Rüyada Sarılmak, Kucaklaşmak Ne Anlama Gelir? Sevdiğine, Yabancıya Sarılmak

0
Advertisement

Rüyada sarılmak, birisi ile kucaklaşmak, sarılmayı reddetmek ne anlama gelir? Rüyada partnerine, aile üyelerine, bir ölüye yada yabancıya sarılmanın yorumu.

Rüyada Sarılmak

Arka resim Kaynak: pixabay.com

Rüyada birine sarılmak

Rüyada birine sarılmak provokasyonlara dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Özellikle bir şirkette lider konumdaysanız, birçok insanı rahatsız ettiğinizin farkındasınız. Pek çok insan, mükemmel olmadığınızı ve siz olmadan da kolayca işlerin yürüyebileceğini kanıtlamak için sabırsızca bir hata yapmanızı bekleyecektir. İşiniz zamanla bir hayatta kalma savaşına dönüşecek, bu yüzden istediğiniz şeyler için savaşmayı öğrenmeniz gerekecek. Otorite kurmanın ve kimin sorumlu olduğunu göstermenin tek yolu bu olacağından, sık sık sert sözler kullanmak zorunda kalacaksınız.

Rüyada birinin size sarıldığını görmek, aldatmayı sembolize eder. Evliliğiniz veya ilişkiniz bir süredir istediğiniz gibi gitmiyorsa, bu durum sizi ve partnerinizi birbirinden uzaklaştıracak. Daha önce birlikte yapmaktan zevk aldığınız aktiviteleri son zamanlarda yapmayı bırakmış olabilirsiniz. Sizden çok etkilenecek biriyle tanışabilirsiniz ve ikiniz arasında arkadaşlıktan daha fazlasını isteyeceksiniz. Kimseyi incitmemek için ne yapacağınızı bilemeyerek büyük bir ikilem yaşama ihtimaliniz var.

Rüyada eşine, partnerine sarılmak

Bu rüyanın maalesef olumlu bir anlamı yok. Rüyada sevdiğiniz birine sarılmak , yakında birçok zorlukla karşılaşacağınıza delalettir. Her konuda aynı fikirde olmayacaksınız ve her şeyi size rağmen yapıyormuş gibi değerlendireceksiniz. Ancak partneriniz de sizin için aynı şeyi hissedecektir. Karşılıklı suçlamalar ve kavgalar olmadan konuşmanın bir yolunu bulmanız gerekecek. Zor anlarda neden ona aşık olduğunuzu hatırlayın. Bu, yanlış anlaşılmayı aşmanızı kolaylaştıracaktır.

sarılmak

Kaynak: pixabay.com

Rüyada eski sevgiliye sarılmak

Rüyada eski bir sevgiliye sarıldığınızı gördüyseniz, bu onun için hala bir şeyler hissettiğiniz anlamına gelmez. Bu rüya sadece o kişiyle bir geçmişinizin olduğunu gösteriyor. O kişiyle zaman geçirdiniz, bu yüzden onu tamamen unutamıyor olmanız normal. İçinde gizli anlamlar aramamalısınız.

Rüyada aileden birine sarılmak

Rüyada babaya, anneye, erkek kardeşe veya kız kardeşe sarılmak, onların sağlığı için endişelendiğiniz anlamına gelir. İçlerinden biri muhtemelen kendisini iyi hissetmediğini kabul etti, ancak doktora gitme önerinizi reddetti. Sizi dinlemesi için o kişiyi ne kadar ikna etmeye çalışırsanız çalışın, başarısız olacaksınız. Bir yetişkini hiçbir şey yapmaya ikna edemeyeceğinizi bilmelisiniz. Ancak eğer sağlığı konusunda endişeniz devam ederse, yakınan gözlemlemenizde fayda olacaktır.

Advertisement

Rüyada bir çocuğa sarılmak

Rüyada kendi çocuğunuza sarıldığınızı gördüyseniz, bu, gerçek hayatta tüm ebeveynlerin sahip olduğu korkuyu sembolize eder. Çocuğunuzun sağlığı ve mutluluğu için endişeleniyor, ebeveynlik yapma şeklinizi, onu doğru yönlendirip yönlendirmediğinizi sürekli sorguluyorsunuz.

Rüyada bir başkasının çocuğuna sarılmak, insanların size zarar vermesinden korktuğunuz hassas yönünüzü sakladığınız anlamına gelir.

Rüyada arkadaşınıza sarılmak

Bir arkadaşınıza sarıldığınız bir rüya, sevdiklerinizle son derece mutlu anları sembolize eder. Birisi doğum gününüz veya hayatınızdaki başka bir önemli tarih için sürpriz bir parti verebilir. Hiçbir şeyden şüphelenmeyeceğiniz için sizi hoş bir şekilde şaşırtacaklar.

sarılmak

Kaynak: pixabay.com

Rüyada bir yabancıya sarılmak

Rüyada bir yabancıya sarılmak, yakın zamanda hedeflerinizden birkaçını gerçekleştirmenize yardımcı olacak biriyle tanışacağınız anlamına gelir. Bu kişi muhtemelen kariyerinizde veya yaptığınız işinizde birçok tanıdık sayesinde ilerleme kaydetmenize yardımcı olabilir. Bu rüyanın bir başka anlamı da, uzun zamandır görmediğiniz biriyle tesadüfen karşılaşacağınızdır.

Rüyada sarılmayı reddetmek

Rüyada sarılmayı reddetmek, kendinizi yalnız ve dünyanın geri kalanı tarafından reddedilmiş hissettiğiniz anlamına gelir. Görünüşe göre kimse sizi anlamıyor ve herkes sizi eylemlerinizden ötürü yargılıyor. Ancak bu doğru değil. Sonunda kendinizle barıştıktan sonra, herkesle barışabileceksiniz. Paranoyaklaşmayın ve hem iyi hem de kötü şeylerin etrafınızda döndüğünü fark edin. İnsanları oldukları gibi kabul edin ki onlar da sizi kabul edebilsinler.

Rüyada ölmüş birine sarılmak

Ölü bir kişiye sarıldığınız bir rüya, sahip olabileceğiniz en duygusal ve çoğu zaman rahatsız edici rüyalardan biridir. Bu sırada ne hissettiğiniz, o kişiyle olan ilişkinize bağlıdır. O kişiyi iyi tanıyorsanız, bu kaybın hala üstesinden gelmediğiniz anlamına gelir. Muhtemelen devam etmeye çalışıyorsunuz, ancak artık o kişinin yanınızda olmaması sizi hala üzüyor olmalı.

Advertisement


Leave A Reply