Sevgiliye İyi Geceler Mesajları, Romantik İyi Geceler (Resimli)

0
Advertisement

Sevgiliniz, erkek ve kız arkadaşlarınız için uyumadan önce gönderebileceğiniz iyi geceler mesajlartı. Romantik resimli iyi geceler mesajları

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

***Uyurken, ayrı olmalıyız aşkım, ama tekrar buluşana kadar seni hayal edeceğimden emin ol. İyi geceler hayatım.

***İyi geceler sevgilim ve iyi uykular, çünkü yarın zor bir gün geçireceksin. Unutma, fiziksel olarak seninle olmasam bile, sürekli olarak aklımda hep seninleyim. Tatlı Rüyalar aşkım.

Sevgiliye İyi geceler Mesajları

***Yıldızlar yanıp sönerken, yattığı yerden gökyüzüne bakan sevdiğime. O yıldızlar bana da şahitlik ediyor, sensiz geçen ıssız geceme, sensizliğin verdiği ızdrabıma. Yarın günaydın demek için İyi Geceler aşkım.

***Sonunda, gece geldi ve şimdi yatakta yatıyorum ve seni özlüyorum ve sadece tatlı rüyaların için dua ediyorum. İyi geceler güzellik.

Advertisement

***En karanlık gecede bile, sevginin ışığı bana yolu gösteriyor. İyi geceler tatlım.

***Bu dünyadaki en parlak şey, bana baktığın zamanki gözlerin, geceleri yıldızları değil gözlerini görmek istemiyorum. İyi geceler aşkım.

***Rüyaların öpücüğün kadar yumuşak ve tatlı olsun. İyi geceler prensesim.

***Yastığın yumuşak olsun, battaniyelerin sıcak olsun ve aklın seni ne kadar çok sevdiğime dair düşüncelerle dolsun. İyi geceler aşkım.

Sevgiliye İyi geceler Mesajları

***Aşk dolu rüyalar diliyorum Aşkım. Rüyada aşkın ben olayım, iyi geceler öpücüğünü ben kondurayım. Gönlümün için için yanan aşkı, İYİ uykular.

Advertisement

***Yüzlerce meleğin kanatlarının ninnileri seni rahatlatsın ve huzur içinde uykuya dal. İyi geceler prensesim!

***Bu gece senin yanında olsaydım, seni kendime çeker, güzelliğini içime çekerdim ve seni tatlı sevgimle çevrelerdim. İyi geceler.

***En çılgın hayallerimde bile, asla senin kadar tatlı bir aşk hayal edemedim. Bu gece gözlerimi kapattığımda, seni tekrar görebildiğim sabahları hayal ediyorum. İyi geceler bir tanem.

***Şimdi uyuyorsun ve seni düşünüyorum. Gülümserken yüzünün aydınlanma şeklini gerçekten çok özlüyorum. Ne kadar şanslı olduğuma inanamıyorum. Sen harika bir insansın, hayatımda olduğun için çok mutluyum! İyi geceler sevgili aşkım.

***Güneş üzgün ve ay mutludur, çünkü güneş seni özlüyor, ve ay ise gecenin geri kalanında da seninle birlikte olacak, harika bir gece geçir. Bu gece seni çok özledim canım aşkım Benden çok uzaktasın. Keşke bu gece kollarında olmak için uçabilsem.

***Yatakta yatan ve şu mesajı okuyan, dünyanın en tatlı kızına: Umarım bu iyi geceler mesajı onu gülümsetir. İyi geceler, tatlım.

***Uyumadan önce, pencereden gökyüzüne bakmanı istiyorum. Gökyüzündeki sayısız yıldızları görüyor musun? Onları bu gece sana, sen ne kadar özlediğimi söylemeleri için gönderdim. İyi geceler hayatım!

Sevgiliye İyi geceler Mesajları

***Yastığıma sarıldım sen diye, gecenin karanlığını izliyorum saçların diye, nefesimi içine çektim ve tuttum nefesin diye. İyi geceler soluğum, nefesim, her şeyim, biricik aşkım.

***Aklımda sen olduğun için hiç uyuyamadığım bir gecedeyim.
Sen olmadan hiç bir gece aydınlık olmaz. İyi geceler Aşkım.

***Sensiz geçen bu gecede, geceler dert ortağım olur.
Rüyalarında cenneti gör meleğim. Tatlı rüyalar.

***Yatağına gittiğinde dünyam duruyor ve beni gülümsettiğinizde her sabah yeniden doğuyor. İyi geceler tatlım.

Advertisement

Sevgiliye İyi geceler Mesajları

***Karanlıklar seni korkutmasın göz bebeğim. Doğacak güneşimiz var bizim.

***Kalbine dokun, gözlerini kapat. Bir dilek tut, iyi geceler de. Gökyüzü çok geniş, yıldızlar çok parlak, ışıklar kapalı, çok iyi uykular.

***Mesafeleri yok etmek için kocaman haykırmak istiyorum.
Yanımda olmadığın her geceye küs uyuyorum. İyi geceler.

***Bu güzel gecenin güzelliğinde, rüyaların en güzelini görmen için dualarımdasın Aşkım. İyi geceler.

Sevgiliye İyi geceler Mesajları

***Yaşanmış ve yaşanacak en tutkulu aşkların tek şahidi, karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyor ki bana:
Yat uyu güneş doğacak ve sen yine ona koşacaksın. Ayaklarımın tek gideceği yerdeki büyük aşkıma. İyi rüyalar.


Leave A Reply