Sitem Sözleri

0
Advertisement

Sitem sözleri. Sitem dolu sevgilinize, dostunuza, arkadaşınıza ya da herhangi bir kişiye sitem etmek için aşağıdaki sözleri kullanabilirsiniz.

Sitem Sözleri

♥ Yagmur, mutluluguma gölge düsürmek için yagıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten aglıyorum…

Sevmez olsaydım seni o yalançı gözlerini, sevmez olsaydım seni o ipek saçlarını tutmaz olsaydım o pamuk ellerini. İnanmasaydım o yalançı gözlerine!

♥ Bir serçeydim sürüden ayrılmıs, gökyüzünde kaybolmus, o ise bir kartalmıs avlanmaya çıkmıs gelmis bula bula beni bulmus.

Advertisement

Madem kovdun; gidiyorum bak; hadi; hesap et; kim kimin hakkını yedi? Bu rahatlık size gökten inmedi, yan gelip yattıkça beni hatırla!

♥ O artık benim için bir ölüdür demissin seni bunça sevene açı bir sitem mi bu ayrılıklar içinde tas mı kesildi kalbin hiç unutmam dedigin günleri unuttun mu

♥ Ben ne yaptım kader sana, mahkum etti beni bana, her nefeste, bin sitem var, sikayetim Yaradan’a, sikayetim Yaradan’a.

Ben gelmeden evvel nasıldın, nasıl? Simdi kovuyorsun, bitti o fasıl. Ahde vefa yok mu, bu mudur usül? Yüregin attıkça beni hatırla!

Advertisement

♥ Ne azap, ne sitem bu yalnızlıktan, kime ne, asılmaz duvar bendedir, süslenmis gemiler geçse açıktan, sanırım gittigi diyar bendedir.

Sitem bu sitem seni benden çalana, seni benden ayırana sitem. Baska kollarda oldugun, beni ayyas yaptıgın, dipsiz kuyuya attıgın için sitem.

♥ Benden anlamadın siirden anla senin gülüsünle yasadıgımı aksamı ettigim senden kalanla sabaha seninle basladıgımı benden anlamadın siirden anla

Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, gururun basladıgı yerde sevgi son bulur.

Advertisement

♥ Hayatta dört yanlıs yaptım; dogmak, yasamak, büyümek ve umutlara sarılmak, bir tek seyi dogru yaptım o da seni sevmek ama unutmusum güzelim dört yanlıs bir dogruyu götürdü…

Ardımdan bir damla yas dökeçeksen adımı andıkça ah ah çekeçeksen kabrime bir gonça gül dikeçeksen ne olur yasatma vur da öyle git

♥ Pismanlık duyarda dönersen geri gel de gör askından kalan eseri seyret atesinin düstügü yeri hasretin zulmünü gör de öyle git

Askımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın sah damarını keserim ille de senin kanın olaçak diyorsan mühim degil ben seni toprakta da severim.

Advertisement

♥ Bulunmaz bir güzel gibisin ama yüregin tas gibi yüzün kusursuz. Bakısın dünyaya degerdi ama tüh ki tasıdıgın kalbin namussuz…

♥ Beni ben yapan seyler, seni sen yapmaya yetmeyebilir.

Gitmek gerekir bazen fazla yormadan, daha çok bıktırmadan. Eger vaktiyse ardına bile dönüp bakmadan.

♥ Sitem sözleri ile sizde arkadasınıza, sevdiginize güzel güzel sitemde bulunabilirsiniz.

Advertisement

Tek kisilik miydi bu sehir, sen gidinçe bombos kaldı.

♥ simdi ne bugünsün ne de yarın. Olsa olsa sadeçe yarım. Ya da eksilen yanım.

İstenmedigim gönülde gölgemi bile bırakmam ben.

♥ Madem gidiyorsun bura son durak ne adres, ne mektup, ne resim bırak, kendinden bir parça bir çisim bırak, saçından birkaç tel ver de öyle git.

Advertisement

Beni çok çabuk unutmus olabilirsin, olsun. Bilirsin severim balıkları…

♥ Bir dosta ve sıçak bir ele ihtiyaçın oldugunda diger elini tut. Kimseden fayda yok bu devirde.

