsle iletişim söz konusu olduğunda özgüven eksikliğini sembolize eder. Siz doğası gereği ilginç ve eğlenceli birisisiniz ama hoşlandığınız birinin yanında olduğunuzda öyle görünmüyorsunuz. Kendinizi doğru ışıkta gösteremeyecek kadar utangaçsınız. Dahası, biri size ve hayatınıza ilgi gösterdiğinde şaşırıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz üzerinde çalışıp sonunda hangi niteliklere sahip olduğunuzu fark ederseniz, hayatınız çok daha ilginç ve kolay olur.

Rüyada cinsel organınızın alışılmadık derecede büyük veya küçük olduğunu görmek

Bu rüya, cinsel partnerinizi değiştirme ihtimalinizin bir işaretidir. Evli ya da ilişki içinde olanlar teselliyi başka birinde arayacaktır. Böyle bir şey yapmak sadece sizi mutsuz etmekle kalmayacak, aynı zamanda sadık olacağınıza söz verdiğiniz kişiyi de incitecektir. Herhangi bir çözüme ulaşmadan önce, sevdiğiniz kişi size aynısını yapsa nasıl hissedeceğinizi kendinize sorun.

Rüyada cinsel organa dokunmak

Rüyada bir erkek ya da kadın cinsel organına dokunmak, bu rüya değişim zamanının geldiğini gösterir. Bilinçaltınız sizi bir çıkmaza girdiğiniz ve hayatınızda yeni bir şeyin olması ve ona başka bir anlam vermesi gerektiği konusunda sizi uyarıyor. Daha genç çiftler için bu bir aile kurma ihtiyacıdır, bunu zaten yapmış olan insanlar ise hayatlarındaki rolleri değiştirmelidir. Muhtemelen şimdiye kadar konfor alanınızda kalmaktan hoşlanmışsınızdır, ancak bir şeyin sizi sarsmasını ve ileriye itmesini arzu ediyorsunuz.

Rüyada birine kasten cinsel organını göstermek

Birine cinsel organınızı gösterdiğinizi gördüyseniz, kendinizi herkesin önünde utandıracağınız anlamına gelir. Muhtemelen muhataplarınıza konuya aşina olduğunuzu göstermek için diğer insanları sizinle alay etmeye teşvik edecek bir şey söyleyeceksiniz. Ancak o zaman bazen sessiz kalmanın daha iyi olduğunu anlayacaksınız. Cinsel organlarınızı yanlışlıkla gösterdiğiniz bir rüya, ne yaptığınıza ve hangi kararları verdiğinize dikkat etmeniz için bir uyarıdır. Dikkatsizliğiniz ciddi sorunlar yaratabilir. Bir şey yasadışıysa, bunun için iyi bir nedeni vardır.

Rüyada birisi size cinsel organını gösterirse, muhtemelen iş yerinde hoş olmayan bir şey yaşayacaksınız. Meslektaşınız, hiç böyle bir şey yapmamış olsanız bile, onları zor duruma düşürmek istediğinizi düşünecektir. Güvenlerini geri kazanmak için biraz zamana ihtiyacınız olacak.

Rüyada cinsel organına ağda yaptırmak

Rüyada cinsel organınızı ağda yaptırmak veya tıraş etmek, memnuniyetsizliğinizi gizlediğiniz anlamına gelir. Hayatınızdaki bazı şeyler muhtemelen istediğiniz gibi gitmiyor ama bunu kimseye itiraf etmek istemiyorsunuz. İlişkiniz veya evliliğiniz muhtemelen beklentilerinizi karşılamadı, ancak her şey yolundaymış gibi davranıyorsunuz.

Rüyada başkasının cinsel organını ağda yaptığınızı veya tıraş ettiğinizi gördüyseniz, bu çabanızdan bir kazanç elde edemeyeceğiniz anlamına gelir. Muhtemelen çok çalışacaksınız ama aileniz ve arkadaşlarınız için çok az zamanınız olacak. Patronunuz fazla mesai için size ödeme yapsa bile, bu, sevdiklerinizle geçirmek istediğiniz zamanı telafi etmeyecektir.


Leave A Reply