Yeni Doğum Yapan Annenin Tüm Aileye Yeni Bir Sürprizi Daha Vardı!

0
Advertisement

Ruth Shrauner çok zor bir hamilelik dönemi geçirdi, zaten kolay hamile kalmamıştı. Bu nedenle dünyaya getirdiği ikizleri bir mucize olarak görüyordu.

Fakat bu yeni annenin tüm aileye bir sürprizi vardı. Kimse hastanede gördüklerine inanamıyordu! Neler olduğu, hikayemizin devamında.

Yeni Doğum Yapan Annenin Tüm Aileye Yeni Bir Sürprizi Daha Vardı!

2014 yılında Ruth eşi Ben’e bebek sahibi olmak istediğini söyledi. Ben de bunu istiyordu ama hem yoğun çalışıyordu hem de ekonomik şartları bir bebek dünyaya getirmelerine izin vermiyordu. İki yakasını bir araya getirmek için haftada 70 saat çalışan Ben ayrıca iyi bir baba olacağından da emin değildi. Bu bebeğe her şeyi, özellikle sevgisini ve zamanını vermeyi arzuluyordu.

Ruth, bu şartları değiştirmek için bir şeyler yapmaya karar verdi. Borçlarını temizlemek için kariyer değiştirdi ve kısa süre içinde çok tanınan bir spor koçu oldu. Hayallerinin peşinden gitti ve başarıya ulaştı. Bu şekilde Ben her zaman istediği baba figürü olabilecekti, sonunda bebek yapmaya karar verdiler.

Advertisement

2016 yılından itibaren hamile kalmak için uğraştılar ama işe yaramadı. Ruth çok kez hamile olduğunu düşünse de hiçbiri bebekle sonuçlanmadı. Elbette hemen hamile kalmayı beklemiyordu bu nedenle deneyeme devam ettiler ama her ay hüsranla sonuçlandı.

Bir seneden uzun bir zaman sonra hala bebek sahibi olamamışlardı ve artık anne baba olamayacaklarından şüpheleniyorlardı…

Başarılı geçen dört yapay döllenme işleminden sonra doktor iki yumurtayla tüp bebek tedavisi önerdi. Bunun işe yarayacağından da emin değillerdi.

Yeni Doğum Yapan Annenin Tüm Aileye Yeni Bir Sürprizi Daha Vardı!

Advertisement

Sonunda 24 aylık denemelerin ardından hamilelik testi pozitif çıktı ve Ruth hamile olduğunu  böylece öğrendi. Hatta emin olmak için birden çok test yaptılar. Ruth ve Ben duruma o kadar ihtimal vermiyorlardı ki, bebeklerin ikiz olduğu anlaşılınca şaşkınlık geçirdiler. İşte o sırada inanılmaz bir şey oldu…

Ruth ve Ben hamilelik haberiyle havalara uçarken bunu aileleriyle paylaşmaya karar verdiler. Bu zor süreçte hep yanlarındaydı aileleri. Fakat onlara bir sürpriz yaparak yalnızca tek bebek beklediklerini söylemeye karar verdiler.

Doğuma kadar bu harika haberi gizleyeceklerdi…

Bunu gizlemek kolay değildi ama giderek bu konuda ustalaştılar. Mesela aileleri, “bebek” için bir şey alıyordu. Onlar gidip ikincisini alıyor ve her şeyi koydukları dolaba gizlice saklıyorlardı.

Hatta Ruth, Facebook’a koyduğu hamilelik fotoğraflarında karnının neden bu kadar büyüdüğünü anlayamadığını söylüyordu… 2019 yılının Temmuz ayında Ruth ikizlerini doğurdu. Çift bebekleri gördükleri ilk andan itibaren müthiş bir mutluluk duydular. Bir kız ve bir erkek evlatları olmuştu. Ruth, ailelerini çağırır çağırmaz herkes hastaneye koştu. Kimsenin ikinci bebekten haberi yoktu…

Advertisement

Yeni Doğum Yapan Annenin Tüm Aileye Yeni Bir Sürprizi Daha Vardı!

Sevdikleri, odaya girer girmez herkes şok içinde gözyaşlarına boğuldu. Ruth’un babası aynı anda hem bir kıza hem de bir oğlana büyükbabalık yapacağına inanamıyordu. Tabii odaya giren herkesin verdiği tepkileri videoya aldılar, sonraki sayfada siz de o anlara tanıklık edebilirsiniz.

Shrauner ailesinin bu videosu internette viral oldu hatta İngiliz ve Amerikan gazetelerinde kendilerine yer buldular. Bebekler sağlıkla dünyaya geldi ve tüm aile bu sevimli ikizleri çok seviyor!

İŞTE O İNANILMAZ VİDEO…

Advertisement

Bir Yorum Yazmak İster misiniz?