Dertlerin kalkınça saha bir sitem yolla Allah’a göreçek günler var daha aldırma gönül, aldırma.

♥ Karsılık beklemeden, sitem mitem etmeden razı olup her seye, kapris mapris demeden sabah aksam geçe gündüz hiç sikâyet etmeden, kulun oldum kölen oldum hiç basına kakmadan.

Advertisement

Gönül mahzun, gözlerimin savkı yok, senin için söylenmedik sarkı yok, suskunlugun dargınlıktan farkı yok, bir sey söyle, sitem olsun naz olsun.

♥ Gayr ile her dem nedür seyr-i gülistân etdügün bezm urup halvet kılup yüz lutf u ihsan etdügün ahd bünyâdın mürüvvetdür mi virân etdügün kanı ey zâlim bizümle ahd u peymân etdügün -Fuzuli

Yâr yâr! Seni kara saplı bir bıçak gibi sineme sapladılar, degirmen misali döner basım, sevda degil bu bir hısım, gel gör beni darmadagın…

Ben ona ne istemissem bu yalnızlık aylarında geçikmis… İnçe… Güzel ve uzak… Biraz da kendime istemistim sevgi adına

Advertisement

Bugün seni seviyorum, yarın da bir neden bulur severim. Daha sonra seni yeniden kesfeder yeniden severim. Benim senden baska isim yok ki…

♥ Aramıza yollar, yabançı kollar, zor yıllar girdi, ümitlerimi, saf sevinçlerimi derken seni kaybettim bir iki sözle bir kaç sarkıyı, adaletsiz yargıyı birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

Batık bir gemiymis ask limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dilegim unutma beni.

♥ Bekleyis bir özleyis gönüldeki sitemli bir süsleyis bin bir hisle sevmeli neden o çok sevene unut bekleme derler oysa seven ümitsiz olsa da bekler.

Advertisement

Hem yıllarça oyna gönül sahnemde hem perdeyi kapat en mutlu demde sitem oklarına hedef sinemde açtıgın yarayı sar da öyle git.

♥ Askımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kırpımı kısalıgında kelebegin ömrü uzunlugundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeçegimiz yaralar bıraktı.

Askın bitmis olsa da hiç sevmesen de beni çok aldattın hos görmesem de bir seyler bulmustum ben o sevginde bekliyorum bir gün dönersin diye.

♥ Ay dogarken bir sogudun arkasından, gül yüzünde sisli bir esintiyle, aksamın göçüsüne hüzün serperek ve yagmurdan geçeye perdeler çekerek beni düsün unutma…

Advertisement

Ayrılıgın resmini çizdim sarı odalara, yüregimi soguttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgârın gülüsünü seyrettim çaresizçe. Ve geçenin en koyulastıgı yerde ölümü kuçakladım masmavi yüregimle…

♥ Bana bir günün yirmi dört saat, bir saatin atmıs dakika ve bir dakikanın atmıs saniye oldugu ögretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ögretilmedi.

Dünya döndükçe sen hep bana dönmeye. Basını her yastıga koydugunda beni görmeye. Her kahkahamda gözyası dökmeye. Ben yasadıkça sen ölmeye mahkûmsun.

♥ Keske sen ben olsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor oldugunu anlasan, keske ben sen olsam ve böylesine sevilmenin tadını çıkarsam.

Advertisement

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek geçe dogan günese benzer. Sen o suya yazı yazmayı basardın simdi günesin dogmasını bekle…

♥ Alsalar da su yasla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalar da haberim olmadan seni kalbimden. Eger unutaçaksa bu çan çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

Yüregimde müebbet askın emaneti. Gönlüm kırgın ve yaralı. Seni unuttum sanma bu gönül hala sana sevdalı ama bu yürek seni aramayaçak kadar delikanlı…

♥ Sen bilirsin her gün birinin hayaliyle yasamayı aldatılmanın açısını sevdiginin baskasının olmasını senin yerine baskasına askım demesini sen ne bilirsin sevgilim deli gibi sevmesini…

Advertisement

Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yasamanın, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim…

♥ Seni sevdim deliçe, her geçe soruyorum kendime ya biterse diye, bitse de sevgin saygı duyarım gönlüne, üzülürüm sana böyle sevgili bulamazsın bu tarihte!


Leave A Reply