Teen Titans Go! Karakterleri İsimleri ve Özellikleri – Hangisi Senin Favorin?

0
Advertisement

Sevilen çizgi film olan Teen Titans Go! Karakterleri İsimleri ve Özellikleri ve Karakterlerin Yorumu – Senin Favorin Hangi Karakter

Robin

robin

Robin

Grubun lideri Robin, süper güçleri olmayan tek Titan’dır. Başkaları dönüştürme yeteneğine sahiptir ve esas olarak savaştaki silah ve araç cephaneliğine güvenir. Ayrıca inanılmaz derecede çevik ve çalışkan bir bilim adamı, dedektif ve dövüş sanatçısıdır. Robin disiplinli, son derece ciddi ve Starfire’dan aşıktır. Robin’in lider olarak rolü dizi boyunca mütevazi bir şekilde komiktir. Ayrıca rahatsız edici derecede duygusal olarak dengesizdir, genellikle kaba, kibirli, şımarık, ben merkezli ve dürüst olmakla birlikte takım arkadaşlarına karşı dürüsttür. Ayrıca bazen çılgındır. Bazı bölümlerde mantıklı bazı bölümlerde çılgındır.

Starfire

starr

Starfire

Starfire, turuncu tenli, yeşil gözlü bir uzaylı prensestir. Mor üstlü, mor etekli ve ayrıca metalden yapılma eldiven ve boyunluk takar. İnsanüstü gücü, ışıktan daha hızlı uçuşu ve elinden veya gözlerinden parlak yeşil ışınlar yayma yeteneği vardır. Genellikle mutlu ve naif bir kişidir ve savaşta ara sıra düşmanlarına bile, acır. Hobi olarak cilt bakımı yapar ve bazen kendi kıyafetlerini tasarlar. Genel olarak tatlı, sevecen, bakımlı ve eğlenceli bir karakterdir. Ayrıca kızdırılırsa çok öfkeli olabiliyor.

Cyborg

Cyborg

Cyborg

Cyborg, güçlü, kuvvetli, ağır ve uzun bir Amerikalı robottur. Vücudunun çoğu, lazerler ve füzeler gibi gizli silahlardan oluşan bir cephanelik içeriyor. Kıyafeti metalden yapılmadır. Ayrıca Teen Titans Go!’nun bir bölümünde onun damarlardan oluşan başka bir vücudu daha olduğunu görüyoruz. Genellikle en iyi arkadaşı Beast Boy kadar tembel olmakta zorlanır. Araları çok iyidir ve herşeyi eğlenceye çevirirler. “Karşıtlar” bölümünde H.I.V.E düşmanlarından Jinx’e aşık olur. Genel olarak eğlenceli, yemek düşkünü ve ayrıca komik bir karakterdir.

Raven

raven

Raven

Raven, bazen korkutucu ve gizemli olan sihir yeteneklerine sahiptir. Mor pelerinli, siyah kıyafetlidir. Birkaç bölümlerde pelerinini çıkartığı ve siyah saçını görüyoruz. Ayrıca bazı bölümlerde Beast Boy ile ilgilendiği ortaya çıkıyor. Kendisi gizemli, bazen ilgisiz , korkutucu ve pek de gülümsemeyen bir karakterdir. Ama tüm bunlara rağmen boynuzlu atlarla alakalı bir çocuk çizgi filmini izler.

Beast Boy

beast boy

Beast Boy

Beast Boy ise yeşil, istediği hayvana dönüşebilen ve ayrıca kısa bir çocuktur. Kıyafetleri siyah-koyu pembedir. Eldiven ile kemeri ise gridir. Titanların rahat, gevşek, tembel ve işlerden kaçan bir üyesidir. Orijinal dizinin aksine, Beast Boy, hayvan formunu seçtiğinde artık insan gibi konuşabiliyor. Dizide de anlaşıldığı gibi Beast Boy ile Cyborg çok iyi iki arkadaşlardır. Birlikte çok eğlenirler ve parti düşkünüdürler. Ayrıca Raven’a karşı hisleri vardır. Raven’ın da ona karşı hislerinin olduğunu düşünüyor.

Advertisement

Bumblebee

bumblebee

Bumblebee

Bumblebee, Steel City’den Titanların eski lideri ve tek kadın üyesidir. Kıyafetleri ise arıya benzemektedir yani siyah ve sarıdır. Ayrıca sarı halka küpeleri ve sürekli iki topuz yaptığı siyah saçı vardır. Aynı zamanda ilk konuşma rolü olan “Süper Yaz Kahraman Kampı” 5 bölümlü mini dizilerde altıncı Teen Titan oldu. Adından da anlaşılacağı gibi, bir yaban arısı büyüklüğüne küçültebilir, uçabilir ve düşmanlarını şok edici sokmalarla sokabilir.

Speedy

speedy

Speedy

Speedy, Robin’inki gibi kırmızı-sarı üniformalı, siyah Harlequin göz maskesi giyen kırmızı başlıklı bir süper kahramandır. Bir okçuluk ustasıdır ve daha önce Yeşil Ok’un yardımcısıydı. Teen Titans Go’nun bir bölümünde Starfire’ı Robin’den almaya çalıştığı görülüyor. Gıcık, düzenbaz ve yalancıdır. Teen Titans Go! izleyici olarak benim pek sevdiğim karakterler arasında değil.

Harika İkizler (The Wonder Twins)

harika kardeşler

Harika Kardeşler

İlk olarak Super Friends çizgi film serisinde destekleyici karakterler olarak tanıtılan The Wonder Twins, Amerika Adalet Ligi’ne bağlı yabancı kardeşler. Kıyafetleri mordur (lila). Kız kardeş Jayna, herhangi bir hayvana dönüşme ve ilgili becerilerini, içgüdülerini ve insanüstü’ye yakın yeteneklerini kazanma yeteneğine sahiptir. Kardeşi Zan, katı, sıvı veya gazlı herhangi bir şeyi suya dönüştürebilir. Bu yetenekleri kullanmaları için önce yumruklarına dokunmalı ve aynı zamanda “İkiz Güçleri Merak Et, Etkinleştir!” demeleri ve bu noktada, “şekil …” veya “şekil …” gibi yüksek sesle bağırmaları gerekir.


Leave A Reply