Winx Club Karakterleri İsimleri ve Özelikleri, Hangisi Senin Favorin

0
Advertisement
Winx Club Karakterleri ve Özelikleri Nelerdir? Winx Club Karakterlerin Kişiliği ve Giyimi Nasıldır? Senin Favori Karakterin Hangisi?

Winx Club Karakterleri ve Özelikleri

Bloom

Bloom

Bloom

Bloom, Ejderha alevi perisidir. Peri adını güçlerinin kaynağından alıyor. Winx club’un lideri ve Winx club üyelerinden en güçlüsüdür. Büyülü güçlerini keşfetmeden önce, Domino gezegenindeki doğumundan habersiz, sıradan bir insan olarak Dünya’da yaşadı. Ayrıca Kiko adında mavi bir evcil tavşan vardır. Hem peri kıyafetleri hem de günlük kiyafetleri mavidir. ayrıca uzun kızıl saçları vardır. Gözleri ise mavidir.

Stella

Stella

Stella

Stella, güneş perisidir.güçleri işiği manipule etmek ve güneşten enerji alabilmektir.Stella, Bloom’un en iyi arkadaşıdır. Stella, biraz bencil ama tatlıdır. İlgi odağı olmayı çok sever. Dizi boyunca Stella, moda tasarımcısı olma hayali kurar ve kendi kıyafetlerini tasarlar ve diker. Uzun sarı saçlıdır ve genellikle turuncu ve sarı tonlu kıyafetler giyer.

Flora

Flora

Flora

Flora, Lynphea gezegeninden hassas ve utangaç bir Doğa Perisi. Flora gücünü bitkilerden alır ve Alfea’daki odası aynı bir seraya benzer. Winx Club’ın barışçıl, başkalarını ve çevreyi korumayı seven bir peridir. Flora, grubun bitkisel ilaçları hazırlayan iksir uzmanıdır. Flora, kahverengi saçlıdır ve ayrıca daha çok yeşil tonlu kıyafetler giyer.

Musa

Musa

Musa

Musa, Melody gezegeninin Müzik perisidir. Onun gücü ses dalgalarını ve müziği manipüle etmektir. Müziği ve dansı çok sever ve zaman zaman karamsar olabilir. Grubun en açık sözlü ve en mantıklısıdır. Musa, mor, upuzun saçları vardır ve genellikle hep mor tonlu kıyafetler giyer. Ayrıca her zaman kulaklıklar takar.

Tecna

Tecna

Tecna

Tecna, Teknoloji Perisidir. Zenith gezegeninden gelmiştirve büyülü yeteneklerini makine ve enerjiden alır. Tecna’nın fotoğrafik bir hafızası ve çok bilgilidir. Cihazları kendisine ve arkadaşlarına yardım eder. Tecna, bilgisayar programları denemekten ve video oyunları oynamaktan hoşlanıyor. Sorunları çözmek için mantığını kullanır ve genellikle sorunları çözer. Tecna, eflatun ve kısa saçlara sahiptir ve ayrıca genellikle mor ve lila tonları giyer.

Advertisement

Aisha

Aisha

Aisha

Aisha, Dalgaların Perisi’dir. Aisha, diğer periler onu Lord Darkar’dan kurtardıktan sonra Winx’e katılır. O, okyanusların bir bölgesi olan Andros gezegeninden gelmiştir. Koyu tenli, kıvırcık koyu kahverengi saçlı ve mavi gözleri vardır. Aisha, Morphix adı verilen pembe bir sıvıyı kontrol edebilir ve manipüle edebilir. İsyankar ve atletiktir. Spor yapmayı ve dansı etmeyi çok sever ve bunu tutkuyla yapar.

Sky

Sky

Sky

Sky, Uzmanların lideridir. Veliaht prensiydi ve daha sonra Eraklyon gezegeninin kralı oldu. Açık tenli, mavi gözlü ve sarı saçlıdır.

Brandon

Brandon

Brandon

Brandon, Sky’ın en iyi arkadaşı ve korumasıdı. Uzmanların en güçlüsü ve erkeklerin en cesurudur. Açık tenli, kısa kahverengi saçlarıdır ve kahverengi gözleri vardır.

Riven

Riven

Riven

Riven, Uzmanların rekabetçi ve inatçı üyesidir. Açık tenli, kısa, dikenli pembe saçları ve mavi-mor gözleri vardır. Annesi onu doğumda terk etti. Riven’in tercih ettiği silahlar kırmızı ve mor bir hayalet kılıç ve bir meteor çekicidir.

Timmy

Timmy

Timmy

Timmy, Magix’teki saygın bilim adamları ailesinden gelen bir uzmandır. Teknolojiyi seviyor ve Kırmızı Çeşme’den gelen gemilerde uzman. Savaş konusunda Uzmanların en az yeteneğe sahip üyesi olmasına rağmen, makineler konusunda uzmandır. Gözlük takıyor ve açık kahverengi-turuncu saçları vardır.

Helia

Helia

Helia

İkinci sezonda tanıtılan Helia, sanatsal bir Uzmandır ve Kızıl Çeşme’nin baş yöneticisi Saladin’in yeğeni. Helia, doğayı ve arkadaşlarını önemseyen bir karakterdir. Resim yapmayı ve şiir yazmayı sever. Mavi ve siyah saçları vardır.

Advertisement

Nabu

Nabu

Nabu

Nabu, Andros gezegeninde doğan bir asalet büyücüsüdür. Winx ve Uzmanlar, Valtor’un bir casusu olduğuna inanıyorlardı, ancak onları birçok kez kurtardıktan sonra Nabu saygılarını sevgilerini kazanıyor. Örgülü kırmızı-kahverengi saçlara ve menekşe gözlere sahiptir. Dördüncü sezonda Nabu, Tír nan Óg Dünya peri krallığını kurtarmak için kendini feda ettiğinde ölür.

Roy

Roy

Roy

Roy, Aisha’nın babası için çalışan Andros’tan bir uzmandır. Roy’un açık kahverengi bir cildi, dikenli sarı saçları ve gri gözleri vardır. Su altında savaşabilir.

Prens Thoren

Prens-Thoren

Prens Thoren

Prens Thoren, Sky’ın kuzeni ve Daphne’nin kocası olan bir Paladin’dir. O ve Sky’ın birbirlerine karşı kinleri vardır. Açık tenli, dalgalı kahverengi saçları ve mavi-yeşil gözleri vardır.

Nex

Nex

Nex

Nex, sosyal, kendine güvenen bir Paladin ve Thoren’in bir arkadaşıdır. Açık tenli, gri saçlı ve açık kahverengi gözleri vardır.


Leave A Reply