Rüyada Zombi Görmek Ne Anlama Gelir? Zombi Olmak Öldürmek Isırılmak

0
Advertisement

Rüyada Zombi ne anlama gelir? Rüyada zombi olmak, zombi öldürmek, zombi tarafından ısırılmak ne demektir? Zombi rüyalarının yorumları.

Rüyada Zombi Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Zombi Görmek

Rüyanızda zombi gördüyseniz öncelikle gece yatmadan önce yada yakın zamanda Walking Dead gibi bir zombi filmi izleyip izlemediğinize göre değerlendirme yapmanız uygun olur. Eğer yakın zaman bu tür bir film izlediyseniz yada kitap okuduysanız bunun etkilenmeniz sonucu gördüğünüz ve anlamı olmayan bir rüya olma olasılığı yüksektir. Ancak hayatınızda zombilerin yeri yokken öyle birden çıkan bir zombi rüyası değişik anlamlara gelebilir.

Bir veya birkaç zombi gördüyseniz, bu rüya genellikle iyi bir işarettir. Üzerinde çalışmakta olduğunuz bazı önemli projeleri bitirmek için yardım ve destek almayı gösterir. Bu şekilde tüm görevlerinizi zamanında bitirebileceksiniz. Bazen bu rüya, birinin üzerinde çalıştığınız işteki problemlerinizi öğreneceği ve bitirmenize yardımcı olacağı anlamına gelebilir.

Rüyada Tanıdığınız Birini Zombi Olmuş Görmek

Rüyanızda tanıdığınız birini zombi olmuş olarak görürseniz,  rüya bu kişiye karşı nasıl hissettiğinizin bir işaretidir. Muhtemelen o kişi için artık hisleriniz yok ve bu yüzden o kişiyi artık size karşı etkisiz bir zombi olarak görüyorsunuz.

zombi

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Kendinizi Zombi Olarak Görmek

Kendinizi bir zombi olarak gördüyseniz, bu rüya çevrenizdeki insanlara karşı duygularınızı ortaya çıkarır. Büyük olasılıkla onlara ve etrafınızda olup bitenlere bağlılık hissetmiyorsunuz. Belki duygusal olarak ölü hissediyor ve bu yüzden kendinizi bir zombi olarak görüyorsunuz. Belki kendinizi aşırı yorgun hissediyor ve etrafınızdaki olaylara müdahale edecek gücü kendinizde bulamıyorsunuz.

Bazen bu rüya iyi bir işarettir, çok fazla çaba ve sıkı bir işte koyduğunuz bazı hedeflerin gerçekleştirildiğini gösterir. Ayrıca, bir şeyler başarmanıza yardımcı olan iyi bir servetin işareti olabilir.

Advertisement

Çevrenizde Zombilerin olduğunu görmek

Etrafınızın zombilerle sarılmış olduğunu görmek, genellikle iyi bir işaret değildir. Sağlığınız hakkında bir uyarı olarak algılanabilir. Yakında hastalanabilirsiniz. O yüzden sağlığınıza dikkat etmeli, tedbiri elden bırakmamalısınız.

Rüyada Zombilerden Kaçmak

Zombilerden kaçtığınızı gördüyseniz, hayatınızdaki bir kişi hakkında gerçeklerin ortaya çıkması anlamına gelir. Bu gerçekler bir sır olabileceği gibi, sizden sakladığı duyguları, kıskançlıkları ve kötü hisleri de olabilir. Bu insanı hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Belki de birisi sizi takip ediyor ve sizi bununla rahatsız ediyor ve bu kişiden ne pahasına olursa olsun kaçmak istiyorsunuz.

zombi

Kaynak: pixabay.com

Bazı durumlarda, zombilerden kaçma rüyası, bir şeyleri kaybetme korkunuzu gösterebilir, çünkü birisi sizi kıskanıyordur ve sizin olanı ele geçirmeye çalışır.

Rüyada Zombi Tarafından Isırılmak

Bir zombi veya birkaç zombi tarafından ısırılmak ve bir zombi olmayı beklemek, iyi bir işaret değildir. Bazı hedefleri veya hayalleri bırakmaya zorlanmak anlamına gelir. Rüyasında zombiye dönüşmeyi bekleyen kişi muhtemel çaresiz hissediyordur. Bu his sadece rüyada değil gerçek hayatında da mevcuttur veya olacak. Aynı zamanda bu rüya bir hastalık için uyarı anlamına da gelebilir.

Rüyada Zombileri Öldürmek

Zombileri öldürme rüyası genellikle iyi bir işarettir. Çoğu zaman bazı insanların size yüklediği baskının üstesinden gelmeyi sembolize eder. Düşmanlarınıza karşı kazanmak için çaba harcamanızı veya sizi ve başarınızı kıskanan insanlarla yüzleşmeyi gösterir.

Advertisement


Leave A Reply