Teklif Mesajları

0
Advertisement

Evlilik zamanı yani düğün zamanı yaklaşıyor ve sizde özel bir insana evlilik teklifi etmek istiyorsanız hayatınızın insanı olmasını teklif edecekseniz eğer aşağıdaki teklif sözlerinden yararlanabilirsiniz.

Teklif Mesajları
Beni her gülümsetmende gökyüzüne uzanıp bir yıldız toplayabilseydim, bütün galaksi simdi avucunun icinde olurdu. Seni cok seviyorum. Benimle evlenir misin?

O kadar güzel gülüyorsun ki yagmur baslıyor. Benim de seninle gülmeme izin verir misin?

Yürüdügüm bütün yollar beni sana getirsin, kapılar seninle acılsın, her odada senin kokun olsun, bütün günler seninle baslasın ve bitsin istiyorum. Benimle evlenir misin?

Ask bir mucizeyse eger senden daha büyük bir mucize düsünemiyorum. Ben ömrümün geri kalanını hayatımın en büyük mucizesiyle gecirmek istiyorum. Benimle evlenir misin?

Advertisement

Bundan yıllar yıllar sonra geriye dönüp baktıgımda, iyi ve kötü tüm anılarımda yanımda sen ol istiyorum. Benimle evlenir misin?

Sen hayatıma girdikten sonra yazmaya basladıgım hikâyenin en heyecanlı yerine geldi sıra. Ortak hikâyemize, ortak bir isimle devam etmek icin benimle evlenir misin?

Seninle onca anı, onca yasanmıslık biriktirdik. Birlikte bir askı büyüttük, sevgi cogalttık. simdi bu güzel hikâyeye sihirli bir dokunus lazım. Benimle evlenir misin?

Ortak bir hafıza, ortak bir gecmis ve hayatımdaki diger her tüm güzelliklerin ortagı olmak icin, benim diger yarım olmak icin benimle evlenir misin?

Advertisement

Eger seni sevmek ve nefes almak arasında secim yapmam gerekseydi, son nefesimi “seni seviyorum” demek icin kullanırdım. Son nefesimi verene kadar birlikte olmak icin, benimle evlenir misin?

Yeni dogan günü, geceyi aydınlatan yıldızları, yagmuru, günesi, hayatta sevdigim her seyi sen yanımdayken iki kat daha fazla seviyorum. Ben seninle tamamlanıyor, seninle son buluyorum. Ömrümüz boyunca bu güzel bütünü devam ettirmek icin benimle evlenir misin?

Seninle gecirdigim her an benim icin bir ömre bedel. Bu anlar hic bitmesin bir ömür boyu sürsün istiyorum. İyi günde, kötü günde, son nefesimizde bile el ele olmak icin benimle evlenir misin?

Bu dünyada yüzümü güldüren cok fazla insan var ama kalbimi bir tek sen güldürebiliyorsun. Benimle evlenir misin?

Advertisement

Seninle, en az senin kadar güzel bir hayat yasamak istiyorum. Benimle evlenir misin?

Eger senin bir parcan olmam gerekseydi, gözyasların olurdum. Kalbinden gelip, gözlerinde dogmak, yanaklarında yasamak ve dudaklarında ölmek icin. Benimle bir bütün olmaya var mısın?

Hep senle dolu, benim askımla deli, ümitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli hem icli hem cok güclü dünyamı senli kılar mısın? Elimi sımsıkı tutar mısın sevdicegim?

cogu zaman uykuya dalmak istemiyorum, sana asık olmanın gercekligi rüyalarımdan cok daha harika. Bu rüya sonsuza dek sürsün diye, benimle sonsuz bir uykuya dalmaya ne dersin?

Advertisement

Beyaz gelinlik yakısır sana, güzel sözlerimin ilahısın sen ey sevgili! Mutlulugum adıdır ismin, benimle evlenir misin?

Gayem zatıâlinizi taciz etmek degil bilakis efkârı umumiyede muhabbet kurmaktır. Testi cevabın kalbi ha zalimi tamiri temin edeceginden muhabbetinize talibim.

Bir ömrü benimle olabilmen, her saniye aklında kalabilmem, hep beni sevmen her seye gögüs germen mümkün mü acaba sevgilim?

Bulutların maviligini ellerine, yıldızların parlaklıgını gözlerine, sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum kabul eder misin?

Advertisement

Ben senin yüzüne degil ben senin o güzel saf kalbine asık oldum benimle cıkar mısın?

Sensizlik yalan seninle olmak masal gibi gelir bana; ne zaman seninle evlenirsem o zaman inanırım gercek olduguna… Benimle evlenir misin askım?

Ya teklifimi kabul edersin ya da pesinde kosarken yırtıgım ayakkabıların paralarını ödersin…

Seni görünce kalbimin duracagını hissediyorum ama bırakıp gidemiyorum cünkü seni seviyorum benimle cıkar mısın sevgilim?

Advertisement

Dünya olsam, günesim olur musun? Gökyüzü olsam, mavi rengim olur musun? Deniz olsam dalgalarım olur musun? Bir beden olsam, canım olur musun? Bir can olsam, hayatım olur musun?

Yoklugun yagmura yazı yazmak kadar zor. Varlıgın yasam kadar kutsal. Sen nefes kadar önemli, canım kadar degerlisin benimle evlenir misin?

Eger sevginin, askın, dostlugun ve mutlulugun ne oldugunu biliyorsam, senin sayende biliyorum. Sonsuza dek seni hic yalnız bırakmamama izin verir misin?

Seni görünce anladım yasamayı aglarken gördüm yalnızlıgı seni kaybetmek istemiyorum, benimle yeni bir dünya kurmak icin hazır mısın canım?

Advertisement

Melegim desem ucar gidersin, cicegim desem solar gidersin, sevgilim desem ne dersin?

Hayat kısa iken yasamayı güzelligin solmadan öpülmeyi seninle bir ömür gecirmeyi istiyorum, benimle evlenir misin?

Evlilik askı öldürür diyorlar, ölür müsün benimle…

Hayatı yasamaya deger kılan, bütün mutluluklarımın sebebi… Bir ömür boyu, iyi günde, kötü günde birlikte bir hayat icin benimle evlenir misin?

Advertisement

Aramızda kopan tek sey nisan yüzüklerimizin kırmızı kurdelesi olsun. Benimle evlenir misin?

Dünya icin sadece bir insan olabilirsin. Ama sen benim icin tüm dünyasın. Benimle evlenir misin?

Seninle aglamayı ögrendim peki seninle yasamayı da ögrensem cok görür müsün askım bana? Benimle evlenir misin?

Ask, hic yoktan köprüler yaratandır; ask, karanlık yüzünden ertelenmeyecek tek oyundur. Sonsuza dek bu oyuna benimle var mısın?

Advertisement

Bazen bir hikâye tutusmus iki eldir, bu hikâyenin basrolünde benimle olmak ister misin?


Leave A Reply