Rüyada Sandık Görmek Ne Anlama Gelir? Sandık Açmak Hazine Sandığı

0
Advertisement

Rüyada Sandık görmek ne anlama gelir? Rüyada sandık açmak, kapatmak, kilitlemek, hazine sandığı görmek ne demektir? Yorumları.

Rüyada sandık görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Sandık Görmek

Rüyada sandık görmek vicdanlı olduğunuz, kalbinin yumuşak ve doğru yerde olduğu anlamına gelir. Rüyanızda düz bir sandık görürseniz, iyilik amacıyla yapılacak bir işi ifade eder. Rüyanızdaki desenli sandık, manevi huzuru, bilge olmayı ifade eder.

Rüyada sandık taşımak, küs olduğunuz akrabalarınız varsa onlarla barışacağınız anlamına gelir. Sandık ağırsa, bir adaletsizlik sorununun içindesiniz demektir. Sandık boşsa, konuşmadığınız bir kişi hatasını fark edecektir.

Rüyada Sandık Açmak veya Kapatmak

Rüyada sandığı açtığınızı görmek, bulunacak olan kayıp bir metaya atıfta bulunur. Bu bir tahta sandık ise akrabalarınızdan alınacak iyi haberi ifade eder. Demir sandık ise yakın arkadaşlar arasında yapılacak iyi olayları, geçirilecek güzel zamanları ifade eder.

Rüyada bir sandığı kapatmak, bir konuya ait kötü bir durumu aldıramadığınız anlamına gelir. O yüzden bu durumu görmezden geliyorsunuz ve unutuyorsunuz.

SANDIK

Kaynak: pixabay.com

Hazine Sandığı Görmek

Rüyada bir sandıkta altın bulmak, her iki dünyada da iyiliklerinizin karşılığını alacağınızı ve iyi işler yapacağınızı gösterebilir.

Advertisement

Rüyada hazine sandığı olduğunu bildiğiniz bir sandığı açamadığınızı görmek, kalabalık bir topluma gireceğinizi ve tanıştığınız insanlarla çatışmalar yaşayacağınızı gösterir.

Rüyada bir sandığın anahtarını görmek, kalp gözünün açık ve huzurun olduğunuz anlamına gelir. Sandığı rüyanızda anahtarla açarsanız, hayatının düzene gireceğine yorumlanır. Sandığı anahtarla açamadıysanız, karşınıza bir engel veya zorluk olarak çıkan kötü niyetli bir kişiyi simgeler. Sandığı anahtarla kilitlerseniz, hedefinize ulaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada Sandık Alıp Satmak

Rüyada sandık almayı görmek, güçlü birinden alınacak desteği, ihtiyacınız olan bir konudan gelecek yardımı ifade eder.

sandık

Kaynak: pixabay.com

Rüyada sandık satmayı görmek, arkadaşınıza veya aile üyenize destek vereceğiniz anlamına gelir.

Rüyada bir sandığın içine saklanmak, bir olayla ilgili utanç verici bir sorun yaşanacağına işaret edebilir. İnsanlar tarafından kınanacaksınız. Rüyanda sandığın içinde saklanan birini görürseniz, bir kimse hakkında yapılan iftiranın kulğınıza kadar geleceğine işaret eder.

Rüyada sandık Kırmak – Zarar Vermek

Rüyada bir sandığı atmak veya kırmak, bir aile kurmak, ev değişikliği anlamına gelir. Rüyada sandık yakmak, bir iş değişikliği veya yakın arkadaşınızla yaşayacağınız ayrılık veya anlaşmazlığı ifade eder.

Advertisement

Rüyada sandıkla seyahat etmek sağlık sorunları anlamına gelir.

Rüyada bir düğün sandığı görmek, sizin veya bekar bir kişinin evleneceğini gösterir.


Leave A Reply