Rüyada Jaluzi Görmek Ne Anlama Gelir? Jaluzi Perde Açmak Kapatmak

0
Advertisement

Rüyada Jaluzi görmek ne anlama gelir? Rüyada jaluzi perde görmek, jaluziyi açıp, kapatmak, satmak yada satın almak ne anlama gelir?  Jaluzi ile ilgili rüyaların anlamları ve yorumları nelerdir?

Rüyada Jaluzi Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Jaluzi Görmek

Rüyada jaluzi perde görmek, arkadaşlarınızla yapacağın iyi sohbetler, alacağınız iyi kararlar ve arkadaşlarınızla yapacağınız yolculuklar anlamına gelir. Rüyada rengarenk bir jaluzi görmek, yakın arkadaşlarından birine maddi olarak yardım edeceğinizi sembolize ediyor.

Rüyada Jaluzi Açmak ve Kapatmak

Rüyada jaluzi açmak, rüya sahibinin sırları açığa çıkaracağına, gizli ilişkileri ve anlaşmaları ortaya dökeceğine işarettir. Siz kimsenin sırrını açığa çıkarmak istemeseniz de artık bu sırların açıklanmaması size ve sevdiklerinize zarar veriyor. Bu sebepten yakın zamanda birilerinin sırlarını açıklarsanız bu hiç şaşırtıcı olmayacak.

jaluzi

Kaynak: pexels.com

Rüyada jaluziyi kapatmak ise tam tersi rüya sahibinin sırları saklamasına ve bu sırların bir parçası haline gelmesine delalettir. Bu durumda da istemeden de olsa bazı sırları öğrenmiş ve ortak olmuş durumdasınız. Açıklamanız hem size hem de sevdiklerinize zarar verecek. Sır demek yük demektir ama şu durumda bu yükle yaşamak durumundasınız.

Rüyada Jaluzi Perde Satın Almak ve Satmak

Rüyada bir jaluzi satın aldığınızı görmek, yakın arkadaşınız olmasa bile bir kişiyle yapılacak beklenmedik bir sohbet sırasında, beklenmedik bir şekilde dertlerinizi paylaşacağınıza işarettir. Üstelik bu insanın yaklaşımı ve bakış açısı size sıkıntınızı çözmekte ilham verecek ve yararlı bir sohbet olacak.

Rüyada jaluzi sattığını görmek, eski dostunuzla karşılaşacağınıza ve bu kişiden müjdeli bir haber alacağınıza işaret eder.

Advertisement
jaluzi

Kaynak: pexels.com

Eski veya Yeni Bir Jaluzi Görmek

Rüyada eski bir jaluzi görmek, arkadaşlarınızla yaşadığınız sıkıntıları, yanlış anlamaları ve dertleri kademeli olarak aşacağınıza ve ilişkilerinizin bir an önce geçmişe göre daha iyi olacağına işaret eder.

Rüyada yeni bir jaluzi görmek arkadaşlarınızla okulunuz veya işinizle ilgili bir yolculuğa katılacağınızı ve bu yolculuk sırasında yeni insanlarla tanışacağınızı gösterir.

Rüyada Jaluzinin Kırılması

Rüyada jaluzinin kırılması veya çalınması, istek dışı açığa çıkan sırlardır. Bu sırların ortaya çıkmasına engel olamayacağınız gibi, açığa çıkmasından dolayı zarar görmeniz de kaçınılmaz gibi duruyor.


Leave A Reply