Rüyada Kayısı Görmek Ne Anlama Gelir? Kayısı Yemek Toplamak Nedir?

0

Rüyada kayısı görmek, kayısı yemek, toplamak, kayısı ağacı görmek ne anlama gelir? Kayısı ile ilgili rüyaların anlamları, yorumları.

Rüyada Kayısı Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Kayısı Görmek

Rüyalardaki kayısılar, yüzeyin arkasında gizli gerçekler olduğunu gösterir. Olaylar ve insanlar ilk izleniminizde göründüğü gibi değil. Durumun derinliklerine bakmaya çalışın ve ilk sezgilere güvenmekten kaçının.

Rüyada Kayısı Yemek

Rüyada kayısı yemek, talihsiz veya hoş olmayan bir durumun başlangıcına yaklaştığınızı gösterir. İlk başta, ona yaklaştığınızda durum olumsuz görünmeyebilir, ancak hayatınıza yeni girecek kişiler, durumlar ve işler konusunda dikkatli olun. İlk başta cazip görünen şeyler, zamanla sizi mutsuz edebilir.

Erkekler için kayısı yemek ile ilgili bir rüya, hoş bir kadınla tanışmak anlamına da gelebilir. Bu bayanla olan ilişki samimiyetten uzak sadece cinsel anlamda olabilir. Ancak yine de sizin hayatınızda olumsuz etkileri olması mümkün.

Rüyadaki Kayısı, pasta veya kek gibi bir tatlının içinde kullanıldıysa ve siz onu yerseniz, birinin sizi hoş olmayan bir duruma sokmak için gerçekleri gizlediği anlamına gelir.

kayısı

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Kayısı Ağacı Görmek

Rüyada çiçek açan bir kayısı ağacı veya meyve bahçesi, gerçeklikle bağlantılı olmadığınızı gösterir. Gerçekleşmesi mümkün görünmeyen bir tür pembe gelecek düşünüyor olabilirsiniz. Gerçek olamayacak kadar iyi görünen herhangi bir anlaşmaya veya iş anlaşmasına girmeyi iki kez düşünmelisiniz. Gizli tehlikeler ve hayal kırıklıkları güzel resmin altında yatıyor.

Kayısı ağacında hiç meyve yoksa bu, yanlış kişilere güvenmenizin ciddi başarısızlıkların bir nedeni olduğu anlamına gelir. Doğrulanmış kaynaktan gelen haberler bile olsa doğruluğunu kabul etmeden önce dikkatli olun.

Yerden veya bir ağaçtan kayısı toplamak çevrenizden memnun olmadığınızı ve hayatınızdaki insanların sizi kolaylıkla üzmelerine izin verdiğinizi gösterir. Oysa sizin üzüntünüz onların değil sizin elinizdedir. Fırsat vermeyin.

Bir ağaçta olgunlaşmamış yeşil kayısı görmek, rüya sahibinin yeni bir projenin sorumluluğunu üstlenmeye veya bir aileye bakmaya hazırlıksız olduğunu gösterir.

Kayısı ağacı dikmek sizin veya eşinizin bir kız çocuğuna hamile kalabileceğinizi gösterir.

kayısı

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Kayısı Satın Almak veya Satmak

Kayısı satın almak ve satmak, bir tarafın yararlanabileceği bir tür iş anlaşması anlamına gelir. Rüyada kayısı satmak kar elde etmek anlamına gelir. İyi bir alışverişin tarafı olacaksınız demektir. Ancak rüyada kayısı satın aldıysanız, yaptığınız anlaşmaları ve sözleşmelere dikkat edin. Sizi zarar sokabilecek bir durumla karşı karşıya olduğunuz anlamına gelir.

Rüyada Yeşil Kayısı Görmek

Kayısı yeşil, olgunlaşmamış veya kurumuşsa, ilişkilerinizin çökebileceği ve büyük hayal kırıklıkları yaşayabileceğiniz konusunda kötü bir işarettir. Eğer kayısı olgun, sulu ve tatlı ise, ilişkinizin mutlu olacağını ve devam edeceğini gösterir.

Rüyada Kayısı Suyu Görmek

Rüyada kayısı suyu görmek yada içmek şifa ve huzur anlamına gelir. Rüya sahibi hastaysa hastalıktan kurtulur şifa bulur. Değilse rahatlar huzur bulur.

Rüyada Kayısı Çekirdeği Görmek

Kayısı çekirdeği çok güzel bir sürpriz anlamına gelir. Hiç umulmadık bir yerden gelecek hoş bir sürpriz veya hediye alacağınız anlamına gelir.


Leave A Reply